paleta kurierem

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
fasadka
Posty: 166
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:47

paleta kurierem

Post autor: fasadka »

Witam serdecznie. Chciałabym przesłać spory gabaryt kurierem, ale nie wiem jakiego kuriera wybrać. Orientujecie się może i byście kogoś doradzili? Wiadomo, że fajnie jakby kurier oferował dobre ceny, może też jakieś zniżki? Jak macie sprawdzone namiary to dajcie znać.
Awatar użytkownika
blicz
Posty: 173
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:38

Re: paleta kurierem

Post autor: blicz »

fasadka pisze: ↑20 maja 2021, 14:42 Witam serdecznie. Chciałabym przesłać spory gabaryt kurierem, ale nie wiem jakiego kuriera wybrać. Orientujecie się może i byście kogoś doradzili? Wiadomo, że fajnie jakby kurier oferował dobre ceny, może też jakieś zniżki? Jak macie sprawdzone namiary to dajcie znać.
Tak, orientuję się i najlepszym wyborem będzie kurier pallex . Mój mąż z niego dość często korzysta i nigdy nie miał powodów do narzekania. Szybki, niedrogi i solidny, więc na pewno będziesz zadowolona.
Awatar użytkownika
reccon
Posty: 156
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:02

Re: paleta kurierem

Post autor: reccon »

fasadka pisze: ↑20 maja 2021, 14:42 Witam serdecznie. Chciałabym przesłać spory gabaryt kurierem, ale nie wiem jakiego kuriera wybrać. Orientujecie się może i byście kogoś doradzili? Wiadomo, że fajnie jakby kurier oferował dobre ceny, może też jakieś zniżki? Jak macie sprawdzone namiary to dajcie znać.
Akurat jeśli chodzi o palety kurier wybór jest naprawdę duży i jak chcesz mieć dostęp do wszystkich firm w jednym miejscu to najlepiej wejść na portal pośrednika kurierskiego. Teraz tak to się właśnie robi
ODPOWIEDZ