Pomoc architekta

Porady dotyczące budownictwa i projektowania.
Awatar użytkownika
GrzegorzCh
Posty: 7
Rejestracja: 03 lis 2019, 23:02

Pomoc architekta

Post autor: GrzegorzCh »

Witam

Czy urządzając mieszkanie korzystaliście z pomocy architekta? Szukamy z narzeczoną kogoś kto pomoże nam zaprojektować mieszkanie. Czy jesteście w stanie kogoś polecić?
Awatar użytkownika
PatrycjaN
Posty: 29
Rejestracja: 20 cze 2019, 20:50

Re: Pomoc architekta

Post autor: PatrycjaN »

Jeśli chodzi o projektowanie mieszkań we wrocławiu to mogę polecić jedną Panią architekt. Sprawdź ofertę Nklim. Sama korzystałam z pomocy architekta i uważam, że to był świetny ruch. Zaoszczędziłam sporo czasu i energii, a efekt jest oszałamiający.
Awatar użytkownika
Tadek99
Posty: 803
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:00

Re: Pomoc architekta

Post autor: Tadek99 »

Czy warto korzystac z porad architekta,kiedy kupje sie mieszkanie w stanie deweloperskim? Zalezy mi na tym,aby kupic takie mieszkanie,poniewaz wydaje mi sie to tansze rozwiazanie. zreszta lubie meic wplyw na finalny wyglad mieszkania. https://www.humbaka.pl Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
melanina
Posty: 500
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:09

Re: Pomoc architekta

Post autor: melanina »

O tym temacie napisali na tej witrynie: https://www.archline-polska.pl
Awatar użytkownika
DeSanta
Posty: 64
Rejestracja: 08 maja 2020, 8:06

Re: Pomoc architekta

Post autor: DeSanta »

My korzystaliśmy z usług biura architektonicznego Archicons http://archicons.pl/kontakt/ i jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanego przez nich projektu naszego nowego domu. Dzięki nim możemy mieszkać dziś w naszym wymarzonym, nowoczesnym, przestronnym domu, który wyróżnia się swoją elegancją oraz funkcjonalnością. Według mnie zawsze warto korzystać z usług fachowców w tego typu kwestiach.
Awatar użytkownika
Makaronik
Posty: 296
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:29

Re: Pomoc architekta

Post autor: Makaronik »

Zdecydowanie w tego typu sprawach warto skorzystać z usług architekta. Co prawda każdy z nas chce zrobić wszystko po swojemu jednak bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenia możemy minąć się z celem. Usługi takich firm jak kaim znacznie ułątwią nam zaaranżowanie wnętrz- tak jak tego chcemy w sposób przemyslany i funkcjonalny.
Awatar użytkownika
sallipip
Posty: 11
Rejestracja: 10 maja 2020, 16:58

Re: Pomoc architekta

Post autor: sallipip »

Polecam zapoznanie się z Bonus powitalny w Book of Dead. Po zarejestrowaniu się w tym kasynie online otrzymasz doskonałą nagrodę w postaci darmowych darmowych spinów. Czy to nie jest fajny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy na potencjalnej wygranej? Ja osobiście w ten sposób wygrał duże pieniądze! Radzę spróbować.

ocieplenia drzwi
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 265
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:11

Re: Pomoc architekta

Post autor: Eliza111 »

Jeśli chcecie skorzystać z pomocy architekta to polecam Projektowanie wnętrz Gdańsk to profesjonalna firma która tworzy wizualizacje z użyciem zaawansowanych technik modelowania 3D, dzięki czemu efekty będą dokładnie takie, jak w Twojej wyobraźni. Polecam ich serdecznie.
Awatar użytkownika
ziolka
Posty: 333
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:00

Re: Pomoc architekta

Post autor: ziolka »

Myślę, że godnym polecenia jest pracownia architektoniczna https://studiovk.pl/ . Sama korzystałam ostatnio w trakcie aranżacji swojego małego mieszkania i wyszło super ! Sama lepiej bym tego nie zaplanowała.
grześku89

Re: Pomoc architekta

Post autor: grześku89 »

Witam, czy uwazacie,ze warto korzystac z biura,ktore pomoze urzadzic wnetrze? Mysle o skorzystaniu z uslug biura architektonicznego. Jakie projekty lubicie? https://www.flize-gres.pl/komercja.html Korzytacie z uslug firm budowlanych?
Mirosław

Re: Pomoc architekta

Post autor: Mirosław »

Trudno nie zauważyć trendu jaki panuje przez ostatnie lata. Ludzie starają się inwestować w swoje wnętrze dość duże pieniądze, robiąc to w jak najwyższym standardzie. Wszystko ze względu na jeden plus takiego podejścia, satysfakcję z tego w jak nowoczesnym wnętrzu przebywają i to przez długie lata. Na rynku materiałów wykończeniowych zmienia się wiele dlatego bez pomocy specjalisty raczej się nie obędzie. Oczywiście kluczem do sukcesu jest wybranie kogoś godnego uwagi. Jak właściwie powinna przebiegać taka współpraca? Na pierwsze spotkanie powinniśmy zabrać ze sobą wszystkie inspiracje jak uda nam się znaleźć, pokazać je i wspólnie omówić. Architekt to osoba dysponująca wiedzą oraz doświadczeniem jakie pozwala jej te wszystkie pomysły ułożyć w jedną całość. Po czym poznać w takim razie sprawdzone biuro? Najlepiej będzie spojrzeć na portfolio zrealizowanych zleceń, na forach związanych z aranżacjami często pojawia się ta oferta beautifulminds.pl - https://beautifulminds.pl/ Moim zdaniem wykończenia prezentują się bardzo nowocześnie i widać wiele oryginalnych rozwiązań.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 265
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:11

Re: Pomoc architekta

Post autor: Eliza111 »

Może ktoś z was chce nabyć płytki z autentycznych cegieł, to zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy retrocegla.pl Płytki z cegły tej firmy zostały wyprodukowane z surowca pochodzącego z rozbiórki historycznych zabudowań. Na stronie macie też zdjęcia tych cegieł to sami zobaczcie i oceńcie ale według mnie wyglądają niesamowicie.
awa

Re: Pomoc architekta

Post autor: awa »

Eliza111 pisze: 22 sty 2021, 12:10 Może ktoś z was chce nabyć płytki z autentycznych cegieł, to zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy retrocegla.pl Płytki z cegły tej firmy zostały wyprodukowane z surowca pochodzącego z rozbiórki historycznych zabudowań. Na stronie macie też zdjęcia tych cegieł to sami zobaczcie i oceńcie ale według mnie wyglądają niesamowicie.
A widzisz, ja również myślę o cegle, ale to jednak jeszcze jest w planach. U mnie na pewno cegła na ścianę byłaby założona od firmy Ceglana Fantazja. Sporo o nich czytałam i wiem, że byle czego nie sprzedają. Dlatego w dużej mierze myślę, że to będzie dla mnie dobry pomysł. Uważacie ogólnie podobnie?
joaśkaa

Re: Pomoc architekta

Post autor: joaśkaa »

Myślę, że warto również rozważyć taką propozycje jak Obsługa księgowa biur architektonicznych . Ta opcja wydaje się być bardzo atrakcyjna, ponieważ zapewnia znaczące wsparcie i pomoc, co sprawia, że oferta jest naprawdę godna uwagi z mojego punktu widzenia.
ODPOWIEDZ