Przeprowadzki JAPA - opinie

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
wiki22
Posty: 157
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:02

Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: wiki22 »

Niedługo czeka mnie przeprowadzka i już teraz mnie to trochę stresuję. Chcę znaleźć najlepszą firmę, która bezpiecznie przewiezie moje rzeczy. Znajomy polecił mi firmę JAPA https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/. Myślicie, że to dobry wybór? Istnieją już od kilkudziesięciu lat, więc chyba mają wielu klientów. Jakie macie o nich opinie?
Awatar użytkownika
Karina
Posty: 48
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:11

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: Karina »

Rok temu też miałam podobny problem, bo znaleźć zaufaną i doświadczoną firmę nie jest łatwo. Wtedy skorzystaliśmy z pomocy firmy JAPA. Teraz sama mogę ci ich polecić. Przeprowadzka odbyła się sprawnie i nie musiałam tracić nerwów.
Awatar użytkownika
Majka83
Posty: 51
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:35

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: Majka83 »

Ja polecam https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ nie tylko dlatego, że delikatnie obchodzą się z wszystkimi rzeczami, ale przede wszystkim dlatego, że wynajmują nawet kartony i pojemniki na delikatne przedmioty. My skorzystaliśmy z tej opcji, a potrzebowaliśmy naprawdę wielu kartonów.
Awatar użytkownika
WiolkaKa
Posty: 31
Rejestracja: 09 kwie 2019, 12:15

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: WiolkaKa »

A czy pracownicy JAPA pomagają również pakować np. meble? Wiadomo, że trzeba je odpowiednio zabezpieczyć, żeby dotarły na miejsce w całości. Głównie interesuje mnie transport witryn.
Awatar użytkownika
Majka83
Posty: 51
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:35

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: Majka83 »

Wiem, że pracownicy od nich https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ specjalizują się w transporcie mebli. Można u nich nawet wykupić ubezpieczenie od uszkodzenia ładunku, co na pewno jest przydatną i ułatwiającą sprawę opcją. Jeśli chce przewieźć witryny, to na pewno ci się to przyda.
Awatar użytkownika
Rolka
Posty: 14
Rejestracja: 10 kwie 2019, 11:59

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: Rolka »

Można też wynająć dodatkowych pracowników i wszystko to można zrobić na stronie firmy JAPA. Może też będziesz chciała skorzystać z takiego rozwiązania, jeśli masz więcej mebli do przewiezienia. Oni fachowo organizują swoją pracę.

rzut hali produkcyjnej
Awatar użytkownika
Makarena
Posty: 13
Rejestracja: 11 kwie 2019, 7:13

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: Makarena »

Powyższe opinie przekonały mnie do https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/. Zwłaszcza, że dokonują przeprowadzek w całym kraju, a ja zmieniam miasto. Na ich stronie przeczytałam, że przeprowadzali duże ogólnopolskie firmy, więc na pewno ja też będę usatysfakcjonowana.
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 4
Rejestracja: 15 kwie 2019, 13:50

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: Iwona »

O jakości firmy świadczą oferowane przez nią usługi. Japa Przeprowadzki są w stanie przeprowadzić i małe mieszkanka, i duże gmachy, a nawet całe firmy. Myślę, że znaczenie ma też fakt, że istnieją na rynku już niemal 30 lat.
Awatar użytkownika
Jolka
Posty: 5
Rejestracja: 15 kwie 2019, 14:00

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: Jolka »

A ja polecam https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/, bo mają indywidualne podejście do każdego klienta. Wiedzą, w jaki sposób zorganizować przeprowadzkę, żeby wszystko poszło sprawnie. Można im powierzyć swoje rzeczy, bo mają ubezpieczenie na wypadek jakiejś usterki.
Awatar użytkownika
Malinowska
Posty: 7
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:06

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: Malinowska »

Wybrałam Japa Przeprowadzki, bo wiedziałam, że można u nich wypożyczyć kartony i inne pojemniki. Miałam z tym problem, bo potrzebowałam ich bardzo dużo, a w marketach niechętnie oddają duże kartony. Jest to duże udogodnienie.
Awatar użytkownika
Dorota
Posty: 2
Rejestracja: 23 gru 2019, 4:31

