naprawa butów

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
eliqa
Posty: 33
Rejestracja: 15 gru 2019, 22:47

naprawa butów

Post autor: eliqa »

Naprawiacie buty czy raczej wyrzucacie?Mam kilka par w całkiem fajnej jakości i jakoś szkoda wyrzucić, a główny problem to rozklejone noski i w jednych podeszwa.
Awatar użytkownika
monster
Posty: 73
Rejestracja: 23 mar 2020, 23:45

Re: naprawa butów

Post autor: monster »

O, super, że trafiłam na ten wątek, bo też szukam odpowiedzi. Kurcze, teraz trudno kupić cokolwiek, w tym buty - no i zastanawiam się czym mogłabym uratować te zeszłoroczne. Widziałam kiedyś reklamę kleju Tadam, ale nie miałam jeszcze okazji stosować.
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 7
Rejestracja: 16 kwie 2020, 12:27

Re: naprawa butów

Post autor: oetadam »

Witam! Eliqa, sklejenia nosków w butach z łatwością dokonasz za pomocą kleju TADAM® To elastyczny klej do butów sportowych i nie tylko, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Awatar użytkownika
eliqa
Posty: 33
Rejestracja: 15 gru 2019, 22:47

Re: naprawa butów

Post autor: eliqa »

o to muszę się za tym klejem rozejrzeć, czy jedna tubka wystarczy na kilka butów?
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 7
Rejestracja: 16 kwie 2020, 12:27

Re: naprawa butów

Post autor: oetadam »

eliqa pisze: ↑13 maja 2020, 22:55 o to muszę się za tym klejem rozejrzeć, czy jedna tubka wystarczy na kilka butów?
Witam! Eliqa, opakowanie kleju TADAM® pozwoli skleić kilka par butów.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Awatar użytkownika
qwe321
Posty: 93
Rejestracja: 27 gru 2019, 13:54

Re: naprawa butów

Post autor: qwe321 »

W wielu przypadkach uważam, że lepiej kupić nowe buty niż non stop naprawiać stare, no chyba, że ma się do nich mocny sentyment, ale to można je zostawić, a do chodzenia kupić coś podobnego. U nas najczęściej niszczą się buty dla dzieci z wiadomych przyczyn i tak właśnie spoglądam sobie na ofertę sklepu https://butymodne.pl/botki-dla-dzieci-c148137.html aby znaleźć coś nowego.
rosmyś

Re: naprawa butów

Post autor: rosmyś »

mam dwa pytanie do tego kleju, gdzie go kupić i jakie materiały da sie nim skleić?? nie próbowałem jeszcze sam naprawiać butów
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 7
Rejestracja: 16 kwie 2020, 12:27

Re: naprawa butów

Post autor: oetadam »

rosmyś pisze: ↑22 lis 2020, 16:10 mam dwa pytanie do tego kleju, gdzie go kupić i jakie materiały da sie nim skleić?? nie próbowałem jeszcze sam naprawiać butów
Witam! Rosmyś, klej TADAM® jest przeznaczony głównie do naprawy butów sportowych. Możesz go także użyć do naprawy butów z innych materiałów. Jest on dostępny m.in. w kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych i sklepach elektrycznych.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
jętka

Re: naprawa butów

Post autor: jętka »

oetadam pisze: ↑03 gru 2020, 17:23
rosmyś pisze: ↑22 lis 2020, 16:10 mam dwa pytanie do tego kleju, gdzie go kupić i jakie materiały da sie nim skleić?? nie próbowałem jeszcze sam naprawiać butów
Witam! Rosmyś, klej TADAM® jest przeznaczony głównie do naprawy butów sportowych. Możesz go także użyć do naprawy butów z innych materiałów. Jest on dostępny m.in. w kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych i sklepach elektrycznych.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
czy buty można używać od razu po klejeniu?
fajnyWaldźiu

Re: naprawa butów

Post autor: fajnyWaldźiu »

Szczerze mówiąc to nie wiem czy jest ktoś jeszcze kto naprawia buty. Moim zdaniem jeśli popsuje nam się jakaś para obuwia to przede wszystkim idziemy kupić sobie nowe, a nie odsyłamy ich do naprawy. No może czasami zdarzy się wysłać je na reklamację, ale to też bardzo rzadko.
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 7
Rejestracja: 16 kwie 2020, 12:27

Re: naprawa butów

Post autor: oetadam »

Witam! Jętka, buty sklejone klejem TADAM® łączą się od razu (ok. 60 sekund). Zalecam jednak poczekać przynajmniej 3 godziny na osiągnięcie ostatecznej wytrzymałości, tak aby móc je normalnie założyć.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Hanuś

Re: naprawa butów

Post autor: Hanuś »

fajnyWaldźiu pisze: ↑07 mar 2021, 11:36 Szczerze mówiąc to nie wiem czy jest ktoś jeszcze kto naprawia buty. Moim zdaniem jeśli popsuje nam się jakaś para obuwia to przede wszystkim idziemy kupić sobie nowe, a nie odsyłamy ich do naprawy. No może czasami zdarzy się wysłać je na reklamację, ale to też bardzo rzadko.
Jak widać mnóstwo ludzi. Naprawdę uważam, że to rozsądne biorąc pod uwagę rosnące góry smieci. Jeśli buty da się naprawić, to trzeba to robić. Zwłaszcza, że klej, np. tadam, kupisz poniżej 10 zł, a nowe buty to koszt co najmniej dziesięciokrotnie większy
wieśka

Re: naprawa butów

Post autor: wieśka »

jętka pisze: ↑06 mar 2021, 17:09
czy buty można używać od razu po klejeniu?
Myślę, ze warto odczekać ze 2-3 godziny na wszelki wypadek, chociaż dobrze trzyma już szybciej i nie trzeba w ogóle dociskać, ale żeby tak porządnie wyschło i związało to bym odczekała trochę
___________________________________________________________________________________________
ODPOWIEDZ