Wpływy z youtube

Wszystko o podatkach. Porady prawne. Prawo dla przedsiębiorców.
Heiminś

Wpływy z youtube

Post autor: Heiminś »

Dzień dobry, mam małą zagwozdkę. Zaczęły pojawiać się u mnie małe wpływy z YouTube rzędu ok. 500 zł. Zakładam, że od tej kwoty przesłanej z Google Adsense należy odprowadzić podatek - z resztą jak wszędzie. Nie mam działalności gospodarczej, spółki z.o.o itd. Chciałabym podatek odprowadzić jako osoba fizyczna. Jak mogę to zrobić? Myślałam o działalności niezarejestrowanej, ale nie bardzo chce w to brnąć bo nie mam zupełnie pojęcia jaki jest to stosunek do wykonywanej przeze mnie umowy zlecenie od paru lat. Jest inny sposób na odprowadzenie podatku od tej kwoty?
Dominiśk

Re: Wpływy z youtube

Post autor: Dominiśk »

Nie da się za bardzo tego ominąć, działalność nierejestrowaną można miec do 1300zl przychodu. Po przekroczeniu tej kwoty potrzebna JDG. Jeśli jest Pani na umowie to przy JdG odprowadzi Pani składki zdrowotne sama, a pracodawca opłaca resztę ZUS
Na tej stronie jest kilka porad dotyczących tego jak zmniejszyc płacony podatek.

Polecam się dokładnej wczytać.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 265
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:11

Re: Wpływy z youtube

Post autor: Eliza111 »

Jeśli chcesz mieć wpływy z YouTube to pomyśl o wyświetlenia youtube Takie wyświetlenia to kampania reklamowa prowadzona poprzez viral. Poczytajcie sobie o takich usługach sprawdźcie na oferty bo to się opłaca. Dzięki takim kampaniom można zdobywać szersze zasięgi.
Awatar użytkownika
melanina
Posty: 500
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:09

Re: Wpływy z youtube

Post autor: melanina »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : http://effectivepr.pl/oferta/centra-handlowe
ODPOWIEDZ