Strona 1 z 1

Finansowanie.

: 28 maja 2019, 21:08
autor: mikksenia
Nie zawsze finanse muszą łączyć się z bankami. Wszystko zależy od podejścia. Dzięki www.finiata.pl czyli odnawialnej linii finansowania masz możliwość korzystania z pienięzy na zasadach karty kredytowej - oddajesz dodatkowo tylko 2,91% od całej kwoty! Konsultanci na pewno wszystko Ci wyjaśnią i dobiorą najlepszy z pakietów.

Re: Finansowanie.

: 23 cze 2019, 8:52
autor: Amelia
Wystarczy zwykła karta kredytowa, a wybór jest bardzo duży i wychodzi taniej.

Re: Finansowanie.

: 04 wrz 2019, 9:01
autor: Kordik
A nie lepiej po prostu sobie poczytać o tym na blogach? Jest dużo ekspertów którzy się udzielają w tematach finansowych np. na stronie https://finanse.net.pl/ możemy znaleźć rzetelne informacje i dużo ciekawych artykułów. Polecam.

Re: Finansowanie.

: 05 wrz 2019, 19:37
autor: melanina
Znalazłem informacje na ten temat wiele przydatnych rzeczy!
https://lovefotografia.pl

Re: Finansowanie.

: 20 lis 2019, 21:50
autor: fasadka
No jasne że karta kredytowa to lepsze rozwiązanie, łatwo ją dostać, nie trzeba mieć jakiejś wielkiej zdolności kredytowej, jest wygodna i nawet nie trzeba płacić odsetek jak się tego pilnuje. W Citi Handlowym https://www.kontomaniak.pl/karty-kredyt ... simplicity jest spoko oferta na kartę kredytową, do 54 dni okresu bezodsetkowego

Re: Finansowanie.

: 01 lip 2020, 0:30
autor: qwe321
Zainteresowało mnie właśnie coś takiego, jak finansowanie firmy. Wiem, że takie możliwości udostępnia platforma https://pragmago.pl/ dzięki której nie trzeba czekać na płatności od klientów i z gotówki można korzystać od razu. Jest to pomocne, aby zadbać o płynność firmy.

Re: Finansowanie.

: 30 mar 2021, 12:05
autor: Nopił
W takim razie jeżeli szukacie profesjonalnej pomocy w zakresie zachowania płynności finansowej w swojej firmie to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez Faktoria, żeby poradzić sobie z problemami niepłacenia faktur przez klientów na czas. Dlatego zajrzyjcie na https://faktoria.pl/porada/Koszt-faktoringu-Faktoria gdzie dowiecie się również ile taka opcja kosztuje, natomiast przez to macie dużo możliwości oraz stabilność której po prostu brakuje.

Re: Finansowanie.

: 23 kwie 2021, 16:24
autor: bóracki
Uzyskanie finansowania na spółkę było dla mnie priorytetem. Nie ukrywam, iż znalezienie firmy która by się tym zajęła traktowałem jako poważne zadanie, ale kłopot udało się rozwiązać. Millenials Venture Capital https://millennials.vc/pl/#strategia to fachowcy od pozyskiwania takiego wsparcia finansowego - mocno na tym zyskaliśmy.

Re: Finansowanie.

: 11 maja 2022, 13:00
autor: Adrian45
Też miałem problem z finansowaniem w swojej firmie, a miałem możliwość zakupu sporej ilości palet sprzętu RTV/AGD w klasie A/B. Była to inwestycja niskiego ryzyka z możliwością szybkiego upłynnienia towaru z uwagi na przewagę dobrej klasy sprzętu RTV. Postanowiłem wspomóc się pożyczką prywatną pod zastaw nieruchomość - https://pkfo.pl/pozyczka-prywatna-pod-z ... -warszawa/. Jest to sprawne rozwiązanie, upłynniłem towar i spłaciłem zaciągnięte zobowiązanie wychodząc ze sporym zyskiem. Gdyby ktoś miał mieszkanie pod zastaw i potrzebował sporego zastrzyku gotówki, to jest to zawsze jakaś alternatywa. Wiadomo, że wszystko zależy od konkretnej sytuacji.