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: Dorota »

Dwa lata temu też się przeprowadzała, ale zależało mi na cenie, bo remont nowego mieszkania pochłonął spory budżet. Postawiliśmy na ich firmę https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/, bo mieli najtańszą opcję. Bałam się, że tania firma potłucze mi talerze i meble, ale niesłusznie. Wszystko skończyło się pozytywnie.
Awatar użytkownika
Elka
Posty: 1
Rejestracja: 18 sty 2020, 14:52

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: Elka »

Jak my się przeprowadzaliśmy, to też skorzystaliśmy z firmy Japa Przeprowadzki, bo są z Warszawy, a przenosiłam się do innej dzielnicy. Polecam ich, bo sprawnie organizują przeprowadzkę i dokładnie pakują meble, żeby nic im się nie stało.
Awatar użytkownika
Tereska
Posty: 2
Rejestracja: 14 sty 2020, 15:39

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: Tereska »

Na stronie https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ można zobaczyć dokładne, jakie oferują opcje przeprowadzki. W sumie mają szeroką gamę usług, a zgłosić się mogą do nich ludzie z całej Polski. Ja bym skorzystała z ich pomocy, bo mają duże doświadczenie.

sarel cabinet
Awatar użytkownika
Sonia
Posty: 2
Rejestracja: 18 gru 2019, 3:39

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: Sonia »

Nam Japa Przeprowadzki pomagała przenieść biuro. Mieliśmy sporo rzeczy, szafek, półek i dokumentów. Nic nie mogło się zgubić i zniszczyć. Wiedziałam, że mają doświadczenie, dlatego poleciłam ich szefowi. To był dobry wybór.
Awatar użytkownika
Hela
Posty: 2
Rejestracja: 10 gru 2019, 8:10

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: Hela »

Mogę polecić tę firmę https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/, bo jakiś czas temu musieliśmy przewieźć dziadkom meble i zleciliśmy to właśnie im. Meble zostały bezpiecznie przetransportowane i nic im się nie stało. Widać, że mają doświadczonych i ogarniętych pracowników.
Awatar użytkownika
przypakowany
Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2020, 14:12

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: przypakowany »

Jeśli chodzi o przeprowadzki to znalazłem naprawdę fajny artykuł. Zobaczcie sobie: https://stressfree.pl/przeprowadzka-bez ... ganizowac/ ja się sporo nowych rzeczy dowiedziałem
Awatar użytkownika
Olinka
Posty: 2
Rejestracja: 11 mar 2020, 12:02

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: Olinka »

Jakiś czas temu zmieniałam miasto, a że mam dużo rzeczy, to szukałam firmy. Znalazłam Japa Przeprowadzki, bo ich oferta najbardziej do mnie przemówiła. Profesjonalnie zajmują się przeprowadzkami od wielu lat. Poza tym zabezpieczyli odpowiednio rzeczy, żeby nic się nie stłukło. Warto się do nich zwrócić.
Awatar użytkownika
Diana
Posty: 2
Rejestracja: 11 mar 2020, 12:07

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: Diana »

Jeśli ktoś szuka dobrej firmy do przeprowadzki, to osobiście polecam https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/. Profesjonalnie podchodzą do tematu i solidnie zabezpieczają wszystkie rzeczy, meble i naczynia. Bałam się zaufać obcym ludziom, ale niesłusznie. Ja ich polecam.
Awatar użytkownika
Basia
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2020, 9:49

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: Basia »

Też niedawno przeprowadzałam się do innego miasta i trochę mnie to stresowało. Najważniejsze, to znaleźć dobrą firmę przeprowadzkową. Zdecydowałam się na Japa Przeprowadzki, bo mają duże doświadczenie i przeprowadzają nawet firmy. Jestem zadowolona z ich pomocy, bo nic się nie zniszczyło podczas transportu.

babolat gold
Awatar użytkownika
Alina
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2020, 9:50

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: Alina »

Polecam wszystkim https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/, bo sama korzystałam z ich pomocy, gdy przeprowadzałam się do innego miasta. Potwierdzam poprzednie opinie, wszystkie meble czy naczynia były odpowiednio zabezpieczone, miałam pewność, że nic nie zniszczą. Nie musiałam się niczym martwić.
Awatar użytkownika
AleksieJ12
Posty: 3
Rejestracja: 12 mar 2020, 14:18

