Szkolenie firmowe Warszawa

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
Hadrian
Posty: 1
Rejestracja: 04 lip 2020, 4:44

Szkolenie firmowe Warszawa

Post autor: Hadrian »

Witam serdecznie. Moja firma ma w planach zorganizować szkolenie dla pracowników, ale nie zdecydowaliśmy się jeszcze na lokalizację. Jakie możecie polecić nam sale odpowiednie na tego rodzaju eventy w Warszawie lub okolicach?
Awatar użytkownika
Augustyn70
Posty: 1
Rejestracja: 22 kwie 2020, 10:06

Re: Szkolenie firmowe Warszawa

Post autor: Augustyn70 »

Weźcie pod uwagę Hotel Borowina. My mieliśmy tam jedną imprezę firmową i było genialnie ;) Super obsługa, profesjonalne podejście do organizacji i przede wszystkim smaczne jedzenie. Sale konferencyjne są naprawdę duże, a to dość ważne.
Awatar użytkownika
karolcia
Posty: 13
Rejestracja: 18 sty 2020, 16:15

Re: Szkolenie firmowe Warszawa

Post autor: karolcia »

W organizacji szkolenia dla pracowników oraz czasu po szkoleniu może pomóc https://hulaevents.pl/
Warto pamiętać,że pracownik n ie samym, szkoleniem żyje,żeby mógł się zregenerować,by jego głowa nieco oderwała się od spraw firmy,warto zorganizować grę miejską.Takie gry miejskie są teraz bardzo lubiane i popularne wśród pracowników jak i pracodawców.Można je zorganizować w każdym mieście,są one zabawne,ekscytujące,pozwalające poznać nieznane dotąd rewiry miasta oraz jego tajemnice.Podczas takiej gry pracownik może wykazać się swoimi talentami,umiejętnościami czy specyficzną wiedzą.
Bella
Posty: 440
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:26

Re: Szkolenie firmowe Warszawa

Post autor: Bella »

A skoro już przy szkoleniach jesteśmy, to czy robicie sobie czasami jakieś kursy, aby podnieść swoje kompetencje? Ja ostatnio zastsnawiam się nad zrobieniem sobie kursu elektrycznego i zdobyciem uprawnień SEP. Widziałam na stronie internetowej https://sep.bydgoszcz.pl/, że taki kurs można odbyć również w systemie on-line, bez wychodzenia z domu. Nie ukrywam, że jest to dla mnie bardzo wygodne rozwiązanie, które mi odpowiada. A Wy co sądzicie o takiej formie nauki?
ODPOWIEDZ