Opiniowanie umów sprzedaży – adwokat z Warszawy

Wszystko o podatkach. Porady prawne. Prawo dla przedsiębiorców.
Awatar użytkownika
chwalimir87
Posty: 31
Rejestracja: 05 cze 2019, 9:23

Opiniowanie umów sprzedaży – adwokat z Warszawy

Post autor: chwalimir87 »

Witam! Co sądzicie na temat radcy prawnego Sebastiana Jankowskiego? Myślicie, że warto skorzystać z jego usług? Szukam dobrego adwokata z Warszawy, który będzie znał się na prawie nieruchomości.
Awatar użytkownika
Owidiusz
Posty: 26
Rejestracja: 08 maja 2019, 1:42

Re: Opiniowanie umów sprzedaży – adwokat z Warszawy

Post autor: Owidiusz »

Moim zdaniem naprawdę warto. Pan Sebastian Janowski to świetny radca prawny i ma naprawdę ogromne doświadczenie w swoim zawodzie. Jeśli potrzebujesz kompleksowej pomocy, to trafiłeś w dobre ręce.
Awatar użytkownika
looki
Posty: 87
Rejestracja: 22 mar 2019, 14:01

Re: Opiniowanie umów sprzedaży – adwokat z Warszawy

Post autor: looki »

No jak Warszawa to tylko i wyłącznie https://www.adwokat-laskowska.pl/kontakt/ . Działają tam bardzo szybko i skutecznie. Od ręki przyjmą Twoje zlecenie i pomogą Ci we wszelkich Twoich problemach. Wiem, że jest to najlepsza możliwa opcja w tym mieście. Mówią o tym wszelki opinie na innych forach.
ile razy nasze ślady przecinają się ze śladami tego, z kim póżniej będziemy wspólnie kroczyć przez życie.
Awatar użytkownika
Maniek44
Posty: 133
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:43

Re: Opiniowanie umów sprzedaży – adwokat z Warszawy

Post autor: Maniek44 »

Oczywiście, żę tak. W końcu dzisiaj świat staje się coraz bardziej skomplikowany. Właśnie dlatego powinniście sami zastanowić się nad tym, co może być dla Was najlepszym wyborem. Osobiście polecam Wam skorzystać w takich tematach ze wsparcia takich kancelarii radców prawnych jak http://radcowie-prawni.waw.pl/zespol-radcowie-prawni/ Dzięki temu, możecie oszczędzić sobie mnóstwo stresu i problemów.
jałka

Re: Opiniowanie umów sprzedaży – adwokat z Warszawy

Post autor: jałka »

Jeśli szukacie dobrego radcy prawnego to ja w tej kwestii polecam skontaktować się z Kancelarią Sobczak Maciejewska Zając. ja sama byłam prowadzone przez zespół prawników. Rozwód nie należał do najłatwiejszych, dlatego myślę, że pomoc takiego doświadczonego zespołu jest tutaj niezbędna.
bałkan

Re: Opiniowanie umów sprzedaży – adwokat z Warszawy

Post autor: bałkan »

Zdaje się, że znajomy korzysta w takich sprawach z pomocy kancelarii mec. Cejrowskiego z Tczewa - bardzo chwali i zasady współpracy i kontakt no i skutecznie robią to, co robią.
koźbia23

Re: Opiniowanie umów sprzedaży – adwokat z Warszawy

Post autor: koźbia23 »

Nie dam sobie ręki uciąć ale wydaje mi się, że na stronie https://kancelariaminsk.pl/ znajdziesz informacje czy kancelaria zajmuje sie tego typu sprawami.
Awatar użytkownika
appolo23
Posty: 151
Rejestracja: 14 mar 2019, 20:52

Re: Opiniowanie umów sprzedaży – adwokat z Warszawy

Post autor: appolo23 »

Jeśli sprawa będzie miała związek z postępowaniem karnym to warto zwrócić się o pomoc do mecenasa Mariusza Olężałka, wiem że działa on również w Warszawie. To osoba z dużym doświadczeniem, poradzi sobie w każdej sprawnie, nawet tej bardzo trudnej. Nie raz dochodzi do próby wyłudzenia podatku VAT lub innego procederu, który może mieć znamiona postępowania karnego. Możemy liczyć na pomoc nawet o bardzo niestandardowej godzinie.
Awatar użytkownika
emki920
Posty: 372
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:07

Re: Opiniowanie umów sprzedaży – adwokat z Warszawy

Post autor: emki920 »

Jeszcze nie znam, ale chętnie poznam jakieś szczegóły i chętnie dowiem się o tych usługach czegoś więcej.

___
firanki
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 309
Rejestracja: 21 sie 2019, 9:06

Re: Opiniowanie umów sprzedaży – adwokat z Warszawy

Post autor: kasiakowa06 »

chwalimir87 pisze: ↑03 gru 2019, 12:28 Witam! Co sądzicie na temat radcy prawnego jrkancelaria.pl/ Sebastiana Jankowskiego? Myślicie, że warto skorzystać z jego usług? Szukam dobrego adwokata z Warszawy, który będzie znał się na prawie nieruchomości.
Nie kojarzę, ale na pewno dobry prawnik to mec. Klimkowski: https://klimkowski-kancelaria.pl/
Obrazek
ODPOWIEDZ