Samochód do firmy - bus

Wszystko o twoim hobby i rozrywkach czasu wolnego. Koncerty, sport, podróże.
Jackoł

Samochód do firmy - bus

Post autor: Jackoł »

Witam
Szukam ciekawych ofertę zakupu, bądź leasingu dobrego busa do firmy budowlanej (blaszak). Macie może dla mnie jakieś podpowiedzi w tym zakresie i na co szczególnie warto zwrócić uwagę pod względem jakości, wydajności w pracy i też wsparcia obsługi sprzedażowej. Najlepiej w Rzeszowie, bądź okolicy :)
Orzeł

Re: Samochód do firmy - bus

Post autor: Orzeł »

No jak bus w dobrym stosunku jakości do ceny to w mojej opinii zdecydowanie warto zwrócić uwagę na Fiata Ducato jako blaszak sprawdza się świetnie do firmy budowlanej. Dobre warunki finansowania na pewno będziecie mogli uzyskać w Auto Res z Rzeszowa, gdzie również go kupowaliśmy. Miła obsługa, możliwość negocjacji i cała transakcja przebiegła jak najbardziej pomyślnie.
Awatar użytkownika
mezi
Posty: 82
Rejestracja: 03 lip 2019, 21:39

Re: Samochód do firmy - bus

Post autor: mezi »

Jackoł pisze: ↑10 mar 2021, 9:20 Witam
Szukam ciekawych ofertę zakupu, bądź leasingu dobrego busa do firmy budowlanej (blaszak). Macie może dla mnie jakieś podpowiedzi w tym zakresie i na co szczególnie warto zwrócić uwagę pod względem jakości, wydajności w pracy i też wsparcia obsługi sprzedażowej. Najlepiej w Rzeszowie, bądź okolicy :)
A sprawdzałeś portale z ogłoszeniami motoryzacyjnymi?
Fęki

Re: Samochód do firmy - bus

Post autor: Fęki »

Ja tutaj również mogę się pozytywnie zgodzić z wypowiedzią odnośnie salonu Auto Res w którym świetnych propozycji aut nowych i używanych zdecydowanie nie brakuje. Warto sprawdzić możliwości na ich stronie internetowej bądź umówić się na spotkanie i jazdę próbną, żeby mieć pewność co do danego modelu i jego zakupu :)
Roboś

Re: Samochód do firmy - bus

Post autor: Roboś »

Bardzo ciekawie zapowiada się ten temat, ogólnie flota w firmie musi być niezawodna i dostosowana na przeróżne warunki. Dlatego też dobrze przeanalizować najlepsze możliwości dla swojego biznesu, aby też nie były zbyt kosztowne bo to także nie do końca może dobrze przełożyć sie później na zyski.
Rozoś

Re: Samochód do firmy - bus

Post autor: Rozoś »

W takim razie mam nadzieję, że wszystko pójdzie po Waszej myśli i uda Wam się uzyskać dobre warunki w zakresie leasingu, czy również zakupu samochodu dla siebie, czy również do firmy. My zdecydowaliśmy się na Dublo bo nie potrzebowaliśmy nic dużego, a żonka śmiga sobie na co dzień Hyundaiem i20 :)
PawełSobieraj

Re: Samochód do firmy - bus

Post autor: PawełSobieraj »

Zawsze szukanie samochodu do firmy to duże wyzwanie organizacyjne. W pierwszej kolejności trzeba sobie zdać sprawę z tego jakie mamy potrzeby oraz oczekiwania. Oczywiście od samochodu używanego nie można wymagać cudów ale na szczęście coraz więcej przedsiębiorców rezygnuje z tego typu "oszczędności". Jeśli już chcemy kupić coś pewnego to pozostaje odwiedzenie salonu sprawdzonej marki. Na ten moment jednym z najbardziej rozchwytywanych modeli jest Renault Trafic - https://www.renault.pl/samochody-osobow ... obowy.html oferowany w odświeżonej wersji. Patrząc na to jak wiele pozytywnych recenzji otrzymuje to można śmiało powiedzieć, że to sprawdzony model. Pamiętajmy o jednym, niezawodność nie ma swojej ceny.
Sławoś

Re: Samochód do firmy - bus

Post autor: Sławoś »

W przypadku kiedy będziecie szukali profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrego auta dla siebie, czy również samochodu firmowego to na pewno warto sprawdzić Auto Res ponieważ jest to salon w którym będziecie mogli liczyć na pełne wsparcie, konkurencyjne ceny i możliwość wynegocjowania dobrych warunków zakupu czy też znalezienie optymalnego leasingu.
Sowoń

Re: Samochód do firmy - bus

Post autor: Sowoń »

Bardzo fajny temat i również uważam, że jeżeli chodzi o zakup samochodu to tylko z bezpiecznych i sprawdzonych miejsc. Dlatego właśnie wybraliśmy postawić na auto res i doradztwo ich obsługi. Wszystko przeprowadzone poprawnie, obsługa kompetentna i o odpowiednim doświadczeniu. Myślę, że z taką pomocą znajdziecie optymalne opcje dla siebie.
młyn

