Stibitz.pl opinie

Czy warto inwestować w rozwój osobisty? Gdzie szukać szkoleń? Jak rozpoznać specjalistę?
Awatar użytkownika
oktawia-79
Posty: 17
Rejestracja: 10 maja 2019, 18:37

Stibitz.pl opinie

Post autor: oktawia-79 »

Cześć! Zależy mi na tym, żeby liderzy z mojej firmy rozwinęli swoje umiejętności interpersonalne oraz przywódcze. Znalazłem w internecie firmę stibitz.pl - znacie? Kojarzycie? Macie jakieś opinie na jej temat?
Awatar użytkownika
chwalimir87
Posty: 31
Rejestracja: 05 cze 2019, 9:23

Re: Stibitz.pl opinie

Post autor: chwalimir87 »

Pan Piotr Ciacek jest najlepszym mentorem jakiego udało mi się poznać. Ma niezwykle profesjonalne podejście i jest bardzo wnikliwy.
Awatar użytkownika
Rajmunda_93
Posty: 7
Rejestracja: 21 maja 2019, 9:24

Re: Stibitz.pl opinie

Post autor: Rajmunda_93 »

Prowadzą akredytowaną akademię mentoringu - https://www.stibitz.pl/akademia-mentoringu/
Awatar użytkownika
Dobrochna88
Posty: 26
Rejestracja: 02 lip 2019, 18:25

Re: Stibitz.pl opinie

Post autor: Dobrochna88 »

Przeprowadzają bardzo dobre jakościowo warsztaty z zakresu umiejętności miękkich, polecam.
Awatar użytkownika
Tymon93
Posty: 25
Rejestracja: 02 cze 2019, 4:49

Re: Stibitz.pl opinie

Post autor: Tymon93 »

Jeśli zależy Ci na kursie wysokiej jakości, to bardzo polecam. Warsztaty z Stibitz naprawdę rozwijają. Przekonałem się o tym nie raz.
Awatar użytkownika
wiki22
Posty: 157
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:02

Re: Stibitz.pl opinie

Post autor: wiki22 »

Sztuki negocjacji uczyli mnie liderzy ze https://www.stibitz.pl/. Świetnie przygotowali mnie do przyszłych zadań i teraz jestem pewna wyników każdych rozmów biznesowych. Nie ukrywam, że tajniki sztuki negocjacji przydają się także w codziennym życiu :)
Awatar użytkownika
Karina
Posty: 48
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:11

Re: Stibitz.pl opinie

Post autor: Karina »

Uczestniczyłam w sesjach indywidualnych organizowanych przez firmę STIBITZ i muszę przyznać, że miały wpływ na moją późniejszą działalność jako lider mojej grupy. Myślę, że warto, nigdy nie jest tak, że nie można być lepszym.
Awatar użytkownika
Majka83
Posty: 51
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:35

Re: Stibitz.pl opinie

Post autor: Majka83 »

W https://www.stibitz.pl/ korzystałam z indywidualnych sesji mentoringowych. Mega fajna sprawa. Ludzie z pasją i doświadczeniem, którzy wiedzą jak dać życiowego "kopa". Mnóstwo świetnej energii, mnóstwo przydatnej wiedzy. Polecam.
Awatar użytkownika
WiolkaKa
Posty: 31
Rejestracja: 09 kwie 2019, 12:15

Re: Stibitz.pl opinie

Post autor: WiolkaKa »

Mieliśmy ostatnio okazję uczestniczyć w warsztatach organizowanych przez Stibitz. Wyszłam zachwycona.Te treści są dla mnie tak odkrywcze, że całkiem przebudowały mój cały światopogląd. Jeśli jeszcze będzie okazja z pewnością skorzystam ponownie.
Awatar użytkownika
Rolka
Posty: 14
Rejestracja: 10 kwie 2019, 11:59

Re: Stibitz.pl opinie

Post autor: Rolka »

Uczestniczyłam już w wielu szkoleniach tego typu, ale chyba po raz pierwszy od bardzo dawna poczułam, że czegoś się nauczyłam, że moje życie może się jakoś zmienić. Polecam https://www.stibitz.pl/, rewelacyjne szkolenia i myślę, że każdy u nich znajdzie coś dla siebie.
Awatar użytkownika
Agnieszka1967
Posty: 9
Rejestracja: 19 mar 2020, 22:29

Re: Stibitz.pl opinie

Post autor: Agnieszka1967 »

Program mentoringowy Stibitz to wyjątkowy akredytowany przez EMCC kurs dla przyszłych mentorów. Bardzo serdecznie polecam współpracę z zespołem stibitz. To wyjątkowi ludzie.
Awatar użytkownika
bogdal
Posty: 19
Rejestracja: 05 sie 2019, 2:06

Re: Stibitz.pl opinie

Post autor: bogdal »

