Dobry wózek dla dziecka

Polecamy produkty, leki, lekarzy, poradnie. Wszystko o zdrowiu.
Awatar użytkownika
Dana1978
Posty: 34
Rejestracja: 09 mar 2019, 8:08

Dobry wózek dla dziecka

Post autor: Dana1978 »

Jaki wózek dla dziecka jest najlepszy pod względem zdrowego kręgosłupa? Szukam wózka, który będzie dobrze wpływał na rozwój malucha ;-)
Awatar użytkownika
Edyta_94
Posty: 5
Rejestracja: 18 mar 2019, 3:47

Re: Dobry wózek dla dziecka

Post autor: Edyta_94 »

Teraz praktycznie większość wózków spełnia normy bezpieczeństwa i jest przystosowana do wożenia dzieci w zdrowej pozycji.
Awatar użytkownika
Fera
Posty: 9
Rejestracja: 07 mar 2019, 7:19

Re: Dobry wózek dla dziecka

Post autor: Fera »

To prawda, ale warto sprawdzać materiały z jakich zrobiony jest wózek, czy to przepuszczalny materiał, czy dziecko nie będzie się w nim pocić, czy na pewno jest w nim wystarczająco dużo miejsca.
Awatar użytkownika
Jarmiła64
Posty: 16
Rejestracja: 08 cze 2019, 19:24

Re: Dobry wózek dla dziecka

Post autor: Jarmiła64 »

Awatar użytkownika
Tomik00
Posty: 233
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:33

Re: Dobry wózek dla dziecka

Post autor: Tomik00 »

Ja natomiast mogę polecić Ci https://aberlystore.pl/pl/p/Wozek-wielo ... KO-W3/1068 na który również się zdecydowaliśmy z żoną ze względu na funkcjonalność, porządne wykonanie i do tego styl i wygodne prowadzenie. Jeśli jeszcze nie podjęliście ostatecznej decyzji to koniecznie zajrzyjcie i czekam na informacje odnośnie ostatecznej decyzji zakupowej :)
Awatar użytkownika
tamaraa
Posty: 16
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:09

Re: Dobry wózek dla dziecka

Post autor: tamaraa »

Jeżeli poszukujecie dobrego wózka to ja polecam wam Riko Basic. Bo to nowoczesny, funkcjonalny wózek, zwrotny, stabilny i bez problemowy na spacerach. Posiada on duża wygodną gondolę z bardzo przydatną funkcję bujania oraz przepinane siedzisko.

ipg
Awatar użytkownika
andromeda
Posty: 64
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:02

Re: Dobry wózek dla dziecka

Post autor: andromeda »

też mi się podoba ten wózek
Awatar użytkownika
stella
Posty: 56
Rejestracja: 21 lut 2020, 10:49

Re: Dobry wózek dla dziecka

Post autor: stella »

A ja zamówiłam wózek bezpośrednio od producenta bo tak najwygodniej i najtaniej. Fajnie że x-lander daje możliwość wypróbowania wózka w domu bez żadnych kosztów bo to bardzo wygodne zwłaszcza dla mam takich jak ja czyli w zaawansowanej ciąży
Awatar użytkownika
Makaronik
Posty: 296
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:29

Re: Dobry wózek dla dziecka

Post autor: Makaronik »

Co jak co ale trzeba się odpowiednio przygotować na powitanie nowego członka rodziny :) Od siebie polecam zajrzeć na ofertę sklepu CoolMama https://www.coolmama.pl/ Znajdziecie tutaj wszystko co potrzeba na wyprawkę w dobrych cenach
ODPOWIEDZ