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: AleksieJ12 »

Pierwszy raz słyszę o takiej firmie.
Awatar użytkownika
Doris
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2020, 10:07

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: Doris »

Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzki, którą zorganizowała nam firma Japa Przeprowadzki. Najbardziej obawiałam się transportu moich obrazów, ale na szczęście odpowiednio je zabezpieczyli. Dodatkowo można się z nimi dogadać na dowolny termin, nawet w niedzielę.
Awatar użytkownika
Manea
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2020, 10:07

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: Manea »

Polecam https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/, bo oni przenosili nam rzeczy z firmy i cała akcja przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Myślałam, że będzie kłopot z przewiezieniem tak dużej ilości krzeseł, biurek czy komputerów, ale firma stanęła na wysokości zadania.
Awatar użytkownika
Julita
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2020, 10:54

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: Julita »

Jeżeli szukacie dobrej firmy, która ma doświadczenie w kwestii przeprowadzek, to polecam Japa Przeprowadzki. Jeżdżą praktycznie po całym kraju i delikatnie obchodzą się z meblami itp. Poza tym można od nich wypożyczyć kartony, jeśli ktoś nie ma, co ułatwia sprawę.
Awatar użytkownika
Beti
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2020, 10:55

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: Beti »

Zgadzam się z wszystkimi, firma https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ to jedna z lepszych w Polsce. Można się z nimi umówić na dogodny termin, godzina nie ma dla nich żadnego znaczenia. Mają też duże doświadczenie, więc można im zaufać. Pełen profesjonalizm.
Awatar użytkownika
Szelka
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2020, 9:15

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: Szelka »

W kwestii przeprowadzek mam doświadczenie, bo zmieniałam mieszkania już trzy razy. Zawsze korzystam z oferty Japa Przeprowadzki, bo mają dobrą ofertę i wiedzą, jak wszystko zapakować, żeby się pomieściło i nie zniszczyło. W razie potrzeby ponownie zwrócę się do nich.
Awatar użytkownika
Polinka
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2020, 9:16

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: Polinka »

Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie o https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/. W ubiegłym roku przeprowadzałam się do Warszawy i oni mi pomogli. Umówiłam się z nimi na termin, który mi pasował, kontakt z nimi też jest sprawny. Widać pełen profesjonalizm.
Awatar użytkownika
Celina
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2020, 9:48

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: Celina »

Uważam, że firma Japa Przeprowadzki to jedna z najlepszych firm przeprowadzkowych. To, co mnie do nich przekonało, to fakt, że mają duże doświadczenie i zatrudniają dobrych pracowników. U nas bardziej chodziło o dobre zabezpieczenie rzeczy, a cena nie grała roli i oni się sprawdzili.
Awatar użytkownika
karen
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2020, 9:49

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: karen »

Myślę, że wiele osób potwierdzi moją opinię o https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/, a jest ona dobra. Najlepszym udogodnieniem jest to, że można się z nimi dogadać i zorganizować przeprowadzkę w odpowiednim dla nas terminie. Od razu widać, że mają doświadczenie i wiedzą, od czego zacząć pracę.
Awatar użytkownika
Muszka
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2020, 8:42

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: Muszka »

Przeprowadzka to stresujący czas i nie można do tego się przyzwyczaić, mimo że przeprowadzałam się już kilka razy. Dlatego ostatnim razem zdecydowałam się skorzystać z ofert fachowej firmy. Stanęło na Japa Przeprowadzki, bo mają doświadczenie w tej kwestii. Szybko się z nimi dogadałam na dogodny termin i sprawnie wszystko przebiegło.
Awatar użytkownika
mariola
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2020, 8:43

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: mariola »

Kilka miesięcy temu przeprowadzaliśmy się i nie chcieliśmy narażać się na dodatkowy stres, więc zadzwoniliśmy po pomoc do firmy https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/. Bardzo sprawnie wszystko przeprowadzili. Co najważniejsze, rzeczy dobrze zabezpieczyli i nic się nie potłukło. Są godni polecenia.
Awatar użytkownika
Olena
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2020, 11:28

