Projekt domu

Porady dotyczące budownictwa i projektowania.
Awatar użytkownika
Żelisław89
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2020, 12:13

Projekt domu

Post autor: Żelisław89 »

Witam. Chciałbym znaleźć specjalistę, który wykona dla mnie profesjonalny projekt domu. Pomyślałem o pracowni projektowej Mr Aeroplan. Oferta na ich stronie wygląda naprawdę ciekawie i zachęcająco. Współpracowaliście z nimi? Polecacie?
Awatar użytkownika
zefiryna_91
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2020, 21:31

Re: Projekt domu

Post autor: zefiryna_91 »

Sądzę, że projektowanie domów wychodzi im naprawdę dobrze i mogę tę ekipę z czystym sumieniem polecić. Znają się też na architekturze krajobrazu, więc przy okazji mogą zaprojektować ogród. Są profesjonalni, zaangażowani i dbają o szczegóły. Dla mnie bomba.
Łajka

Re: Projekt domu

Post autor: Łajka »

A znacie pracownie architektoniczne, które projektują w klasycznym stylu? Rozglądam się za projektami podobnymi do tych https://unique-residence.com/projekty-l ... asycznych/. Jeśli znacie takie biura, to podeślijcie, niezależnie od ich lokalizacji.
Żaneta

Re: Projekt domu

Post autor: Żaneta »

Jeśli zależy Wam, żeby dom idealnie odpowiadał Waszym potrzebom najlepiej jest cały projekt na bieżąco tworzyć z wykwalifikowanym architektem - https://www.domywstylu.pl/indywidualny- ... -domu.html Dzięki możliwości stworzenia projektu indywidualnego można wszystko to co Wam przyjdzie do głowy przenieść na papier, a następnie wcieliż w życie podczas budowy. Nie trzeba więc decydować się na projekt gotowy, który często nie do końca może odpowiadać naszym wyobrażeniom.
Karolińka

Re: Projekt domu

Post autor: Karolińka »

Mój dom jest zrobiony według projektów z www.mgprojekt.com.pl/blog, bardzo dobra współpraca. Projekt bardzo dobrze wykonany. Innego lepszego domu nie mogłam sobie wymarzyć.
Kasoń

Re: Projekt domu

Post autor: Kasoń »

W mojej opinii zdecydowanie warto tutaj wymienić ofertę przygotowaną przez ZwCAD który na pewno umożliwi Wam wygodne i funkcjonalne projektowanie domów, dróg, ogrodów itd. Jak znajdziecie wolną chwilę to polecam odwiedzić ich stronę internetową https://www.zwcad.pl l na której dowiecie się więcej na jego temat i do tego poznacie parametry, możliwości oraz funkcjonalności jakie udało im się wprowadzić.
MatiiiKowalskiś

Re: Projekt domu

Post autor: MatiiiKowalskiś »

Kilka lat byłem w stanach i kiedy wróciłem to postanowiłem postawić dom na wzór tych Amerykańskich. Szukałem projektów gotowych ale nie mogłem znaleźć domu , który by mi pasował w 100%. Postanowiłem odezwać się do firmy, która oferuję projektowanie domów i była to firma http://konstrukcjeadamczyk.pl/oferta/pr ... nie-domow/ ze Szczecina. Biuro projektowe prowadzi Pan Bogdan Adamski i kiedy do niego poszedłem ze swoimi projektami i wizjami wszystko zostało przeniesione na papier i wyszedł piękny projekt do mu w stylu kolonialnym rodem z Usa. Tu takiego domu nie widziałem :)
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 29
Rejestracja: 06 kwie 2020, 8:16

Re: Projekt domu

Post autor: magdap »

Mnie bardzo podobają się domy typu stodoła. Wysoki sufit w salonie, duże przeszklenia, prosta, a zarazem funkcjonalna bryła - to jest to, czego ja oczekuję od budynków jednorodzinnych ;) Do tego jakiś nowoczesny materiał na elewacji typu blacha, drewno czy cegła. Może jesteście w stanie polecić jakiegoś naprawdę dobrego architekta z Wrocławia lub okolic, który "czuje" taką stylistykę i ma zbudowane portfolio w oparciu o właśnie takie projekty / realizacje? :) Z góry bardzo dziękuję!
Jędrzej Mn.

Re: Projekt domu

Post autor: Jędrzej Mn. »

Jeśli planujesz budowę domu, to oprócz dobrego projektu już wcześniej pomyśl o niższych rachunkach. Na przykład ważne jak chcesz go ogrzewać i czy chcesz korzystać z klimatyzacji? Zastanów się nad pompą ciepła, bo w przyszłości możesz na tym sporo zaoszczędzić w szczególności biorąc pod uwagę to co się teraz dzieje Polsce. Ja akurat mam pompę Netsu i jestem zadowolony. Wiem, że są też inne firmy, ale musisz poczytać sam, bo ja mogę polecić tylko tą.
dankaa

Re: Projekt domu

Post autor: dankaa »

Rozważam ostatnio opcję skorzystania z usług jak cięcie laserem aluminium Odkryłam niedawno ofertę, która wydaje się być bardzo atrakcyjna, a co więcej, cieszy się dobrą opinią pod względem jakości świadczonych usług.
ODPOWIEDZ