Strona 1 z 1

Tworzenie Stron Internetowych

: 20 maja 2022, 16:13
autor: Krzysztof8686
Czy ktoś powie jakiej firmie zlecić tworzenie stron internetowych? Prowadzę biznes od 2 lat i chciałbym pokazać się w Internecie. Poszukuję kompetentnego wykonawcy. Znajomy poleca mi firmę Codeideas https://codeideas.pl/strony-internetowe-swidnica oferującą tworzenie stron Świdnica. Podobno wykonują bardzo profesjonalne projekty, są terminowi i mają dobre ceny. Jeżeli ktoś wie coś więcej, to dajcie proszę informację. Zależy mi na czasie, musze jak najszybciej rozpocząć prowadzenie strony www. Mam niewielka firmą w Świdnicy i ciężko jest się przebić przez konkurencję. Czekam na odpowiedzi.

Re: Tworzenie Stron Internetowych

: 13 cze 2022, 13:23
autor: Krzysztof R.
Bardzo ładne i niedrogie strony internetowe tworzy agencja AW PROJEKT. Ja jestem zadowolony z projektu i wdrożenia mojej strony https://www.saportextile.pl/. Według mnie strony wordpress to bardzo dobry wybór. Strony wordpress są łatwe w obsłudze, łatwo się je edytuje. Poza tym strony w wordpress są dobrze zoptymalizowane pod pozycjonowanie. Agencja AW PROJEKT jest jedną z bardziej rozpoznawanych agencji interaktywnych w Warszawie, która oferuje skuteczne pozycjonowanie stron warszawa.

Re: Tworzenie Stron Internetowych

: 13 cze 2022, 13:29
autor: Rafał R.
Ładne i tanie są strony wordpress. Jest wiele firm, które specjalizują się w tworzeniu stron w wordpressie. Ja mogę polecić Wam agencję codelabel, która oferuje strony internetowe warszawa głównie dla warszawskich firm. Codelabel to dość znana firma, istnieją na rynku już ponad 10 lat i mają naprawdę niskie ceny. Zobaczcie portfolio i cennik. Firma ma sporo pozytywnych opinii i naprawdę fajne realizacje zarówno proste strony www jak i bardziej zaawansowane projekty.