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: Olena »

Uważam, że Japa Przeprowadzki to najlepsza firma do przeprowadzek. Wiem, bo sama się do nich zwróciłam po pomoc, gdy się przeprowadzałam. Mają dobre opinie i duże doświadczenie w tej kwestii. Polecam ich wszystkim, bo z taką pomocą przeprowadzka znacznie szybciej i prościej przebiega.
Awatar użytkownika
paweł
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2020, 20:23

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: paweł »

Polecam firmę Japa, super pomocni ludzie, podpowiedzą, doradzą, jak zorganizować przeprowadzkę, dzięki nim mogę śmiało powiedzieć, że przeprowadziliśmy bezproblemową zmianę lokum!
Awatar użytkownika
Alan93
Posty: 8
Rejestracja: 08 sty 2020, 2:34

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: Alan93 »

Bardzo dobra firma przeprowadzkowa z Warszawy, działają szybko i sprawnie!
Awatar użytkownika
danko83
Posty: 5
Rejestracja: 03 sty 2020, 2:59

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: danko83 »

Mają ceny nie do pobicia, jeśli nie macie zbyt dużego budżetu na przeprowadzkę przy remoncie, to bardzo Wam ich polecam!
Awatar użytkownika
antonin
Posty: 4
Rejestracja: 27 lis 2019, 15:34

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: antonin »

https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ - firma solidna, przyjechali na miejsce w ustalonym czasie, nie spóźnili się, co ważne! Mieli ze sobą niezbędne rzeczy do pakowania.
Awatar użytkownika
Bernadeta1970
Posty: 4
Rejestracja: 16 mar 2020, 1:06

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: Bernadeta1970 »

Miła obsługa, bezproblemowa, są tylko mocno zajęci i trzeba pamiętać, by wcześniej zgłaszać potrzebę przeprowadzki.
Awatar użytkownika
Bogdana-61
Posty: 8
Rejestracja: 02 paź 2019, 16:42

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: Bogdana-61 »

Japa to chyba najlepsza firma przeprowadzkowa, zgodzili się nawet na transport mojego pianina z żeliwną płytą :D
Awatar użytkownika
Żaneta60
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2020, 8:11

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: Żaneta60 »

Firma w porządku, terminowa, ludzie pomocni, podpowiedzieli co i jak zorganizować, jak się spakować, żeby przewieźć bezpiecznie rzeczy.
Awatar użytkownika
arnolda1994
Posty: 6
Rejestracja: 28 gru 2019, 8:32

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: arnolda1994 »

Przeprowadzka z Japą była super! Pomogli nam się sprawnie zapakować, zadbali o bezpieczeństwo drogocennych przedmiotów, było wesoło i przyjemnie, choć niemałe ciężary trzeba było przenieść....
Awatar użytkownika
bromira
Posty: 3
Rejestracja: 21 mar 2020, 12:07

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: bromira »

Mogę polecić firmę Japa do przeprowadzki na terenie Warszawy. Firma ma duże doświadczenie w zakresie przeprowadzek biur i firm. Zrobili wszystko, żeby przeprowadzić nas szybko i bez zbędnego zamieszania.
Awatar użytkownika
Erwin_82
Posty: 4
Rejestracja: 21 sty 2020, 9:09

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: Erwin_82 »

Pomocna obsługa, panowie silni, jeden z nich samodzielnie wniósł zmywarkę na trzecie piętro... Nie wiem, jak ja bym sobie bez nich poradził.
Awatar użytkownika
astryda-96
Posty: 5
Rejestracja: 05 lis 2019, 16:04

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: astryda-96 »

Nasza przeprowadzka minęła w miłej atmosferze, firma Japa pomogła nam przenieść się z centrum Warszawy na Mazury. Polecam! Obsługa niezwykle miła, pomocna ekipa, sprawne i duże samochody.
Awatar użytkownika
Godfryg-62
Posty: 2
Rejestracja: 28 lis 2019, 5:35

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: Godfryg-62 »

