Kontener morski

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
kamila81
Posty: 8
Rejestracja: 12 maja 2019, 20:24

Kontener morski

Post autor: kamila81 »

Potrzebuje niebawem wyposazyc sie w kontener morski (na potrzeby firmy). Moze podpowiecie czym kierowac sie przy wyborze? Pozdrawiam
Awatar użytkownika
JoahimMeltz
Posty: 4
Rejestracja: 17 gru 2019, 19:08

Re: Kontener morski

Post autor: JoahimMeltz »

W naszym kraju to wiesz jak się czasami załatwia kwestie sprzedaży. Jeśli nie to zobacz na branże motoryzacyjną. W dużym skrócie to star się sprzedać towar trefnej jakości w normalnej cenie. Oczywiście mowa tutaj o różnego rodzaju dziwnych ogłoszeniach z zaniżoną ceną w stosunku do rynkowej. Trzeba sobie uświadomić jedno, nikt nie będzie sprzedawał niczego po kosztach. Jeśli chodzi o kontenery morskie to tutaj jest o wiele mniejsza szansa na ukrycie jakichś usterek bo w jakim stanie jest jeden widać gołym okiem. Najważniejsze jest aby dostać dokumentację techniczną oraz wszystkie wymagane certyfikaty. Jak już chcesz coś z gwarancją to popytaj u największych dostawców typu - https://ecocontainers.com
Awatar użytkownika
Maksio
Posty: 5
Rejestracja: 26 gru 2019, 17:39

Re: Kontener morski

Post autor: Maksio »

Widziałem tutaj już coś takiego. Może najpierw poszukaj przed zakładaniem tematu?
Jednym amor przypina skrzydła, a innym rogi.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 136
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:05

Re: Kontener morski

Post autor: kozi44 »

Właśnie taki kontener będę potrzebował niedługo przetransportować i tu pojawia się pytanie do was. Czy znacie może jakąś sprawdzoną firmę oferującą takie usługi jak przewóz kontenerów Wrocław? Zależy mi na kimś doświadczonym, komu można w tej kwestii zaufać i będę wam bardzo wdzięczny za namiary na takiego wykonawcę
Awatar użytkownika
morgan
Posty: 209
Rejestracja: 16 cze 2020, 9:37

Re: Kontener morski

Post autor: morgan »

Jeżeli rozglądacie się za porządną firmą, która zajmuje się sprzedażą i wynajmowaniem kontenerów to polecam wam skontaktować się z https://www.kontenery-herkules.pl/ Oni mają całkiem niezłe ceny i obsługę na wysokim poziomie. Sam mam już kilka kontenerów od nich zakupionych.
ODPOWIEDZ