Problemy ze stopami

Recenzje kosmetyków, newsy, informacje.
Awatar użytkownika
Bolesław-63
Posty: 1
Rejestracja: 27 paź 2021, 4:01

Problemy ze stopami

Post autor: Bolesław-63 »

Przychodzę do Was po poradę - czy możecie mi polecić coś na grzybicę paznokci? Mój tata ma problem z paznokciami, na szczęście nie jest to problem zaawansowany, dlatego liczę na to, że domowymi sposobami, środkami dostępnymi w aptece bez recepty uda się z tym zawalczyć. Może macie też jakieś sprawdzone sposoby na to, żeby zabezpieczyć paznokcie na przyszłość?
ewaroma

Re: Problemy ze stopami

Post autor: ewaroma »

Z grzybicą stóp nie ma żartów. Ja na Twoim miejscu od razu udała się do lekarza. W tym przypadku polecam gabinet podologiczny Warszawa - pomogą Ci uporać się z tym problemem i zadbają o zdrowe i piękne stopy.
michalikg

Re: Problemy ze stopami

Post autor: michalikg »

Są różne preparaty zabezpieczające paznokcie. Gdynia to miasto, w którym ostatnio odwiedziłam podologa i on polecił mi konkretne kosmetyki - warto udać się na taką wizytę.
penny41

Re: Problemy ze stopami

Post autor: penny41 »

ja mam bardzo suchą skórę stóp, dermatolog przepisał mi świetną robioną w aptece maść,w doz zrobiłam za nieduże pieniądze i działa super, koniec z suchością skóry
korneliawiku

Re: Problemy ze stopami

Post autor: korneliawiku »

Powiesz co to za maść? Z chęcią bym taką wypróbowała. Byliście kiedyś na zabiegu paznokcie Wrocław w gabinecie podologicznym? Jakie macie doświadczenia? Z chęcią poczytam wasze opinie.
pocek

Re: Problemy ze stopami

Post autor: pocek »

Stopy są często zaniedbywane, ale wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Problemy takie jak odciski, haluksy, stopa sportowca i zapalenie powięzi podeszwy mogą wystąpić, jeśli się o nie nie zadba. Odwiedź sklep podologiczny, aby zaspokoić wszystkie potrzeby związane z pielęgnacją stóp!
annabiala

Re: Problemy ze stopami

Post autor: annabiala »

Jak masz problemy ze stopami to od razu udaj się do podologa. Zabieg, jakim jest pedicure leczniczy Bydgoszcz powinien Ci pomóc. Specjaliści zbadają Twoje stopy i wskażą jak masz o nie dbać :)
matyldawik

Re: Problemy ze stopami

Post autor: matyldawik »

Podolog Łódź z pewnością Wam pomoże. Warto udać się do specjalisty od razu jak zauważymy jakiś problem ze swoimi stopami. Nie należy czekać, bo nigdy nie wiadomo do czego może to doprowadzić.
hare

Re: Problemy ze stopami

Post autor: hare »

Jeśli masz problemy ze stopami, warto zajrzeć na stronę https://sklep.ileopard.pl/. Oferują oni szeroką gamę profesjonalnych produktów podologicznych, które mogą pomóc zadbać o stopy i rozwiązać wszelkie problemy.
ODPOWIEDZ