Strona 1 z 1

kosmetyki do dłoni

: 04 mar 2021, 14:02
autor: melanina
Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań, kliknij w ten link aby poszerzyć swoją wiedzę. https://visal.pl/332-dlonie

Re: kosmetyki do dłoni

: 21 cze 2021, 0:51
autor: Nadiła
Oj tak, moje dłonie od ponad roku to naprawdę istny armagedon. Mam skórę wrażliwą, a ciągła dezynfekcja tymi płynami czy żelami doprowadziła mnie do rozpaczy. Próbowałam różnych kremów, dopiero ten z serii Sensitive Skin z Solverx https://dbajoskore.pl/krem-do-rak-i-paz ... ,3,888,985 sprawdził się naprawdę świetnie! :)

Re: kosmetyki do dłoni

: 21 cze 2021, 8:06
autor: Tośka
Nadiła pisze: 21 cze 2021, 0:51 Oj tak, moje dłonie od ponad roku to naprawdę istny armagedon. Mam skórę wrażliwą, a ciągła dezynfekcja tymi płynami czy żelami doprowadziła mnie do rozpaczy. Próbowałam różnych kremów, dopiero ten z serii Sensitive Skin z Solverx https://dbajoskore.pl/krem-do-rak-i-paz ... ,3,888,985 sprawdził się naprawdę świetnie! :)
Ja właśnie czegoś takiego szukam, co doprowadzi moją skórę do stanu sprzed kilku tygodni. Czy ten krem z Solverx ma tłustą czy raczej lekką konsystencję? Widzę, że skład ma bardzo bogaty.

Re: kosmetyki do dłoni

: 22 cze 2021, 13:43
autor: Jęrzy1306
Na https://lokikoki.pl znajdziecie głównie kosmetyki, jak i wszelkie narzędzia do pielęgnacji włosów. Zauważyłem jednak, że mają także w ofercie kremy do dłoni, więc może Cię zainteresuje ich oferta? Mają najlepsze ceny na rynku, a produkty są naprawdę bardzo wysokiej jakości. Dostawy przychodzą szybko i sprawnie. Polecam w 100%.

Re: kosmetyki do dłoni

: 29 cze 2021, 7:58
autor: lóska
Tośka pisze: 21 cze 2021, 8:06
Ja właśnie czegoś takiego szukam, co doprowadzi moją skórę do stanu sprzed kilku tygodni. Czy ten krem z Solverx ma tłustą czy raczej lekką konsystencję? Widzę, że skład ma bardzo bogaty.
W sumie to o ciało może pomóc nam zadbać Kolagen Platinum https://www.kolagen.pl/k1,colway-kolagen-platinum.html . Ja wiem, że to się często po prostu wybiera. Kobiety go kochają ;)

Re: kosmetyki do dłoni

: 12 lip 2021, 13:33
autor: Aleksandrą
Lubię naturalne rozwiązania , dlatego wybieram zakupy w eranatura.pl. Tam na przykład dostałam odżywczy krem do rąk https://eranatura.pl/produkt/krem-do-ra ... trawiaste/- Aplikujesz odrobinę ( mniej więcej pół orzeszka ziemnego) na mokre dłonie ( tak, zaraz po umyciu). Krem zabierze wilgoć i zamknie ją w tkankach skóry. Krem zawiera dużą dawkę żywic, które potrzebują nośnika w postaci wody, skład jest bardzo skoncentrowany i silny w działaniu. Do tego vege:)

Re: kosmetyki do dłoni

: 28 paź 2021, 23:54
autor: Mamuśka
O swoje dłonie należy dbać a tym bardziej jak idzie zima. Ile razy miałam z dłońmi problemy ponieważ miałam tak popękane jakbym miała ręce odmrożone. Do tego dłonie to również paznokcie. Paznokcie u kobiety powinny być pomalowane. A na jaki kolor ? To chyba zależy od tego co lubi dana kobieta. Ja uwielbiam kolorek ten indigo sugarmama

Re: kosmetyki do dłoni

: 20 maja 2022, 12:06
autor: atamska6
Nasza firma trudzi się wytwarzaniem wysokiej jakości kosmetyków do dłoni. Ich punktem charakterystycznym jest fakt, iż są one zamieszczone w sprayu, przez co ich stosowanie jest znacznie ciekawsze i bardziej nietuzinkowe. Wcześniej jednak należało zadbać o odpowiednie opakowania do kosmetyków - a zapewnili je WATS z Mysłowic. To wspomniane aerozole umożliwiają wygodny i nieinwazyjny sposób na korzystanie z naszych kosmetyków. Zainteresowanych nam nie brakuje, w końcu jest to najwyższa jakość na rynku!