Najlepsza firma RIMB

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
Kitsune
Posty: 44
Rejestracja: 18 lut 2019, 14:18

Najlepsza firma RIMB

Post autor: Kitsune »

Zapraszam na stronę tani-dom.com – znajdziesz tam ofertę firmy budowlanej RIMB. Serdecznie polecam ją każdemu – budują domu na każdą kieszeń. Projektują domy bardzo tanie w utrzymaniu – gdzie ogrzewanie wynosi nawet poniżej 1 tys. zł miesięcznie!
Awatar użytkownika
wiking55
Posty: 3
Rejestracja: 08 wrz 2019, 19:03

Re: Najlepsza firma RIMB

Post autor: wiking55 »

Nie są to usługi mi potrzebne. Ale dzięki za odnośnik.
A noce mieli upalne,nie było w nich nadziei.
Awatar użytkownika
maniek
Posty: 98
Rejestracja: 21 wrz 2019, 6:07

Re: Najlepsza firma RIMB

Post autor: maniek »

Kitsune pisze: ↑04 wrz 2019, 14:55 Zapraszam na stronę tani-dom.com – znajdziesz tam ofertę firmy budowlanej RIMB. Serdecznie polecam ją każdemu – budują domu na każdą kieszeń. Projektują domy bardzo tanie w utrzymaniu – gdzie ogrzewanie wynosi nawet poniżej 1 tys. zł miesięcznie!

Kitsune nie widzę tutaj nic godnego uwagi. Tysiąc miesięcznie za ogrzewanie, to jest dla Ciebie tanie utrzymanie? Sam dostałem wstępną wycenę projektu i koszty ogrzewania mają rocznie zamknąć się w tysiącu złotych. Polecono nam ogrzewanie piecem z kominkiem przy dodatkowym montażu zbiornika Noel http://www.noel.pl/ Zapewnia lepsze przewodnictwo ciepła i gorącą wodę w szybkim czasie. Mam potwierdzenie skuteczności od znajomych, bo mają go w swoim domku jednorodzinnym już kilka lat.
Awatar użytkownika
barsikjan
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2019, 20:23

Re: Najlepsza firma RIMB

Post autor: barsikjan »

Wątpię, żebyś znalazł tutaj potrzebną Ci pomoc. Popytaj jakichś specjalistów.
Mięczak — facet, który skrywa w sobie perłę.
ODPOWIEDZ