Płatności ratalne w swoim sklepie online, co sądzicie?

Dzielimy się opiniami o sklepach online. To miejsce na reklamę Twojej firmy.
Kroś

Płatności ratalne w swoim sklepie online, co sądzicie?

Post autor: Kroś »

Szukam wskazówek i konkretnych informacji w sprawie wtyczek płatności ratalnych dla sklepów online postawionych na popularnych smartfonach. Jeśli wybrałbym wtyczke iRaty to czy ponoszę za to jakieś koszty i kiedy ogólnie taka opcja się opłaca. Czy to jakiś spory wydatek? Bo nie do końca miałem z tym rozwiązaniem doświadczenie.
Awatar użytkownika
melanina
Posty: 500
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:09

Re: Płatności ratalne w swoim sklepie online, co sądzicie?

Post autor: melanina »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://expatriateconsultancy.com/how-t ... nd-part-1/
MikołajLes

Re: Płatności ratalne w swoim sklepie online, co sądzicie?

Post autor: MikołajLes »

Według mnie na pewno jest to dobry kierunek inwestycji w swój sklep, co pozwoli Wam na pewno skutecznie zwiększyć zainteresowanie i oczywiście lepszą sprzedaż droższych produktów. My już w zeszłym roku przed okresem świątecznym się na to zdecydowaliśmy i naprawdę sporo osób zdecydowało się z takiej opcji skorzystać, no i ilość transakcji dzięki temu ładnie wzrosła.
iRaty - płatności

Re: Płatności ratalne w swoim sklepie online, co sądzicie?

Post autor: iRaty - płatności »

Jest to całkowicie bezpłatna wtyczka dla sklepów na każdej platformie sklepowej. W celu uruchomienia wtyczki iRaty w sklepie proszę zarejestrować swój sklep tutaj https://www.platformafinansowa.pl/wspolpraca w razie dodatkowych pytań nasza obsługa na pewno pomoże, także w jego wdrożeniu do Państwa sklepu. Pozdrawiamy serdecznie!
Kroś

Re: Płatności ratalne w swoim sklepie online, co sądzicie?

Post autor: Kroś »

iRaty - płatności pisze: ↑29 sie 2021, 13:02 Jest to całkowicie bezpłatna wtyczka dla sklepów na każdej platformie sklepowej. W celu uruchomienia wtyczki iRaty w sklepie proszę zarejestrować swój sklep tutaj https://www.platformafinansowa.pl/wspolpraca w razie dodatkowych pytań nasza obsługa na pewno pomoże, także w jego wdrożeniu do Państwa sklepu. Pozdrawiamy serdecznie!
Dobrze wiedzieć i bardzo dziękuję za szybki odzew. Na pewno sprawdzę sobie jak to dokładnie wygląda!
RafałKis

Re: Płatności ratalne w swoim sklepie online, co sądzicie?

Post autor: RafałKis »

Uważam, że to dobry krok i teraz to już praktycznie wymóg klientów jeśli sprzedajcie droższe produkty w przedziale kilkuset złotych w górę to lepiej mieć taką możliwość i jednak przyciągnąć klientów jeśli nie ponoszą przy tym żadnych ukrytych kosztów i wygodnie rozłożą sobie na wygodne raty w odpowiednim okresie. Tutaj dla takich sklepów jak my jednak najlepsze warunki ma właśnie iRaty więc się zdecydowaliśmy. Rok współpracy za nami, a na pewno nie będzie szybkiego końca bo działa jak najbardziej okey
ODPOWIEDZ