Firma transportowo- kurierska

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
margolcia
Posty: 63
Rejestracja: 18 maja 2019, 12:09

Firma transportowo- kurierska

Post autor: margolcia »

Znajomi są w trakcie budowy wymarzonego domu. Wymyślili sobie, że chcą odrestaurować stare zabytkowe drzwi, które były w domu ich prababci. A że mają w rodzinie kogoś kto zajmuje się tego typu rzeczami to chcieli z tego skorzystać. Niestety nie wiedzieli, że ta osoba kilka miesięcy temu przeprowadziła się do Niemiec. Zależy im na solidnym zrobieniu tych drzwi, bez uszkadzania ich, więc chcą je do niego wysłać. Pytanie dotyczy tego czy znacie jakąś firmę, która świadczy takie usługi na terenie Polski oraz Niemiec? Chodzi by tym samym przewoźnikiem wysłać te drzwi w tę i z powrotem. Z tego co się orientowaliśmy nie każda firma ma uprawnienia do przewozu wielkich gabarytów. Poratujecie??
Awatar użytkownika
lulika
Posty: 65
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:31

Re: Firma transportowo- kurierska

Post autor: lulika »

Hm..myślę że najlepszym rozwiązaniem na chwile obecną to poszukać w necie porównywarki firm kurierskich, tam znajdziesz aktualne cenniki, regulamin, opinie klientów. Firmy kurierskie już dawno wyprzedziły Pocztę Polską. Od lat wysyłam paczki i korzystam tylko i wyłącznie z firm brokerskich, które mają świetne warunki cenowe. W ten sposób masz możliwość wyboru przewoźnika, szybko i sprawnie nadajesz przesyłkę, a i ceny też konkurencyjne.
Awatar użytkownika
Elonor
Posty: 94
Rejestracja: 19 sty 2019, 14:10

Re: Firma transportowo- kurierska

Post autor: Elonor »

No właśnie nie każda firma ma odpowiednie zezwolenia na przewożenie wszystkich towarów, dlatego najlepiej to po prostu sprawdzić. Czasem się zdarza, że dysponują taką flotą pojazdów, która nie jest przeznaczona do przewozu wielkich gabarytowo przedmiotów. Zanim się zleci się wykonanie, takich usług dobrze jest też sprawdzić, czy dany przewoźnik w ogóle robi kursy za granicę, czy tylko na terenie kraju.

sklepy internetowe paypal
Awatar użytkownika
madzialena
Posty: 14
Rejestracja: 13 sty 2019, 11:21

Re: Firma transportowo- kurierska

Post autor: madzialena »

Witam, akurat w tym temacie mogę cos podpowiedzieć. Wysyłam paczki z Polski do Niemiec przez tą firmę kurierską https://www.speedpack.com.pl/ przesyłka zawsze docieraja w calosci . Faktem niezaprzeczalnym jest to, ze niestety to w gestii wysylajacego jest dobre zabezpieczenie paczki, bo wiadomo ze w transporcie moze zostac cos uszkodzone (sa tez ubezpieczenia ktore mozna kupic w razie czego). Ja moje paczki bardzo dobrze zabezpieczylam i dotarly w takim stanie jak wysylalam. Jeśli nie masz nadal wybranego kuriera to zerknij sobie na ich ofertę.
ODPOWIEDZ