Bardzo baliśmy się naszej przeprowadzki, nagromadziliśmy mnóstwo rzeczy i nie potrafiliśmy się z niczym rozstać, dlatego pomoc ekipy Japa Przeprowadzki była dla nas praktycznie wybawieniem. Pomogli się dobrze zapakować, mieliśmy porządek w przewożonych rzeczach, więc i łatwiej się rozpakowaliśmy.
Awatar użytkownika
Gracjan_71
Posty: 1
Rejestracja: 22 gru 2019, 11:08

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: Gracjan_71 »

Firma solidna, rzetelna, można na nich polegać w zakresie przeprowadzek biur.
Awatar użytkownika
Dąbrówka85
Posty: 4
Rejestracja: 07 kwie 2020, 11:13

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: Dąbrówka85 »

Polecam Japa Przeprowadzki przede wszystkim za dobrą atmosferę, bez nerwów, spokojnie, spakowaliśmy się, panowie znieśli kartony, meble, sprzęty, nasze rzeczy przyjechały na miejsce w nienaruszonym stanie.
Awatar użytkownika
Kazimierz
Posty: 17
Rejestracja: 01 maja 2019, 4:57

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: Kazimierz »

Japa działa na rynku przeprowadzek od wielu lat, mają duże doświadczenie, potrafią doradzić, dbają o komfort zleceniodawcy. Polecam.
Awatar użytkownika
berdyszak
Posty: 5
Rejestracja: 30 mar 2020, 17:43

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: berdyszak »

Ja na szczęście przeprowadzkę mam już za sobą. Dobrze, że na https://fixly.pl trafilam na dobrą i solidną ekipę. A nie mieli lekko bo przeprowadzałam się do bloku na 4 piętro bez windy :D Ale dali radę :)
Awatar użytkownika
Abdon_73
Posty: 7
Rejestracja: 10 lis 2019, 20:57

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: Abdon_73 »

Firma Japa to prawdziwi profesjonaliści. Doradzą, jak sprawnie przejść przez trudny proces przeprowadzki, a do tego mają naprawdę dobre ceny.
Awatar użytkownika
Dalgur-88
Posty: 2
Rejestracja: 26 lut 2020, 20:25

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: Dalgur-88 »

japa-przeprowadzki.com.pl to terminowa, solidna firma przeprowadzkowa. Pomogli nam się zapakować, nie wiem, jak poradzilibyśmy sobie bez nich.
Awatar użytkownika
Dalbor_69
Posty: 3
Rejestracja: 14 lut 2020, 21:45

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: Dalbor_69 »

Zatrudnienie dobrej firmy przeprowadzkowej to najlepszy pomysł, na jaki można wpaść w trakcie przeprowadzki. Przeżyłem już jedną, wielką, samodzielną przeprowadzkę, ale nie wspominam jej zbyt dobrze, bo poniszczyłem sporo rzeczy. W przypadku firmy Japa nie było tego problemu, wszystko profesjonalnie zabezpieczyli i bezpiecznie przewieźli we wskazane miejsce.
Awatar użytkownika
danko83
Posty: 5
Rejestracja: 03 sty 2020, 2:59

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: danko83 »

Prawdziwi fachowcy, naprawdę bardzo mi pomogli z przeprowadzką. A meble dojechały na miejsce w zupełnie nienaruszonym stanie.
Awatar użytkownika
Adela_99
Posty: 6
Rejestracja: 07 gru 2019, 7:56

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: Adela_99 »

Zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami o firmie japa-przeprowadzki.com.pl. To szczęście trafić na tak pomocnych, miłych fachowców, którzy służą radą i bezpiecznie, terminowo przewiozą wasz dobytek.
Awatar użytkownika
Andrzej1994
Posty: 6
Rejestracja: 04 sty 2020, 18:08

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: Andrzej1994 »

Cieszę się, że przy mojej przeprowadzce trafiłem na specjalistów z japa-przeprowadzki.com.pl, to solidna ekipa. Poradzili sobie z wniesieniem mebli na trzecie piętro i bardzo dobrze się dogadywaliśmy ;)

pralnia chemiczna chrzanów
Awatar użytkownika
Brygida
Posty: 4
Rejestracja: 16 sty 2020, 2:06

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: Brygida »

Wiem, ze firma Japa Przeprowadzki jest już na rynku ładnych parę lat i to widać. Doskonale potrafią zadbać o klienta, są bardzo elastyczni i pomocni.
Awatar użytkownika
brygida88
Posty: 3
Rejestracja: 27 mar 2020, 15:24

