Gdzie kupujecie wózki dla dziecka?

Dzielimy się opiniami o sklepach online. To miejsce na reklamę Twojej firmy.
Awatar użytkownika
Dobrochna88
Posty: 26
Rejestracja: 02 lip 2019, 18:25

Gdzie kupujecie wózki dla dziecka?

Post autor: Dobrochna88 »

Cześć ludziska! Niedługo na świat przychodzi nasza piękna córeczka :). Z tej okazji chcemy kupić jej jakiś śliczny wózek. Zależy nam na tym, żeby był stylowy i funkcjonalny. Myślimy, żeby kupić jakiś w sklepie umalucha.pl. Polecaccie coś?
Awatar użytkownika
Dana1978
Posty: 34
Rejestracja: 09 mar 2019, 8:08

Re: Gdzie kupujecie wózki dla dziecka?

Post autor: Dana1978 »

Jeśli chcesz kupić stylowy i funkcjonalny wózek to serdecznie polecam https://umalucha.pl/produkt/cybex-priam ... nfigurator. To piękny wózek zaprojektowany przez bardzo utalentowanego projektanta mody. Sprawdź sama :)
Awatar użytkownika
Sara68
Posty: 13
Rejestracja: 05 wrz 2019, 13:08

Re: Gdzie kupujecie wózki dla dziecka?

Post autor: Sara68 »

Ja na Twoim miejscu wybrałabym https://umalucha.pl/produkt/wozek-glebo ... collection. Głównie dlatego, że ten wózek to takie 3w1. Jednocześnie gondola, spacerówka i fotelik do samochodu.
Awatar użytkownika
Artur1992
Posty: 46
Rejestracja: 04 wrz 2019, 16:08

Re: Gdzie kupujecie wózki dla dziecka?

Post autor: Artur1992 »

Dokładnie, zgadzam się z propozycją powyżej. Wózek https://umalucha.pl/produkt/wozek-glebo ... collection jest bardzo stylowy - wzór z kwiatów wygląda po prostu świetnie, a w dodatku jest niezwykle komfrotowy dla maluszka. Poza tym nie musisz się martwić o zakup spacerówki, jak dziecko podrośnie.
Awatar użytkownika
Ciechosław1961
Posty: 29
Rejestracja: 12 lip 2019, 16:22

Re: Gdzie kupujecie wózki dla dziecka?

Post autor: Ciechosław1961 »

My z mężem też kupowaliśmy wózki w sklepie umalucha. Tylko, że wybraliśmy model w kolorze granatowym: https://umalucha.pl/produkt/cybex-priam ... ray-gratis. Jeśli chodzi o funkcjonalnosć to jesteśmy bardzo zadowoleni, wózek jest lekki i wytrzymały.
Awatar użytkownika
tamaraa
Posty: 16
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:09

Re: Gdzie kupujecie wózki dla dziecka?

Post autor: tamaraa »

Pytanie nie gdzie tylko jaki ? Bo wybór jest przeogromny i wybranie odpowiedniego wózka nie jest łatwe. Ja polecam Riko Molla który jest wózkiem wyposażonym w wygodną gondolę z regulacją zagłówka. Duża zaletą wózka jest możliwość regulacji jej zawieszenia.
Awatar użytkownika
matczak
Posty: 41
Rejestracja: 18 paź 2019, 11:07

Re: Gdzie kupujecie wózki dla dziecka?

Post autor: matczak »

dokładnie, a wybor jest ogromny, ja sam bym nie wybrał
Awatar użytkownika
stella
Posty: 56
Rejestracja: 21 lut 2020, 10:49

Re: Gdzie kupujecie wózki dla dziecka?

Post autor: stella »

Ja kupiłam idealny wózek bezpośrednio w sklepie x-landera, myślę że ta opcja jest najrozsądniejsza bo nie kupujesz kota w worku, możesz taki wózek wypróbować w domu za darmo, jak się nie spodoba możesz odesłać bez problemu albo wymienić na inny model czy kolor jak uważasz że będzie lepszy
Mirelka
Posty: 34
Rejestracja: 15 kwie 2020, 14:37

Re: Gdzie kupujecie wózki dla dziecka?

Post autor: Mirelka »

Wózek dla mojego maluszka kupiłam z camini jest wykonany z wysokiej jakości materiałów i jestem z niego zadowolona. Lekko się prowadzi i jest prosty w obsłudze ;)
Awatar użytkownika
andromeda
Posty: 64
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:02

Re: Gdzie kupujecie wózki dla dziecka?

Post autor: andromeda »

Na pewno nie jest ładniejszy od silver crossa surf eclipse, a to naprawdę świetny luksusowy wózek, wykonany z najlepszych materiałów, markę pokochały nawet nasze celebrytki :D
Obrazek
Awatar użytkownika
piratka
Posty: 23
Rejestracja: 09 sie 2019, 23:15

Re: Gdzie kupujecie wózki dla dziecka?

Post autor: piratka »

O wow! @adromeda cacko! wózeczek marzenie :) I do tego jeszcze gustowna torba dla młodej mamusi ;p Już tkanina silver crossa potwierdza jego rodowity styl. Nie dość że prześliczny, stylowy to i bezpieczny i wygodny dla każdego maluszka
Awatar użytkownika
stalowa
Posty: 45
Rejestracja: 07 cze 2019, 8:53

Re: Gdzie kupujecie wózki dla dziecka?

Post autor: stalowa »

Jest rzeczywiście fajny ale mi zależało na lekkiej spacerówce którą mogłabym zabrać na wakacyjny wyjazd. Wyjazd wiadomo nie doszedł do skutku z powodu koronawirusa ale spacerówka od x-landera się świetnie spisuje także na co dzień, świetnie sobie radzi nawet w trudniejszym terenie a jest też bardzo wygodna dla dziecka
ODPOWIEDZ