W stibitz pracują doświadczeni mentorzy z wieloletnią praktyką trenerską i biznesową, w tym - jedyny trener na poziomie Senior Practitioner - czy warto? Oczywiście! To szkolenia, warsztaty oparte na rzetelnej wiedzy.
Awatar użytkownika
diana-65
Posty: 3
Rejestracja: 13 sty 2020, 7:56

Re: Stibitz.pl opinie

Post autor: diana-65 »

Bardzo polecam współpracę z firmą Stibitz w zakresie szkolenia pracowników z zakresu sprzedaży i komunikacji.
Awatar użytkownika
August
Posty: 5
Rejestracja: 18 lis 2019, 6:18

Re: Stibitz.pl opinie

Post autor: August »

Stibitz to wyjątkowy zespół. Polecam w szczególności Mastermind Group, czyli grupowe spotkania oparte na teorii leadership'u Johna Maxwella.
Awatar użytkownika
Dobrochna88
Posty: 26
Rejestracja: 02 lip 2019, 18:25

Re: Stibitz.pl opinie

Post autor: Dobrochna88 »

Ja również polecam współpracę z firmą Stibitz.pl w zakresie wykonywania testów diagnostycznych, badania predyspozycji zawodowych pracowników.

wojskowe buty na lato
Awatar użytkownika
arnolda1986
Posty: 4
Rejestracja: 14 gru 2019, 8:00

Re: Stibitz.pl opinie

Post autor: arnolda1986 »

Stibitz ma rewelacyjne, rozwijające człowieka szkolenia. każde wspominam bardzo dobrze i z każdego nauczyłam się naprawdę wiele. Polecam gorąco.
Awatar użytkownika
Abdon_73
Posty: 7
Rejestracja: 10 lis 2019, 20:57

Re: Stibitz.pl opinie

Post autor: Abdon_73 »

Stibitz to zespół ludzi z ogromnym doświadczeniem i bardzo przydatną wiedzą. Polecam każdemu.
Awatar użytkownika
Andrzeja1994
Posty: 3
Rejestracja: 26 gru 2019, 18:09

Re: Stibitz.pl opinie

Post autor: Andrzeja1994 »

Akademia Mentoringu w Stibitz to coś wspaniałego. Bardzo polecam każdemu, kto chce się rozwijać i zmienić sposób myślenia tak, żeby efektywniej działać w pracy i w życiu
Awatar użytkownika
Andrzej1994
Posty: 6
Rejestracja: 04 sty 2020, 18:08

Re: Stibitz.pl opinie

Post autor: Andrzej1994 »

Ja też polecam ich warsztaty sprzedażowe. Miałam też przyjemność brać udział w warsztatach z komunikacji w negocjacjach i też wyciągnęłam z nich bardzo dużo informacji praktycznych. Polecam.
Awatar użytkownika
Agapit78
Posty: 21
Rejestracja: 06 mar 2019, 21:16

Re: Stibitz.pl opinie

Post autor: Agapit78 »

U nas w firmie Stibitz przeprowadzali warsztaty sprzedażowe i naprawdę dużo się nauczyliśmy. Profesjonalne podejście i ogromna dawka wiedzy.
Awatar użytkownika
symplicjusz75
Posty: 1
Rejestracja: 13 wrz 2020, 8:11

Re: Stibitz.pl opinie

Post autor: symplicjusz75 »

Przeprowadzają bardzo dobre jakościowo warsztaty z zakresu umiejętności miękkich, polecam.
Awatar użytkownika
ewarysta1976
Posty: 1
Rejestracja: 04 lip 2020, 12:22

Re: Stibitz.pl opinie

Post autor: ewarysta1976 »

Jeśli zależy Ci na kursie wysokiej jakości, to bardzo polecam. Warsztaty z Stibitz naprawdę rozwijają. Przekonałem się o tym nie raz.
Awatar użytkownika
Herakliusz_69
Posty: 1
Rejestracja: 19 maja 2020, 2:54

Re: Stibitz.pl opinie

Post autor: Herakliusz_69 »

Uczestniczyłam w sesjach indywidualnych organizowanych przez firmę STIBITZ i muszę przyznać, że miały wpływ na moją późniejszą działalność jako lider mojej grupy. Myślę, że warto, nigdy nie jest tak, że nie można być lepszym.
Awatar użytkownika
Dajmira-86
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2020, 22:25

Re: Stibitz.pl opinie

Post autor: Dajmira-86 »

Mieliśmy ostatnio okazję uczestniczyć w warsztatach organizowanych przez Stibitz. Wyszłam zachwycona.Te treści są dla mnie tak odkrywcze, że całkiem przebudowały mój cały światopogląd. Jeśli jeszcze będzie okazja z pewnością skorzystam ponownie.
Awatar użytkownika
Żytomir-67
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2020, 4:27

Re: Stibitz.pl opinie

Post autor: Żytomir-67 »

Program mentoringowy Stibitz to wyjątkowy akredytowany przez EMCC kurs dla przyszłych mentorów. Bardzo serdecznie polecam współpracę z zespołem stibitz. To wyjątkowi ludzie.
ODPOWIEDZ