Reklama zewnętrzna firmy

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
Agrypin1970
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2020, 8:54

Reklama zewnętrzna firmy

Post autor: Agrypin1970 »

Cześć. Prowadzę małą firmę transportową, którą chciałbym nieco rozreklamować. Zastanawiałem się nad skorzystaniem z usług agencji Perspektiw. Słyszeliście o nich? Interesowałaby mnie reklama zewnętrzna w postaci naklejek na samochodach. Doradźcie, czy warto działać w ten sposób.
Awatar użytkownika
Mojmir-61
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2020, 14:36

Re: Reklama zewnętrzna firmy

Post autor: Mojmir-61 »

Wiele osób dzięki takiej reklamie zyskało nowych klientów, więc i Tobie się uda. Jeśli chodzi o agencję Perspektiw, to szczerze ją polecam. Nie zastanawiałeś się, czy poza oklejaniem samochodów nie warto byłoby stworzyć firmowej strony WWW? Tym też się zajmują i w mojej opinii są świetni.
arek_tyński

Re: Reklama zewnętrzna firmy

Post autor: arek_tyński »

Najlepszym sposobem na reklamę w internecie jest Strona internetowa. Zajmuje się tworzeniem stron WWW dla osób prywatnych i firm. Jako że jestem mieszkańcem Jeleniej Góry, promuję się hasłem - Strony internetowe Jelenia Góra. Ale tworzę strony www dla osób w całej Polsce i z przeróżnych branż. Jeżeli potrzebujesz korzystnej reklamy dla swojej firmy, pod postacią strony WWW, zapraszam na: https://arek-strony.pl/ Oferuję kompleksową usługę od projektu, pop przez umieszczenie strony internetowej w sieci.
jelonka221ą

Re: Reklama zewnętrzna firmy

Post autor: jelonka221ą »

Polecam strony www jelenia góra. Robimy także strony internetowe karpacz, szklarska poręba, jelenia góra i nie tylko. Indywidualne strony, usługi serwisowe.
Ścibór

Re: Reklama zewnętrzna firmy

Post autor: Ścibór »

Reklamę warto też uzupełnić atrakcyjną stroną internetową i marketingiem w mediach społecznościowych
WaldękSEO

Re: Reklama zewnętrzna firmy

Post autor: WaldękSEO »

A może tutaj? Przy okazji jakaś strona internetowa? strony internetowe jelenia góra
strony internetowe w jeleniej górze
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 42
Rejestracja: 27 lip 2020, 13:56

Re: Reklama zewnętrzna firmy

Post autor: deborah »

Ścibór pisze: ↑09 sty 2021, 18:30 Reklamę warto też uzupełnić atrakcyjną stroną internetową i marketingiem w mediach społecznościowych
Ja współpracuję z agencją Heronart.pl i jestem mega zadowolona. Zajmują się tworzenie blogów i stron internetowych, a jest na bardzo ważny aspekt przy prowadzeniu firmy ;) Możesz tak przyciągnąć nowych klientów. Wiem z doświadczenia.
ODPOWIEDZ