Strona 1 z 1

jak znaleźć miłość życia ?

: 16 lut 2021, 21:22
autor: melanina
Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www
https://randkujmy.co.uk

Re: jak znaleźć miłość życia ?

: 21 lip 2021, 20:34
autor: Dorotaż
Ja swoją miłość znalazłam dzięki tej agencji matrymonialne https://infinity-love.pl/kontakt/ z Warszawy. Powiem wam, że korzystałam już z pomocy kilku agencji ale niebyła zadowolona bo miałam wrażenie, że łączą te osoby na chybił trafił. W Infinity Love było inaczej długo czekałam na potencjalnych kandydatów a wynikało to z tego , że podeszli rzetelnie a nie na ilość. Teraz z moim partnerem jestesmy już ponad 8 miesięcy i bardzo się kochamy...mamy też plany na przyszłość.

Re: jak znaleźć miłość życia ?

: 05 maja 2022, 11:37
autor: Nataly
Ja zadzwoniłam do wróżki Agis ze strony https://ezolinia.pl/, która powiedziała mi że muszę zacząć poszukiwanie miłości od siebie ;) Mocno się zdziwiłam jednak po głębszych analizach wyszło na stronę wróżki i karty nie kłamały..Pogubiłam się w życiu, a miłość miała być lekarstwem na wszystko. Sama nie domagałam i nie czułam się szczęśliwa, myślałam że facet u mego boku rozwiąże wszystkie problemy codzienności i wprowadzi do mojego życia szczęście. Nic bardziej mylnego! Sama musiałam najpierw odnaleźć siebie i swoje szczęście, zadbać o zdrowie i życie. I wiecie co? Facet sam się znalazł :D Teraz moje życie jest pełne miłości i szczęścia, jest po prostu kompletne.