Mikołaj

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
Makaronik
Posty: 296
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:29

Mikołaj

Post autor: Makaronik »

Cześć! Jak stoicie z przygotowaniami do świąt? Wiem ze jeszcze troche czasu jednak juz takim przedsmakiem jest chociazby Mikołaj 6 grudnia. Moje dzieci niedlugo biora udzial w przedstwieniu szkolnym i zastanawiam sie czy takie stroje na mikołaja nie bedzie lepiej wypozyczyc niz kupowac. Bo dzieci rosna stosunkowo szybko i juz za rok zakupiony stroj moze okazac sie za maly.
Awatar użytkownika
gratka
Posty: 244
Rejestracja: 28 mar 2019, 22:51

Re: Mikołaj

Post autor: gratka »

Jak ten czas leci. Niedawno Mikołajki były, a tu zaraz święta. Macie już wszystkie prezenty kupione? Ja najbardziej jestem zadowolona, że udało mi się kupić smartwatch gps dla dziecka . Nie tylko fajnie wygląda, ale też przydatne funkcje posiada.

mundur a tacs
Awatar użytkownika
blicz
Posty: 173
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:38

Re: Mikołaj

Post autor: blicz »

Ja nie bardzo wiedziałam co kupić córce na święta ale w ostatniej chwili trafiłam na mega promocje książek. Zamówiłam jej tytuł https://www.taniaksiazka.pl/zima-na-uli ... 04375.html i strzał w dziesiątkę. Z prezentu bardzo zadowolona i prosi o kolejny tytuł :P
Awatar użytkownika
fasadka
Posty: 166
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:47

Re: Mikołaj

Post autor: fasadka »

Popieram podejście, jak nie wiesz co kupić to czytaj więcej - w internecie można znaleźć całą masę pomysłów na prezent. Ja generalnie jestem zwolenniczką rzeczy praktycznych, które nie są jednorazowe, też w tym roku kupiłam mamie kapcie ;)
Awatar użytkownika
Przemekk
Posty: 87
Rejestracja: 15 wrz 2019, 20:17

Re: Mikołaj

Post autor: Przemekk »

Makaronik pisze: ↑04 gru 2019, 21:14 Cześć! Jak stoicie z przygotowaniami do świąt? Wiem ze jeszcze troche czasu jednak juz takim przedsmakiem jest chociazby Mikołaj 6 grudnia. Moje dzieci niedlugo biora udzial w przedstwieniu szkolnym i zastanawiam sie czy takie stroje na mikołaja nie bedzie lepiej wypozyczyc niz kupowac. Bo dzieci rosna stosunkowo szybko i juz za rok zakupiony stroj moze okazac sie za maly.
Przebrania dla dzieci nie są drogie, zobacz np. tutaj: https://mojebambino.pl/3425-kostiumy-dla-dzieci , także ja bym jednak zdecydował się na zakup. Wiesz teraz zimą różne wirusy krążą, a kto wie jak tam higiena wygląda w wypożyczalniach takich ciuszków. Wiadomo że kostium za rok będzie za mały, zresztą dziecko i tak pewnie drugi raz już nie chciałoby założyć tego samego ale zawsze można wtedy oddać komuś z rodziny lub znajomych kupione przez nas przebranie.
Awatar użytkownika
mnich33
Posty: 6
Rejestracja: 25 lut 2020, 20:59

Re: Mikołaj

Post autor: mnich33 »

U nas mikołaj najlepiej sprawdza się po przez zakup zwykłych paczek typu paczki mikołajkowe . Gotowa paczka w dobrej cenie z szybką wysyłką w postaci gier, puzzli, łamigłówek czy malowanek .
Awatar użytkownika
pika
Posty: 67
Rejestracja: 14 sty 2019, 20:30

Re: Mikołaj

Post autor: pika »

Ja mam wybrany prezent na mikołaja dla córy. Co prawda jeszcze trochę czasu ale jestem zdecydowana i na bank to zamówię. A mianowicie list od mikołaja tutaj można dostać https://www.elfi.pl/list-od-mikolaja.html Dla mnie to super opcja. Pewnie się ucieszy.
ODPOWIEDZ