Re: Samochód do firmy - bus

Post autor: młyn »

Zarówno w samochodzie osobowym, jak i w busie można uszkodzić sobie poważnie oponę. Sam miałem okazję się o tym przekonać. Wiadomo, że takie rzeczy dzieją się w najmniej odpowiednim momencie. Na szybko zacząłem szukać jakiegoś wulkanizatora. Na stronie https://e-laweta.com.pl/wulkanizacja-katowice-24-h/ znalazłem fachowców, którzy świadczą usługi mobilnej wulkanizacji. Zadzwoniłem, podałem swoje położenie i ponowie na miejscu szybko i sprawnie poradzili sobie z usterką.
endrjó44

Re: Samochód do firmy - bus

Post autor: endrjó44 »

Jeśli szukacie do takiego busa firmowego płynu chłodniczego to tutaj https://aparts.pl/uniwersalne/plyny-chemia/chlodniczy warto jest zamówić bo jest taniej niż u konkurencji i wybór mają duży. Mi ten sklep mój mechanik polecił i też mam zamiar niedługo zamówić jak już będę potrzebował.
bałkany

Re: Samochód do firmy - bus

Post autor: bałkany »

Myślę że dobrą opcją może być leasing, dzięki firmie https://www.flotex.pl/karty-paliwowe/ , możemy dostać dobre finansowanie i obsługę taką jak karty paliwowe. To bardzo wygodna forma rozliczania się za paliwo, dodatkowo zyskujemy pewność że kupujemy dobre paliwo na sprawdzonych stacjach a fakturę za nie otrzymujemy automatycznie.
ŁukaszEn

Re: Samochód do firmy - bus

Post autor: ŁukaszEn »

Jednak będąc na etapie poszukiwań ciekawych propozycji w zakresie samochodu do swojej firmy to w mojej opinii na pewno warto w tym zakresie zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Auto Res, ponieważ to u nich w Rzeszowie kupiliśmy dwa busy Fiata Ducato. Wszystko tak jak być powinno, obsługa kompetentna i chętna do pomocy także mam nadzieję że wszystko pójdzie jak najbardziej po Waszej myśli. Tym bardziej, że są w stanie zapewnić pełne wsparcie serwisowe gwarancyjne, ale i pogwarancyjne ponieważ obok jest ich aso. Pozdrawiam!
Aśka

Re: Samochód do firmy - bus

Post autor: Aśka »

Warto pomyśleć nad leasingiem takiego busa. Zobacz sobie oferty na stronie https://leasing.sos.pl/ Mają wiele ciekawych i korzystnych ofert. Warto skonsultować się z konsultantem, który przedstawi indywidualne oferty leasingu. Sama korzystam i jestem bardzo zadowolona.
Wacław

Re: Samochód do firmy - bus

Post autor: Wacław »

Wybór samochodu nie zawsze jest łatwą decyzją. Wystarczy spojrzeć na to jak wielkie mamy możliwości w dzisiejszych czasach. Producenci prześciagają się w pomysłach na to jak przyciągnąć potencjalnych klientów do zakupu. Najważniejsze jest by określić swoje oczekiwania względem samochodu z jakim zapewne spędzimy kolejne kilka lat. Takie najbardziej popularne to niskie koszta eksploatacyjne, bezpieczeństwo czy wygoda w dalszych trasach. Jedną z marek jaka jest w stanie to wszystko zapewnić jest Nissan. Dodatkowo w swojej ofercie posiada pakiet ubezpieczeń - https://www.nissanfinance.pl/ubezpiecze ... zpieczenia co znacznie ułatwi załatwienie wszystkich formalności przy zakupie.
piotrek

Re: Samochód do firmy - bus

Post autor: piotrek »

Zawsze, kiedy ktoś mnie pyta, jaki bus do Anglii polecam to odpowiadam, że dla mnie nie ma lepszej firmy transportowej na terenie Lubelszczyzny od firmy ErgoBus. Zgrana i ogarnięta ekipa, która zawsze przyjeżdża na czas. Busy są całkiem wygodne i zadbane. Cena jak najbardziej przystępna. Polecam!
Wolnik Marek

Re: Samochód do firmy - bus

Post autor: Wolnik Marek »

Jeśli szukasz busa do transportu to skorzystaj z https://przewozydoanglii.pl
Trafiłem na bardzo profesjonalną firmę, z którą wszystko można ustalić. Nie ma problemu żeby zatrzymać się po drodze w Holandii lub Niemczech i doładować busa. Firma świadczy kompleksowe usługi od przewozy osób, zwierzaki jak i inne rzeczy AGD i części samochodowe. Ostatnio jechałem do Anglii, a busa prowadziło dwóch kierowców bardzo miłych i kulturalnych, tak że wszyscy pasażerowie bardzo sobie chwalili.
Busy Polska Anglia
ODPOWIEDZ