Da się poprawić libido?

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
omonart55
Posty: 2
Rejestracja: 26 kwie 2020, 18:50

Da się poprawić libido?

Post autor: omonart55 »

Mam nadziję, że jest na forum ktoś kto miał podobny problem jak ja i doradzi mi coś w kwestii poprawy i podniesienia libido. Ostatnio z żoną mamy suche trochę miesiące jeśli chodzi o sex i zastanawiam się czy moglibyśmy jakoś temu zaradzić. Ktoś z was ma może jakieś propozycje warte uwagi?

gdzie jest najwięcej witaminy e
Awatar użytkownika
gaminbert
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2020, 18:50

Re: Da się poprawić libido?

Post autor: gaminbert »

Owszem, że da się poprawić i podnieść poziom libido. Są na to odpowiednie suplementy i według mnie jeśli odczuwacie jego spadek, warto jest się zastanowić nad stosowaniem takich suplementów. Polecam poszukać w sklepach internetowych, tak będzie najprościej je te suplementy dostać
Awatar użytkownika
jomindusar
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2020, 18:50

Re: Da się poprawić libido?

Post autor: jomindusar »

Jeśli chodzi o oprawę i podniesienie poziomu libido, polecam zajrzeć tutaj https://tanie-suple.pl/kategoria-produk ... o-u-kobiet . Mają oni odpowiednie suplementy i żele zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, więc możecie zaopatrzyć się w nie oboje. Na pewno po podniesieniu libido wasze życie seksualne będzie wyglądało o wiele lepiej. Też to przerabiałem :)
Awatar użytkownika
akacar
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2020, 18:51

Re: Da się poprawić libido?

Post autor: akacar »

Też właśnie czegoś takiego szukałem i super, że trafiłem akurat na ten temat. Widzę, że oferta sklepu jest dosyć obszerna, więc chyba warto przejrzeć ją dokładniej i znaleźć coś najodpowiedniejszego dla siebie
Awatar użytkownika
omonart55
Posty: 2
Rejestracja: 26 kwie 2020, 18:50

Re: Da się poprawić libido?

Post autor: omonart55 »

Trochę poczytałem i rzeczywiście takie suplementy podobno działają. Dzięki wielkie za namiary na ten sklep. Mają na prawdę sporą ofertę takich produktów, więc na pewno razem z żoną coś dla siebie wybierzemy
Awatar użytkownika
Jestella
Posty: 58
Rejestracja: 13 sie 2019, 22:13

Re: Da się poprawić libido?

Post autor: Jestella »

Jeśli problem leży po stronie zony to moze warto pomyslec o zmianie antykoncepcji ,jeśli stosuje. Często zle dobrana antykoncepcja moze powodować spadek libido https://antykoncepcjanamiare.pl/natural ... ga-libido/ Mozna równiez zastosowac naturalne afrodyzjaki ;)
Awatar użytkownika
marekxxx
Posty: 13
Rejestracja: 07 kwie 2020, 22:56

Re: Da się poprawić libido?

Post autor: marekxxx »

Słyszałem, że liść daniela działa dobrze na libido chociaż na sobiee nie stosowałem. Sam miałm problemy ale umnie niechęćd o współżyia była spowodowana zmęczenieem i stresem, jak dochodziło do zbliżeń to erekcja utrzymywała ię bardzo krótko co mnie jeszcz bardziej zniechęciło, kumpel mi poradził wziąc maxon active, to tabletki z sildenafilem, działanie rewelka, mogłem działać kilka godzin, od tamtej pory od czasu do czasu kupuję

zsr giebułtów
Awatar użytkownika
szklanica
Posty: 48
Rejestracja: 04 lis 2019, 13:07

Re: Da się poprawić libido?

Post autor: szklanica »

Wszystko da sie poprawic, trzeba tylko znalezc przyczyne tego problemu. U nas problem byl we mnie, ja mialam zaburzenia hormonalne i musialam isc do lekarza by udalo sie to wyregulowac. Zaczelam brac ovarin i 2 miesiace zajelo mi dojscie do normy :) teraz jedyna przeszkoda w zabawach jest zmeczenie :D
Awatar użytkownika
pattrycja
Posty: 3
Rejestracja: 22 maja 2020, 11:51
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Da się poprawić libido?

Post autor: pattrycja »

Generalnie mówią, żeby poprawić takie sprawy wystarczy zmiana partnerki .. :lol: Ja nie wiem jak to ma się do rzeczywistości ale znam na prawdę świetny sex portal, który mogę Ci polecić. https://zarandkuj.pl
Awatar użytkownika
TADroczek
Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2020, 13:54

Re: Da się poprawić libido?

Post autor: TADroczek »

No pewnie, że się da. Tylko niestety ja nie wiem jak to zrobić.

hd web camera
Awatar użytkownika
emki920
Posty: 372
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:07

Re: Da się poprawić libido?

