Czego nie mogłoby zabraknąć w Waszej kuchni?

Dzielimy się najlepszymi przepisami, polecamy restauracje. Wszystko dla smakoszy.
Awatar użytkownika
Dalia_81
Posty: 37
Rejestracja: 10 maja 2019, 1:26

Czego nie mogłoby zabraknąć w Waszej kuchni?

Post autor: Dalia_81 »

Cześć kobietki! Zakładam wątek bo jestem ciekawa Waszych doświadczeń i podejścia do gotowania. Czego nie mogłoby zabraknąć w Waszej kuchni? Mam na myśli konkretnie sprzęty lub różne naczynia. Niedługo przeprowadzam się do nowego mieszkania i powoli robię listę rzeczy, jakie mogą się przydać, a o nich nie pomyślałam.
Awatar użytkownika
lucyna
Posty: 10
Rejestracja: 02 sie 2019, 14:01

Re: Czego nie mogłoby zabraknąć w Waszej kuchni?

Post autor: lucyna »

Osobiście nie mogłabym żyć bez robota kuchennego. Dzięki niemu udaje mi się zaoszczędzić czas w kuchni i mam nieograniczone możliwości gotowania. Teoretycznie taki sprzęt nie jest super niezbędny, ale dzięki niemu udaje mi się spędzać więcej czasu na swoim hobby.
Awatar użytkownika
Ruta-60
Posty: 16
Rejestracja: 11 lip 2019, 7:36

Re: Czego nie mogłoby zabraknąć w Waszej kuchni?

Post autor: Ruta-60 »

Hmm… Często korzystam z blendera i miksera – dla mnie to zdecydowanie niezbędne wyposażenie kuchni.
Awatar użytkownika
Tina-73
Posty: 13
Rejestracja: 10 cze 2019, 16:36

Re: Czego nie mogłoby zabraknąć w Waszej kuchni?

Post autor: Tina-73 »

Dla mnie ważne jest zdrowe żywienie, więc często używam parowaru, aby przygotować warzywa na parze. Nie wyobrażam sobie również kuchni bez robota do wyrabiania ciast, uwielbiam piec zdrowe i smaczne wypieki.
Awatar użytkownika
oktawia-79
Posty: 17
Rejestracja: 10 maja 2019, 18:37

Re: Czego nie mogłoby zabraknąć w Waszej kuchni?

Post autor: oktawia-79 »

Podobnie jak Wy kiedyś używałam wielu sprzętów w kuchni. Teraz wystarcza mi speedcook więc już nie potrzebuję osobnego parowaru, blendera czy miksera. To dla mnie znaczne ułatwienie 😊!
Awatar użytkownika
Gvi56ewq
Posty: 2
Rejestracja: 02 lip 2020, 14:23

Re: Czego nie mogłoby zabraknąć w Waszej kuchni?

Post autor: Gvi56ewq »

u mnie jest to ostry nóż.
-
promocje
Awatar użytkownika
Alanski23
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2020, 12:02

Re: Czego nie mogłoby zabraknąć w Waszej kuchni?

Post autor: Alanski23 »

Przede wszystkim ekspresu do kawy... Nie wyobrażam sobie bez tego życia. Ja bez kawy, to nie ja.
--------------------------------------------------------------
łóżka drewniane
Bella
Posty: 440
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:26

Re: Czego nie mogłoby zabraknąć w Waszej kuchni?

Post autor: Bella »

W mojej kuchni nie mogłoby chyba zabraknąć Thermomixa. To urządzenie naprawdę nie tylko upraszcza, ale i przyspiesza mnóstwo rzeczy w kuchni ;) Widziałam na stronie internetowej https://thermodieta.pl/dieta-na-thermomix, że są nawet specjalne diety na Thermomix ;) Wiedzieliście o tym?

fotokomórki i ich zastosowanie
Awatar użytkownika
opuncja
Posty: 64
Rejestracja: 10 sty 2019, 11:51

Re: Czego nie mogłoby zabraknąć w Waszej kuchni?

Post autor: opuncja »

Na pewno młynka do kawy :) Najbardziej lubię właśnie świeżo zmieloną, pachnącą kawę. Taki młynek do kawy wcale nie musi być dużym wydatkiem - znajdziecie go na przykład w sklepie PGE: https://sklep.gkpge.pl/Mlynek-do-kawy-arnowy-CR-4439 .
Awatar użytkownika
Natalie
Posty: 18
Rejestracja: 13 sie 2020, 10:37

Re: Czego nie mogłoby zabraknąć w Waszej kuchni?

Post autor: Natalie »

Ketchupu Kotlin ;) Jak nie mam pomysłu na obiad czy kolacje, to zybkie grzanki z serem i pieczarkami, polane tych ketchupem ratują sytuacje ;)

przekaźnik bezpieczeństwa eaton
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 265
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:11

Re: Czego nie mogłoby zabraknąć w Waszej kuchni?

Post autor: Eliza111 »

Wszystko co nam jest potrzebne w kuchni znajdziemy na stronie Naczynia z kamionki sklep to bardzo fajny sklep gdzie mamy dobrej jakości garnki, naczynia i inne akcesoria. Sprawdźcie i zapoznajcie się z całą ich atrakcyjna ofertą.
daziikź

Re: Czego nie mogłoby zabraknąć w Waszej kuchni?

Post autor: daziikź »

W mojej kuchni nie mogłoby zabraknąć dobrych noży kuchennych. Ostatnio przeglądałem gazetki i ulotki sklepów z mojej okolicy i wydaje mi się, że pora na zakupy. Przed świętami waszym zdaniem ceny będą niższe czy wyższe? Przepłacać nie chcę!
gęska

Re: Czego nie mogłoby zabraknąć w Waszej kuchni?

Post autor: gęska »

zmywarki, nie wiem jak Wy ale ja nie cierpię myć naczyń, na szczęście mam pomocnika, który mnie wyręcza, moja zmywarka electrolux jest niezastąpiona, wzięlam model z podnoszonym dolnym koszem comfortLift. Super rozwiązanie, na pewno wygodniej tak wyjąć i załadować naczynia.
Awatar użytkownika
konopnik
Posty: 67
Rejestracja: 30 kwie 2020, 11:00

Re: Czego nie mogłoby zabraknąć w Waszej kuchni?

Post autor: konopnik »

Ja za niezbędny sprzet w domu uważam zmywarkę, nie wyobrażam sobie życia bez niej. Nie lubię zmywać ręcznie a Wy? :) Tutaj https://123budujemy.pl/ranking-zmywarek-jaka-kupic/ możecie zerknąć sobie na ranking zmywarek, pomoże Wam w wyborze. Możecie się takim rankingiem sugerować.
jożka

Re: Czego nie mogłoby zabraknąć w Waszej kuchni?

Post autor: jożka »

gęska pisze: ↑24 lis 2020, 17:27 zmywarki, nie wiem jak Wy ale ja nie cierpię myć naczyń, na szczęście mam pomocnika, który mnie wyręcza, moja zmywarka electrolux jest niezastąpiona, wzięlam model z podnoszonym dolnym koszem comfortLift. Super rozwiązanie, na pewno wygodniej tak wyjąć i załadować naczynia.
sama się zastanawiam nad tym modelem, ten podnoszony kosz wydaje mi się ciekawym rozwiązaniem, a Electrolux ma bardzo dobre urzadzenia, mam ich pralke i jest świetna, myślę, ze zmywark ateż się dobrze sprawdzi
ODPOWIEDZ