Strona 1 z 1

Projekt domu

: 05 lis 2020, 11:50
autor: Żelisław89
Witam. Chciałbym znaleźć specjalistę, który wykona dla mnie profesjonalny projekt domu. Pomyślałem o pracowni projektowej Mr Aeroplan. Oferta na ich stronie wygląda naprawdę ciekawie i zachęcająco. Współpracowaliście z nimi? Polecacie?

Re: Projekt domu

: 25 lis 2020, 6:16
autor: zefiryna_91
Sądzę, że projektowanie domów wychodzi im naprawdę dobrze i mogę tę ekipę z czystym sumieniem polecić. Znają się też na architekturze krajobrazu, więc przy okazji mogą zaprojektować ogród. Są profesjonalni, zaangażowani i dbają o szczegóły. Dla mnie bomba.

piotrkowska sklep muzyczny

Re: Projekt domu

: 16 gru 2020, 13:18
autor: Łajka
A znacie pracownie architektoniczne, które projektują w klasycznym stylu? Rozglądam się za projektami podobnymi do tych https://unique-residence.com/projekty-l ... asycznych/. Jeśli znacie takie biura, to podeślijcie, niezależnie od ich lokalizacji.

Re: Projekt domu

: 16 gru 2020, 16:18
autor: Żaneta
Jeśli zależy Wam, żeby dom idealnie odpowiadał Waszym potrzebom najlepiej jest cały projekt na bieżąco tworzyć z wykwalifikowanym architektem - https://www.domywstylu.pl/indywidualny- ... -domu.html Dzięki możliwości stworzenia projektu indywidualnego można wszystko to co Wam przyjdzie do głowy przenieść na papier, a następnie wcieliż w życie podczas budowy. Nie trzeba więc decydować się na projekt gotowy, który często nie do końca może odpowiadać naszym wyobrażeniom.

Re: Projekt domu

: 22 gru 2020, 23:57
autor: Karolińka
Mój dom jest zrobiony według projektów z www.mgprojekt.com.pl/blog, bardzo dobra współpraca. Projekt bardzo dobrze wykonany. Innego lepszego domu nie mogłam sobie wymarzyć.

Re: Projekt domu

: 11 cze 2021, 11:44
autor: Kasoń
W mojej opinii zdecydowanie warto tutaj wymienić ofertę przygotowaną przez ZwCAD który na pewno umożliwi Wam wygodne i funkcjonalne projektowanie domów, dróg, ogrodów itd. Jak znajdziecie wolną chwilę to polecam odwiedzić ich stronę internetową https://www.zwcad.pl l na której dowiecie się więcej na jego temat i do tego poznacie parametry, możliwości oraz funkcjonalności jakie udało im się wprowadzić.

Re: Projekt domu

: 21 gru 2021, 23:39
autor: MatiiiKowalskiś
Kilka lat byłem w stanach i kiedy wróciłem to postanowiłem postawić dom na wzór tych Amerykańskich. Szukałem projektów gotowych ale nie mogłem znaleźć domu , który by mi pasował w 100%. Postanowiłem odezwać się do firmy, która oferuję projektowanie domów i była to firma http://konstrukcjeadamczyk.pl/oferta/pr ... nie-domow/ ze Szczecina. Biuro projektowe prowadzi Pan Bogdan Adamski i kiedy do niego poszedłem ze swoimi projektami i wizjami wszystko zostało przeniesione na papier i wyszedł piękny projekt do mu w stylu kolonialnym rodem z Usa. Tu takiego domu nie widziałem :)