Strona 1 z 1

Piękne panele - studio parkietów

: 26 gru 2019, 13:26
autor: Tomik00
Hej :)
Jak szukacie pięknych paneli, czy parkietów w bardzo dobrej cenie to zdecydowanie polecam odwiedzić http://studio-parkietow.pl/ ponieważ będziecie mogli znaleźć u nich wiele wyjątkowych i pięknych propozycji które pozwolą Wam na zaaranżowanie przestrzeni zgodnie z własnym planem

detox organizmu domowe sposoby

Re: Piękne panele - studio parkietów

: 30 gru 2019, 15:33
autor: Bella
Mi naprawdę piękne panele podłogowe do mojego mieszkania udało się zamówić na stronie https://my-floor.pl/. Nie tylko świetnie się one prezentują, ale są też wyjątkowo solidne i odporne na różne czynniki. Jeśli więc zastanawiacie się, co położyć na podłodze w Waszym domu, to polecam ;)

gry dla dzieci ciasta

Re: Piękne panele - studio parkietów

: 10 lis 2021, 12:58
autor: lanstron
Jeśli zależy Ci na ładnych i trwałych panelach, która na pewno będą się dobrze sprawdzały, to ja zachęcam do zajrzenia na stronę https://podlogi24.net/panele-panele-lam ... 625_1.html moim zdaniem jest to najlepszy sklep z panelami. Podłoga na jodełkę z paneli jest doskonała i jeśli o niej myślicie, to ją róbcie, nie pożałujecie, u nas ta decyzja była świetnym rozwiązaniem. Wnętrze dzięki tej podłodze stało się przytulniejsze i jaśniejsze, a to tylko jedna mała zmiana, która zdziałała cuda.

Re: Piękne panele - studio parkietów

: 10 sty 2022, 12:08
autor: RomekŻ
Jakiś czas temu odziedziczyłem w spadku po babci piękne mieszkanie i ogólnie to mieszkanie jest do większego odświeżenie i zastanawiałem się czy nie wymienić podłogi. Po zastanowieniu postanowiłem dokonać renowacji pięknego parkietu z duszą. Zrobiłem rozeznanie i napisałem zapytanie ofertowe do tej firmy http://www.starf-renowacje.pl/kontakt, która robi właśnie takie renowacje. Firma przyjechała i powiedzieli, ze dobrze, że nie zerwałem podłogi bo to stary ponadczasowy parkiet i takich podłóg dziś niestety niema. Firma dokonała renowacji i parkiet wyszedł jak nowy.