Porada w zakresie prawa karnego

Wszystko o podatkach. Porady prawne. Prawo dla przedsiębiorców.
Awatar użytkownika
Agapit78
Posty: 21
Rejestracja: 06 mar 2019, 21:16

Porada w zakresie prawa karnego

Post autor: Agapit78 »

Cześć. Nie chcę mówić na forum czego dokładnie dotyczy sprawa, ale potrzebuję porady w zakresie prawa karnego, najlepiej za niewielką kwotę. Czy znacie kogoś, kto mógłby pomóc?
Awatar użytkownika
Dobrochna88
Posty: 26
Rejestracja: 02 lip 2019, 18:25

Re: Porada w zakresie prawa karnego

Post autor: Dobrochna88 »

Czasem w różnych miejscach udzielane są darmowe porady prawne. Może zgłoś się do takich osób?
Awatar użytkownika
Artur1992
Posty: 46
Rejestracja: 04 wrz 2019, 16:08

Re: Porada w zakresie prawa karnego

Post autor: Artur1992 »

Adwokat Król udziela właśnie takich porad, tylko wcześniej trzeba umówić się na wizytę. Jak najbardziej polecam tego adwokata.
Awatar użytkownika
dargosława_83
Posty: 11
Rejestracja: 16 lip 2019, 5:50

Re: Porada w zakresie prawa karnego

Post autor: dargosława_83 »

Ta kancelaria http://www.kroladwokat.pl/ ma ogromne doświadczenie w prawie karnym. Zajmuje się obroną we wszelkich rodzajach spraw karnych. Myślę, że tam mogą Ci pomóc. 
Awatar użytkownika
looki
Posty: 87
Rejestracja: 22 mar 2019, 14:01

Re: Porada w zakresie prawa karnego

Post autor: looki »

Nikt lepiej się nie zna na prawie karnym niż https://www.adwokat-laskowska.pl/o-kancelarii/ . Znajomy miał problem z prawem i zgłosił się właśnie do tej kancelarii. Wszystko poszło po jego myśli i już nie ma żadnego problemu. Jak najbardziej był zadowolony i poleca usługi. Sprawdźcie to sami.

well r4
ile razy nasze ślady przecinają się ze śladami tego, z kim póżniej będziemy wspólnie kroczyć przez życie.
Awatar użytkownika
mezi
Posty: 82
Rejestracja: 03 lip 2019, 21:39

Re: Porada w zakresie prawa karnego

Post autor: mezi »

Najlepiej udać się do adwokata. Najlepiej tam ,gdzie mieszkasz, chyba że to małe miasteczko i nikt nie świadczy takich usług. W Warszawie działa np. https://www.blach-kancelaria.pl/
Awatar użytkownika
Milena
Posty: 19
Rejestracja: 23 paź 2019, 15:51

Re: Porada w zakresie prawa karnego

Post autor: Milena »

Poszukiwałam bardzo długo kancelarii, która zajmuję się sprawami podatków Vat, cłą itp, ciężko mi było znaleźć kogoś takiego, do czasu kiedy moja koleżanka poleciła mi Kancelarię Ożóg Tomczykowski, wykonuje swoją pracę od a do z, nie zaniedbują swoich klientów.
Awatar użytkownika
DUCH
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2019, 21:31

Re: Porada w zakresie prawa karnego

Post autor: DUCH »

Najlepszym wyjściem będzie szukanie porad u eksperta. Na takim forum niewiele się dowiesz.
Jednemu bogowie dają zdolności, drugiemu szczęście.
Awatar użytkownika
appolo23
Posty: 151
Rejestracja: 14 mar 2019, 20:52

Re: Porada w zakresie prawa karnego

Post autor: appolo23 »

W sprawach karnych specjalizuje się mecenas Mariusz Olężałek, można liczyć na jego pełne wsparcie i pomoc praktycznie 24 godziny na dobę. Mecenas bardzo mocno angażuje się w sprawę już od początku, często sam nadzoruje wszystkie czynności, wiem że potrafi wyciągać z naprawdę niezłych tarapatów. Również jeśli chodzi o przerwę lub odroczenie odbywania kary, sprawdza się doskonale.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 5
Rejestracja: 21 wrz 2020, 15:33

Re: Porada w zakresie prawa karnego

Post autor: maksik »

Najlepiej jest przeglądać specjalizacje kancelarii. Większość jak np. https://kancelaria-kfk.pl/specjalizacje/prawo-karne/ ma taką informację na stronie, więc to najlepszy sposób na znalezienie prawnika, który udzieli nam porady. Opinie w Internecie też warto sprawdzić.
draż

Re: Porada w zakresie prawa karnego

Post autor: draż »

Koniecznie w takich sprawach do adwokata się zgłosić. Prawo karne raczej nie wróży nic dobrego. Pomoże w takich sprawach Łukasz Węgłowski, to świetny i doświadczony adwokat. Swoją kancelarię ma w Szczecinie, ale w całym woj. zachodniopomorskim działała. Można polegać na jego profesjonalizmie.
Awatar użytkownika
emki920
Posty: 372
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:07

Re: Porada w zakresie prawa karnego

Post autor: emki920 »

Mogę polecić Ci kancelarię, która udziela świetne porady prawne we Wrocławiu. Chociaż ta kancelaria znajduje się we Wrocławiu, swoje usługi świadczy na terenie całego kraju, więc spokojnie możesz się z nimi skontaktować bez względu na to skąd jesteś :)
Małgosia

Re: Porada w zakresie prawa karnego

Post autor: Małgosia »

Prawem karnym zajmuje się kancelaria adwokacka Wojas Pawlak i słyszałam, że świetnie sobie radzą w trudnych sprawach. Na pewno warto się z nimi skontaktować. Wybronili mojego teścia z pewnej sprawy karnej, oczywiście był niewinny, ale sprawa dość długo się ciągnęła, a na szczęście jego adwokaci sobie poradzili.
Zośka

Re: Porada w zakresie prawa karnego

Post autor: Zośka »

Ja mogę polecić kancelarię JST z Warszawy i Pana Tomaszczyk. On tez zajmuje się prawem karnym. Ma duże doświadczenie i wiedzę, jest konkretny, zaangażowany i co ważniejsze skuteczny w działaniach. Służy pełnym wsparciem/ Warto mieć kogoś takiego po swojej stronie.
ODPOWIEDZ