Post autor: emki920 »

Wszystko się da - problemy mężczyzn z potencją też się da poprawić. Najwięcej osób wybiera do tego viagrę, czy słusznie? Tego można dowiedzieć się ze strony: https://swietokrzyskie.cozadzien.pl/sty ... agre/53281
Łukasz34

Re: Da się poprawić libido?

Post autor: Łukasz34 »

Moja dziewczyna nie za bardzo chce, nie zgraliśmy się w tej kwestii. Dlatego jak jestem na wyjazdach służbowych, to wbijam na stronę https://posex.pl. Tam zawsze poznam ciekawe Panie na przygodę i nadrabiam co zaniedbuje żona. Prosta sprawa myślę, że jak facet nie zje w domu, to zje na mieście. Wina żony :lol: :P
wisła

Re: Da się poprawić libido?

Post autor: wisła »

Ja miałam problemy z libido przez moje narządy intymne które wymagały plastyki i których się wstydziłam. Labioplastyka w tej klinice https://klinikagalena.pl/ załatwiła sprawę i wróciła mi chęć do życia a zwłaszcza seksu. Zabieg jest wart swej ceny i warto go zrobić żeby wrócić do życia i udanego seksu.
Awatar użytkownika
melanina
Posty: 500
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:09

Re: Da się poprawić libido?

Post autor: melanina »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań, kliknij w ten link aby poszerzyć swoją wiedzę. https://farmactive.pl/zdrowy-styl-zycia ... encje.html
935MirekNOŁ

Re: Da się poprawić libido?

Post autor: 935MirekNOŁ »

Oczywiście, że da się poprawić libido. Są do tego specjalne preparaty, ale warto też pamiętać, że niektóre produkty spożywcze też potrafią podnieść libido. Oczywiście nie możemy zapomnieć o niestresowaniu się i o aktywności fizycznej. Wtedy na pewno wszystko będzie w porządku :)
wóz

Re: Da się poprawić libido?

Post autor: wóz »

Na tego typu problemy, świetne rozwiązanie ma przychodnia dla mężczyzn Nie trzeba nigdzie wychodzić ani dzwonić, wystarczy, że wypełnicie prosty formularz dostępny na ich stronie, a lekarze z pewnością go jak najszybciej zweryfikują. Dostaniecie prawdziwą receptę, na sprawdzone leki, więc myślę, że warto skorzystać z takiej opcji.
Henryś

Re: Da się poprawić libido?

Post autor: Henryś »

Moja partnerka - Iwona czasem poprawia sobie libido używając różnych kosmetyków. Najczęściej sięga do Internetu a przed dwoma tygodniami znalazła najlepszy - naszym zdaniem - sklep erotyczny, w którym jest przede wszystkim zachowana dyskretność i co najważniejsza produkty tam oferowane są w rewelacyjnie niskich cenach. Zamówiony towar ponadto wysyłają w tym samym dniu co zamówiłeś tak więc jest z tego sklepu pożytek.
Łosia

Re: Da się poprawić libido?

Post autor: Łosia »

omonart55 pisze: ↑27 kwie 2020, 7:38 Mam nadziję, że jest na forum ktoś kto miał podobny problem jak ja i doradzi mi coś w kwestii poprawy i podniesienia libido.
Pytanie, co tutaj jest naprawdę problemem. Ze swojego doświadczenia powiem - u mnie niechęć do zbliżeń powodowała suchość pochwy, a żele na bazie wody naprawdę nie sprawdzały się najlepiej. Polecono mi jakiś czas temu Vagisan, jest naprawdę zdecydowanie lepiej.
Zośka32

Re: Da się poprawić libido?

Post autor: Zośka32 »

Ale przecież już dzisiaj możecie znacznie skuteczniej poprawić swoje libido. Trzeba tylko wiedzieć, w jaki sposób najsensowniej podejść do tego tematu. Ja ostatnio czytałam sporo na temat afrodyzjaków na portalu https://ktomalek.pl/suplementy/afrodyzj ... iet/cs-1/1 dlatego też powinniście już teraz tam zajrzeć i pomyśleć, co będzie dla Was najkorzystniejsze.
Aguś

Re: Da się poprawić libido?

Post autor: Aguś »

omonart55 pisze: ↑27 kwie 2020, 7:38 Mam nadziję, że jest na forum ktoś kto miał podobny problem jak ja i doradzi mi coś w kwestii poprawy i podniesienia libido. Ostatnio z żoną mamy suche trochę miesiące jeśli chodzi o sex i zastanawiam się czy moglibyśmy jakoś temu zaradzić. Ktoś z was ma może jakieś propozycje warte uwagi?
Mi osobiście poprawiło się libido jak przeczytałam na blogu klinikastonava.cz, że w razie wpadki mogę legalnie przerwać ciążę w Czechach.
ODPOWIEDZ