fajne noclegi

Najlepsze, sprawdzone noclegi. Polecamy, doradzamy.
Awatar użytkownika
Agaton83
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2021, 8:07

fajne noclegi

Post autor: Agaton83 »

Znacie jakieś fajne noclegi z wyżywieniem w Krynicy Morskiej? Polecicie coś konkretnego, sprawdzonego i na pewno fajnego? Bardzo marzy mi się wyjazd nad polskie morze, niekoniecznie w wakacje :)
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 309
Rejestracja: 21 sie 2019, 9:06

Re: fajne noclegi

Post autor: kasiakowa06 »

Agaton83 pisze: ↑02 cze 2021, 16:43 Znacie jakieś krynicamorska.org/cennik/ fajne noclegi z wyżywieniem w Krynicy Morskiej? Polecicie coś konkretnego, sprawdzonego i na pewno fajnego? Bardzo marzy mi się wyjazd nad polskie morze, niekoniecznie w wakacje :)
Mogę polecić Ci super noclegi w Świnoujściu: https://islands-hostel.eu/
Obrazek
Bartosz777

Re: fajne noclegi

Post autor: Bartosz777 »

Jeżeli będziecie potrzebować noclegu w Łodzi, śmiało mogę polecić nowy hotel przy Manufakturze - Hotel The Loom. Super klimat, wspaniała obsługa i wszędzie jest blisko do wszystkich atrakcji w Łodzi, które są warte odwiedzenia. Na uznanie zasługują również nawiązania do historii włókiennictwa w Łodzi, które pojawiają się w subtelnych akcentach, w praktycznie każdym miejscu - w pokojach. restauracji, recepcji. Jeżeli jesteście fanami city break, to zdecydowanie miejsce, które należy odwiedzić i wracać tam wielokrotnie, bo to miasto ma na prawdę dużo zo zaoferowania.
sovi

Re: fajne noclegi

Post autor: sovi »

Jeśli planujesz wycieczkę do Kościana, nie musisz rozbijać banku na noclegi w Kościanie Hostel Extra to doskonała opcja, która oferuje przytulne i dobrze wyposażone pokoje w rozsądnej cenie. Do tego będziesz miał dostęp do wszystkich udogodnień bez dodatkowych kosztów.
ODPOWIEDZ