Korepetycje dla dzieci pracowników

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
Pepi983
Posty: 40
Rejestracja: 31 lip 2020, 18:40

Korepetycje dla dzieci pracowników

Post autor: Pepi983 »

Hej! Do głowy wpadł mi pomysł, aby wprowadzić do swojej firmy korepetycje dla dzieci swoich pracowników. Zastanawiam się co Wy myślicie na ten temat i jak Wy to widzicie. Wydaje mi się, że w obecnych czasach, gdy w większości panuje zdalne nauczanie, może się im to przydac.
Awatar użytkownika
emki920
Posty: 372
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:07

Re: Korepetycje dla dzieci pracowników

Post autor: emki920 »

Super pomysł! Pracownicy powinni być zadowoleni z takiego rozwiązania. Najlepiej zrobisz, zawierając współpracę z Benefit Tutor. Ich oferta jest naprawdę korzystna, więc warto jej się przyjrzeć. Firma ma wszystko tak dopracowane, że będziecie zachwyceni formą korepetycji i tego jak to jest zorganizowane.
Miła_pani

Re: Korepetycje dla dzieci pracowników

Post autor: Miła_pani »

Jeden z moich pracowników rzucił właśnie taki pomysł. Byłam w szoku gdy większość go poparła, dlatego zaczęłam rozglądać się za korzystną ofertą. Nie powiem, że ta od Benefit Tutor mnie nie zainteresowała, bo uważam, że ma naprawdę wiele do zaoferowania.
Awatar użytkownika
mikksenia
Posty: 459
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:48

Re: Korepetycje dla dzieci pracowników

Post autor: mikksenia »

Na pewno korepetycje z języka angielskiego są tym na co warto postawić. Przede wszystkim ze względu na ich jakość, a także przyszłościowe zacięcie. Zajrzyj zatem na stronę https://angielski-konwersacje.pl/ gdzie wszystko jest wyjaśnione i przedstawione w jak najbardziej przystępnej formie.
ODPOWIEDZ