Rozwój pewności siebie

Wszystko o twoim hobby i rozrywkach czasu wolnego. Koncerty, sport, podróże.
Awatar użytkownika
lanstron
Posty: 210
Rejestracja: 12 maja 2020, 21:14

Rozwój pewności siebie

Post autor: lanstron »

Słyszałem, że by zwiększyć pewność siebie, warto jest poznawać nowych ludzi. Brzmi ciekawie, jednak w obecnych czasach raczej to odpada, dlatego zastanawiam się nad pójściem np. w czat kamerki. Tylko mam pytanie, czy to będzie działało na podobnej zasadzie? Bo jednak kontakt fizyczny, a online trochę się od siebie różni.
Awatar użytkownika
guster
Posty: 178
Rejestracja: 06 sie 2020, 15:51

Re: Rozwój pewności siebie

Post autor: guster »

A czemu miałoby to działać na innej zasadzie. Przez internet też masz kontakt z ludźmi. Na początek jest to nawet pewnie lepsza opcja, bo stres będzie znacznie mniejszy. Ważne, tylko żeby nie było to pisanie, a rozmowa, bo masz wtedy mniej czasu na myślenie i zwiększa to Twoją kreatywność.
Awatar użytkownika
lanstron
Posty: 210
Rejestracja: 12 maja 2020, 21:14

Re: Rozwój pewności siebie

Post autor: lanstron »

Jakie są Twoim zdaniem najlepsze portale do potrenowania swojej pewności siebie?
Awatar użytkownika
guster
Posty: 178
Rejestracja: 06 sie 2020, 15:51

Re: Rozwój pewności siebie

Post autor: guster »

Ja korzystałem tylko z https://www.czat.coffee/, więc innych stronek raczej nie mogę polecić, bo nawet nie testowałem. Czat coffee jest całkiem przejrzysty i wygodnie się z niego korzysta, z tego powodu, jest to jedna z lepszych stronek tego typu.
Łasica23

Re: Rozwój pewności siebie

Post autor: Łasica23 »

Czasami grunt to zapanować nad stresem. Ludzie maja na to różnego typu sposoby. Jedni lubia aktywność fizyczną, inni zaś stosują tabletki. Fajną alternatywą dla tabletek mogą być olejki CBD. Świetnym sklepem z takimi olejkami jest np. KanabiFarm. To bardzo dobry producent cbd.
luśka89

Re: Rozwój pewności siebie

Post autor: luśka89 »

WItam, myślę,że pewność siebie podnoszą rowniez szkolenia i kursy oraz to,czy człowiek w danej dziedzinie czuję się po prostu dobry. Co sądzicie o tym https://leadership-center.pl/blog/ ? Czy warto szukać kursów i szkoleń oraz czytać blogi, które pomogą w samoświadomym rozwoju ? Co sądzicie?
ODPOWIEDZ