Adwokat od prawa cywilnego

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
Alberta_76
Posty: 2
Rejestracja: 24 lut 2020, 9:03

Adwokat od prawa cywilnego

Post autor: Alberta_76 »

Witam serdecznie :) Czy ktoś z was może polecić mi dobrego adwokata specjalizującego się w prawie cywilnym? Mam na myśli kogoś z Łodzi. Potrzebna mi pomoc w sporządzeniu opinii prawnej.
Awatar użytkownika
Tomasz-96
Posty: 2
Rejestracja: 29 mar 2020, 14:21

Re: Adwokat od prawa cywilnego

Post autor: Tomasz-96 »

Moim zdaniem najlepszy jest kroladwokat.pl. Kilka razy radziłem się u niego właśnie w kwestii prawa cywilnego i widać, że doskonale się na tym zna. Poza tym zawsze angażuje się w problemy klientów i jest w pełni profesjonalny.

cena przeprawy promowej w świnoujściu
Awatar użytkownika
aron
Posty: 42
Rejestracja: 20 cze 2020, 21:19

Re: Adwokat od prawa cywilnego

Post autor: aron »

Gdybym ja miał wskazać dobrego adwokata to wskazałbym Łukasza Węgłowskiego. Dostałem nr telefonu 48 91 820 26 13 do kancelarii od kolegi z pracy. Kompetentny, rzeczowy, widać od razu, że takie sprawy jak moja to dla niego codzienność. Wie jak do tematu podjeść, żeby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla klienta. W razie jeszcze będę potrzebował pomocy to też do p. Łukasza się udam.
Awatar użytkownika
natala.domagal
Posty: 35
Rejestracja: 02 kwie 2019, 19:57

Re: Adwokat od prawa cywilnego

Post autor: natala.domagal »

W Poznaniu lub Łodzi jeśli szukacie dobrego prawnika to polecam mecenasa Mariusz Olężałkę. Jest z Łodzi, ale sprawy w Poznaniu również chętnie bierze. Poradzi sobie zarówno w sprawach z prawa cywilnego, jak i karnego. To bardzo zdolny prawnik.
Awatar użytkownika
MalaMonka
Posty: 52
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:40

Re: Adwokat od prawa cywilnego

Post autor: MalaMonka »

Szukacie kogoś do pomocy w takich sprawach? Myślę, że najlepszym wyborem będą kancelarie adwokackie gdzie można liczyć na kompleksową pomoc. Sprawdźcie sobie tu agencje http://adwokat-nawojski.pl Powinni świetnie sobie poradzić.
Awatar użytkownika
gizwald
Posty: 206
Rejestracja: 14 maja 2020, 21:00

Re: Adwokat od prawa cywilnego

Post autor: gizwald »

Mogę się podzielić namiarami na mojego sprawdzonego adwokata z Wrocławia - https://www.opalinski.eu/zakres-uslug/prawo-cywilne/ Pan Łukasz Opaliński jest solidnym, rzetelnym i skutecznym prawnikiem, także na bank będziecie zadowoleni z jego usług.
Awatar użytkownika
terenia
Posty: 25
Rejestracja: 21 lut 2020, 19:19

Re: Adwokat od prawa cywilnego

Post autor: terenia »

W Trójmieście chyba mec. Cejrowski, poszukaj kancelarii na Facebooku i podpytaj w swojej sprawie. Skuteczny, doświadczony, bardzo ceniony
Awatar użytkownika
Frelka
Posty: 19
Rejestracja: 10 cze 2020, 13:32

Re: Adwokat od prawa cywilnego

Post autor: Frelka »

Jeżeli jesteście z Białegostoku lub okolic i macie problemy z prawem to jest jedna Kancelaria godna uwagi, a jest nią bialystok-adwokaci.eu . Profesjonalnie podchodzą do każdej sprawy. Działają w wielu dziedzinach prawa, mają ogromną wiedzę i doświadczenie.
Awatar użytkownika
aria
Posty: 57
Rejestracja: 25 maja 2020, 9:03

Re: Adwokat od prawa cywilnego

Post autor: aria »

Czy jest jakiś sprawdzony adwokat Szczecin, który zajmuje się podziałem majątku w trakcie małżeństwa? Znajoma chciałaby się w pewien sposób zabezpieczyć finansowo, ponieważ zarabia dużo więcej od męża, a czuje, że zaczyna im się nie układać w związku. Może doradzicie jak powinna postąpić? Ja nie potrafię jej pomóc.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 265
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:11

Re: Adwokat od prawa cywilnego

Post autor: Eliza111 »

Moim zdaniem powinieneś zgłosić się do kancelarii adwokackiej do adwokaci-reck.pl zajmuje się świadczeniem kompleksowej obsługi prawnej w zakresie różnych gałęzi prawa, w szczególności: prawa cywilnego, prawa karnego, prawa pracy. Na stronie macie szczegółowe informacje to zerknijcie koniecznie.
Awatar użytkownika
Swierczyk
Posty: 6
Rejestracja: 20 sie 2020, 16:01

Re: Adwokat od prawa cywilnego

Post autor: Swierczyk »

Mam do polecenia bardzo fajnego pana https://adwokat-russek.pl/, nie dość, że konkretny i wie jak doprowadzać sprawy do końca, to i sympatyczny. :)
Awatar użytkownika
fasadka
Posty: 166
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:47

Re: Adwokat od prawa cywilnego

Post autor: fasadka »

Nie miałam co prawda okazji korzystać, ale bliska przyjaciółka niedawno miała sprawę i ją reprezentował adwokat https://gajda-adwokat.pl/ . Sprawa się dla niej dobrze skończyła więc uważam, że jest to adwokat warty polecenia gdyż skuteczny
ODPOWIEDZ