Strona 1 z 1

Prezent dla rodziców na rocznice ślubu

: 17 sie 2020, 20:41
autor: dolis
Zakładam wątek be zebrać w jednym miejscu propozycję na prezenty na rocznicę ślubu dla rodziców. Szukam prezentu na 40 rocznicę ślubu, ale raczej coś innego niż kolejny komplet garnków czy kieliszków. Na chwile obecną liderem jest personalizowany obraz http://sklep.tuprezenty.pl/prezenty/pre ... ice-slubu/ własne teksty plus oryginalny projekt, czyli grawerowane serduszka z własnym podpisem robi mega wrażenie. Jak oceniacie taki prezent?

Re: Prezent dla rodziców na rocznice ślubu

: 29 wrz 2020, 20:17
autor: Baśka
Osobiście jestem fanką ciekawych i niebananych prezentów, które będą stanowiły ciekawą pamiątkę na lata. Takim właśnie prezentem może być płyta winylowa ze sklepu Winylownia.pl. Wystarczy wybrać płytę wykonawcy z lat młodości rodziców i na pewno przypomną im się dawne lata. Taki sentymentalny prezent na pewno będzie miał dla nich wielką wartość.

Re: Prezent dla rodziców na rocznice ślubu

: 20 paź 2020, 11:40
autor: łuk
Na prezent polecam ksiązke, jest bardzo praktyczna i na pewno sie spodoba, tutaj masz https://www.taniaksiazka.pl/zapis-zaraz ... 14117.html Bardzo ciekawą pozycję która z całą pewnością Ci sie spodoba. Polecam się z nią zapoznać jak najszybciej.

Re: Prezent dla rodziców na rocznice ślubu

: 30 kwie 2022, 22:21
autor: Jaskos
Jubileusz rodziców to ważna uroczystość szczególnie dla samych jubilatów. Biorąc pod uwagę, że to 40 lub 50 rocznica ślubu przez te lata otrzymali już całkiem sporo różnych prezentów. Wybranie czegoś wyjątkowego przy takich jubileuszach to często duże wyzwanie. Spersonalizowany obraz 3D to odpowiedni prezent na rocznicę ślubu dla rodziców o którym nigdy im się nie śniło. Wzruszające życzenia i osobista dedykacja to największe zalety tego prezentu personalizowanego.