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: brygida88 »

Jeśli macie mnóstwo rzeczy do przewiezienia w trakcie przeprowadzki, to kontaktujcie się z www.japa-przeprowadzki.com.pl. Próbowałam organizować przeprowadzki na własną rękę i to nigdy nie kończy się dobrze :) Polecam oszczędzić sobie nerwów i skorzystać z pomocy firmy przeprowadzkowej.
Awatar użytkownika
Dargomir1978
Posty: 3
Rejestracja: 13 lut 2020, 21:38

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: Dargomir1978 »

Najtańsze przeprowadzki w Warszawie! Jestem bardzo zadowolona z usług firmy Japa, polecam wam, jeśli planujecie się przeprowadzać.
Awatar użytkownika
Eliot-78
Posty: 2
Rejestracja: 19 lut 2020, 3:37

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: Eliot-78 »

Faktycznie mają najlepsze ceny w mieście. Przeprowadzaliśmy się z Warszawy na przedmieścia i wszystko bardzo sprawnie poszło.
Awatar użytkownika
Gryzelda-89
Posty: 2
Rejestracja: 21 lut 2020, 0:33

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: Gryzelda-89 »

Japa to terminowa, solidna firma, godna polecenia każdemu, kto planuje przeprowadzkę. Współpraca z nimi to sama przyjemność.
Awatar użytkownika
Bronisława
Posty: 3
Rejestracja: 30 gru 2019, 13:25

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: Bronisława »

Przyjechali na czas ze wszystkimi rzeczami do pakowania, cały proces przebiegł bardzo sprawnie, a rzeczy przyjechały na miejsce nieuszkodzone. Bardzo miły kontakt z firmą.
Awatar użytkownika
Cichosław1961
Posty: 3
Rejestracja: 02 lut 2020, 7:29

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: Cichosław1961 »

Ich ceny to coś wspaniałego jak na warszawskie realia. Trzeba trochę poczekać na termin, ale zdecydowanie warto.
Awatar użytkownika
bronisława_75
Posty: 5
Rejestracja: 18 mar 2020, 12:47

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: bronisława_75 »

Bardzo przyjemna współpraca z firmą Japa Przeprowadzki. Polecam!
Awatar użytkownika
Barnim75
Posty: 2
Rejestracja: 22 sty 2020, 9:41

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: Barnim75 »

Firma Japa ma ogromne doświadczenie w kwestii przeprowadzek i myślę, że warto z tego doświadczenia skorzystać zamiast samemu męczyć się z pakowaniem i transportem.
Awatar użytkownika
gizwald
Posty: 206
Rejestracja: 14 maja 2020, 21:00

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: gizwald »

Jeśli o mnie chodzi to sprawdziła się firma przeprowadzkowa z Łodzi – Autor Przeprowadzki https://www.autor.pl/ Mega solidni, dokładni, wszystko fachowo ogarnęli a co więcej macie u nich możliwość przechowywania mebli i magazynowania mienia, u nas okazało się to bardzo przydatanym rozwiązaniem.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 309
Rejestracja: 21 sie 2019, 9:06

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: kasiakowa06 »

WiolkaKa pisze: ↑07 lut 2020, 17:41 A czy pracownicy JAPA pomagają również pakować np. meble? Wiadomo, że trzeba je odpowiednio zabezpieczyć, żeby dotarły na miejsce w całości. Głównie interesuje mnie transport witryn.

Przewóz rzeczy, nawet tych najwrażliwszych jak witryny czy pianina to specjalność Bagażówki - bardzo polecam https://bagazowka.org/transport-mebli/

Obrazek
Nerluś

Re: Przeprowadzki JAPA - opinie

Post autor: Nerluś »

Nie tylko...w Warszawie wręcz słynie z wysokiej klasy obsługi w zakresie przewozu ciężkich gabarytów i kompleksowych przeprowadzek ta firma z ul. broniewskiego https://przeprowadzki-warszawskie.pl/ Panowie maja full niezbędne wyposażenie by przewieźć czy to fortepian czy sprzety z siłowni
ODPOWIEDZ