Tanie leki i suplementy

Polecamy produkty, leki, lekarzy, poradnie. Wszystko o zdrowiu.
Awatar użytkownika
Kitsune
Posty: 44
Rejestracja: 18 lut 2019, 14:18

Tanie leki i suplementy

Post autor: Kitsune »

Szukasz miejsca, w którym zakupisz tanie leki i suplementy? Jeśli tak to koniecznie sprawdź apteka-leki.pl. W jej ofercie znajdziesz najlepsze preparaty na różnego rodzaju dolegliwości. W ofercie ma także bogaty wybór kosmetyków.
Awatar użytkownika
domin
Posty: 170
Rejestracja: 19 mar 2019, 13:49

Re: Tanie leki i suplementy

Post autor: domin »

Sprawdzaj sobie kilka stron jednocześnie żeby kupować najtaniej. Wszystko zależy od tego jakie leki są Ci potrzebne, ale jeśli chodzi o leki przeciwbiegunkowe czy coś podobnego to zerknij m.in na https://www.e-zikoapteka.pl/smecta-10saszetek.html może Ci się to przydać w przyszłości. W internecie sporo dzisiaj kupisz tylko musisz wiedzieć gdzie.
Awatar użytkownika
editoillet
Posty: 223
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:17

Re: Tanie leki i suplementy

Post autor: editoillet »

Jeśli chodzi o zdrowe odżywianie i witaminy, to myślę, że teraz coraz bardziej popularne robią sie suplementy diety. Tutaj : https://top-supplemente.de możecie znaleźć wiele ciekawych tematów, które z pewnością was zainteresują, jeżeli planujecie zdrowo żyć :)
Awatar użytkownika
Tereska087
Posty: 95
Rejestracja: 02 mar 2019, 9:58

Re: Tanie leki i suplementy

Post autor: Tereska087 »

A powiedzcie mi, jakie leki używacie do odkażania ran? Mój mąż często ma różnego rodzaju skaleczenia i urazy i chciałabym zakupić coś co pomoże mi je skutecznie dezynfekować. Słyszałam, że bardzo dobry do tego celu jest lek octenisept. Czy ktoś z Was go może stosował? Z tego co przeczytałam, można go stosować także u dzieci, co jest dodatkowym atutem.
Awatar użytkownika
Malewicz
Posty: 180
Rejestracja: 05 maja 2020, 15:43

Re: Tanie leki i suplementy

Post autor: Malewicz »

w necie zwykle jest taniej, tzn w aptekach internetowch
wieśka

Re: Tanie leki i suplementy

Post autor: wieśka »

Malewicz pisze: ↑20 wrz 2020, 18:31 w necie zwykle jest taniej, tzn w aptekach internetowch
niekoinecznie, często apteki stacjonarne też mają promocje, na przykład w dozie seniorzy 60+ mogą w godzinach 8-12 kupić leki o 20% taniej
_______________________________________________________________________________
Różka

Re: Tanie leki i suplementy

Post autor: Różka »

wieśka pisze: ↑30 lip 2021, 0:15
Malewicz pisze: ↑20 wrz 2020, 18:31 w necie zwykle jest taniej, tzn w aptekach internetowch
niekoinecznie, często apteki stacjonarne też mają promocje, na przykład w dozie seniorzy 60+ mogą w godzinach 8-12 kupić leki o 20% taniej
_______________________________________________________________________________
Ekstra, to w każdej aptece dozu mają te promocje? Jakies dodatkowe warunki trzeba spełniać?
Nataliś

Re: Tanie leki i suplementy

Post autor: Nataliś »

Malewicz pisze: ↑20 wrz 2020, 18:31 w necie zwykle jest taniej, tzn w aptekach internetowch
Ja kupuję w aptece internetowej, aptelia.pl
Rzeczywiście mają chyba najlepsze ceny. Na pewno sporo taniej niz stacjonarnie, nawet jeśli brać pod uwagę koszty dostawy
_______________________________________________________________________________________
andżelika

Re: Tanie leki i suplementy

Post autor: andżelika »

Suplementy zawsze zamawiam w https://7-nutrition.com/ . Jak dla mnie ten producent posiada najlepszą i najkorzystniejszą ofertę. Do wyboru jest naprawdę sporo produktów, które możecie kupić w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo zamówienie jest dosyć szybko realizowane
Awatar użytkownika
gratka
Posty: 244
Rejestracja: 28 mar 2019, 22:51

Re: Tanie leki i suplementy

Post autor: gratka »

Oczywiście cena jak we wszystkim też ma znaczenie, ale ważne żeby to co kupujemy i stosujemy było przede wszystkim skuteczne. I właśnie chciałam spytać jakie są wasze sprawdzone i skuteczne leki na ból gardła . Niedługo zacznie się okres infekcji, które mnie też nie omijają. Dlatego zawczasu chciałabym uzupełnić domową apteczkę.
Nataliś

Re: Tanie leki i suplementy

Post autor: Nataliś »

Tanie leki i suplementy można znaleźć w aptekach internetowych. Nawet doliczając koszty wysyłki często wychodzi znacznie taniej niż stacjonarnie. Moja ulubiona apteka to aptelia.pl. Mają chyba najniższe ceny, spory wybór, no i zamówienia realizują naprawdę szybko. Do tego mają tez miłą i pomocną obsługę na infolinii
ODPOWIEDZ