opony kurierem

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
reccon
Posty: 156
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:02

opony kurierem

Post autor: reccon »

Witam serdecznie. Mam do was pytanko, mianowicie chce wysłać opony kurierem ale nie wiem na którego się zdecydować. Może podpowiecie? Macie w tym jakieś doświadczenie? Czy w ogóle kurier opony zabierze, czy trzeba byłoby jakąś specjalną firmę transportową wzywać?
juliasokół

Re: opony kurierem

Post autor: juliasokół »

Teraz to wszystko można wysłać za pośrednictwem takiej firmy kurierskiej. Ja np. za pośrednictwem firmy Ergopaczki wysłałam do paczki do Anglii a dokładnie stare meble, których już nie używam. Stwierdziłam, że przydadzą się mojemu chrzestnemu, który od 20 lat mieszka za granicą. Wszystko dotarło w jednym kawałku. :D
Awatar użytkownika
blicz
Posty: 173
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:38

Re: opony kurierem

Post autor: blicz »

reccon pisze: ↑11 cze 2021, 22:42 Witam serdecznie. Mam do was pytanko, mianowicie chce wysłać opony kurierem ale nie wiem na którego się zdecydować. Może podpowiecie? Macie w tym jakieś doświadczenie? Czy w ogóle kurier opony zabierze, czy trzeba byłoby jakąś specjalną firmę transportową wzywać?
Zabierze opony kurier ale musisz znaleźć takiego, który w swojej ofercie proponuje takie usługi. Firma transportowa raczej drożej wyjdzie wiec na twoim miejscu bym ją sobie odpuściła
Awatar użytkownika
fasadka
Posty: 166
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:47

Re: opony kurierem

Post autor: fasadka »

reccon pisze: ↑11 cze 2021, 22:42 Witam serdecznie. Mam do was pytanko, mianowicie chce wysłać opony kurierem ale nie wiem na którego się zdecydować. Może podpowiecie? Macie w tym jakieś doświadczenie? Czy w ogóle kurier opony zabierze, czy trzeba byłoby jakąś specjalną firmę transportową wzywać?
Hmm, niestety nie znam się na temacie. Ale może spróbujesz tu https://www.oponykurierem.pl/ ? Widać, że strona jest poświęcona przesyłkom kurierskich jeśli chodzi o opony, więc na pewno znajdziesz tu wszystko czego potrzebujesz
ODPOWIEDZ