Partner w transporcie

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
Zachariasz
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2020, 7:32

Partner w transporcie

Post autor: Zachariasz »

Witam.
Szukam sprawdzonej firmy transportowej, która działa też poza granicami kraju. Wiele pozytywnych opinii słyszałem o firmie Textra Poland. Czy jest tu ktoś, kto z nimi współpracuje i mógłby podzielić się opinią? Byłbym wdzięczny.
Awatar użytkownika
sędomir1980
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2020, 6:20

Re: Partner w transporcie

Post autor: sędomir1980 »

Moja firma jest silnie związana z Textra od dobrych kilku lat. To właśnie ich starania powodują, że nie mamy problemów z transportem naszego towaru za granicę. Uważam, że to najlepszy partner zarówno w transporcie, jak i spedycji czy magazynowaniu.
Awatar użytkownika
Tadek99
Posty: 803
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:00

Re: Partner w transporcie

Post autor: Tadek99 »

Witam,poszukuje firmy,ktora zajmuje sie transportem miedzynarodowym. Co sądzicie o tym https://pks-sa.com/oferta/serwis-drobni ... odowy.html ? Chętnie zapoznam się z waszymi opiniami,co myslicie? Zalezy mi na tym,aby firma byla rzetelna i profesjonalna.
Śnieżka

Re: Partner w transporcie

Post autor: Śnieżka »

Warto pomyśleć też o dobrym zabezpieczeniu przewożonego towaru. Takie bezpieczeństwo z pewnością zapewnią odpowiednie skrzynie transportowe. Można je zamówić w https://skrzynietransportowe.eu/dzial-o ... nsportowe2 . Wykonają nawet na indywidualne zamówienie, choć mają całkiem sporą ofertę.
JanJaś

Re: Partner w transporcie

Post autor: JanJaś »

Śnieżka pisze: ↑10 lut 2021, 12:33 Warto pomyśleć też o dobrym zabezpieczeniu przewożonego towaru. Takie bezpieczeństwo z pewnością zapewnią odpowiednie skrzynie transportowe.
Zgadzam się, ale jak dla mnie to najlepsze są te skrzynie transportowe :D jeszcze nigdy mnie nie zawiedli, a mają najlepsze ceny na rynku. Skrzynie dostarczone zawsze na czas i są bardzo dobrej jakości.
ODPOWIEDZ