Sklep z gadżetami

Poznałeś firmę, która jest godna polecenia? Śmiało, odezwij się w tym dziale.
Awatar użytkownika
szaw
Posty: 3
Rejestracja: 20 maja 2019, 9:37

Sklep z gadżetami

Post autor: szaw »

Co myślicie o sklep mellilu.com ? Szukam gadżetów na imprezę i nie wiem co kupić. Ich oferta wygląda bardzo kusząco muszę przyznać.
Starzy ludzie wśród starych ludzi są mniej starzy
Awatar użytkownika
yogi
Posty: 58
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:22

Re: Sklep z gadżetami

Post autor: yogi »

Jak już mowa o gadżetach to czy kupujecie takie również do swojego komputera? Bo ja uważam, że warto jest takie mieć aby chociaż troszkę poprawić jakość pracy. Bo na przykład widziałam bardzo fajne Podkładki pod myszki i klawiatury na Ceneo.pl które z pewnością nie jednemu pomogą w pracy. Wiadomo, że każda myszka jest inna a dobranie do niej takiej podkładki która idealnie będzie pasowała to już nie lada wyzwanie. A tak w internecie możemy znaleźć praktycznie wszystko
baruś

Re: Sklep z gadżetami

Post autor: baruś »

yogi pisze: ↑17 lis 2019, 12:00 Jak już mowa o gadżetach to czy kupujecie takie również do swojego komputera? Bo ja uważam, że warto jest takie mieć aby chociaż troszkę poprawić jakość pracy. Bo na przykład widziałam bardzo fajne Podkładki pod myszki i klawiatury na Ceneo.pl które z pewnością nie jednemu pomogą w pracy. Wiadomo, że każda myszka jest inna a dobranie do niej takiej podkładki która idealnie będzie pasowała to już nie lada wyzwanie. A tak w internecie możemy znaleźć praktycznie wszystko
pewnie ze wszystko sie znajdzie na necie :P a co do myszek to ja mam z genesisa model krypton 770 cena cos kolo dwoch stowek i jest swietna i do grania i do codziennej pracy
ODPOWIEDZ