Strona 1 z 1

Masz kredyt we frankach?

: 10 lis 2019, 18:17
autor: Belzubi
Obrazek

Re: Masz kredyt we frankach?

: 13 lis 2019, 12:24
autor: Kropka
Niestety chyba każdy, kto wziął kredyt we frankach ma poważne problemy. Na szczęście najlepsze kancelarie adwokackie pomagają klientom wyjść z problemów jakie przysporzył im kredyt. Bardzo dobrą pomoc w zakresie kredytów oferuje kancelaria http://kurek-partners.com/ . Tu możecie uzyskać porady w zakresie unieważnienia kredytu, czy pomoc w przeprowadzeniu sprawy sądowej z bankiem.

Re: Masz kredyt we frankach?

: 14 lis 2019, 10:36
autor: Kordik
Ogólnie jestem ciekawy jak w takim przypadku zadziała kredyt refinansowy, czytałem ostatnio o tym bardzo ciekawy artykuł na https://habzafinanse.com.pl/kredyt-refi ... korzystac/ . Opisują go specjaliści z Habza Finanse, myślę że warto skorzystać z ich pomocy w tego typu sprawach.

Re: Masz kredyt we frankach?

: 28 gru 2019, 14:20
autor: Kalanss
Nie mam kredytu we frankach, nigdy nie planowałam i tym bardziej nie planuje zaciągnąć takiego kredytu. Kilku moich znajomych zdecydowało się na kredyt we frankach i w zasadzie wszycy żałują tej decyzji. Ja tak prawdę mowiąć kompletnie nie rozumiem takich ludzi, bo to wszystko było do przewidzenia i nawet osoba o minimalnej wiedzy z zakresu kredytów mogła domyślić się, że tak będzie. A Wy jaka macie wiedzę o kredytach? Jeśli małą, to możecie ją uzupełnić czytając http://kredytowevademecum.pl/

Re: Masz kredyt we frankach?

: 10 lut 2020, 19:48
autor: Gabar
Rok 2000 przyniósł nowe regulacje dotyczące kredytów we frankach. Czy na to liczyli frankowicze? To zmieniło się na pewno, kliknij do artykułu o zmianach...

Re: Masz kredyt we frankach?

: 23 sie 2020, 19:01
autor: aron
nie zazdroszczę osobom, które mają kredyt w tej walucie

Re: Masz kredyt we frankach?

: 23 sie 2020, 23:08
autor: gratka
Ja sobie też nie zazdroszczę. A tak na początku się cieszyłam, że mam kredyt, że będę mogła kupić własne mieszkanie. Kurs CHF namieszał i to bardzo. Chociaż i tak jest lepiej. Po pierwsze orzeczenie TSUE dało takie zielone światło, że można dochodzić swoich roszczeń wobec banku. A po drugie są firmy takie jak https://cleverstep.pl/ , które pomagają frankowiczom. Są bardzo profesjonalni, mogę na nich polegać.

Re: Masz kredyt we frankach?

: 23 mar 2021, 19:51
autor: mrózłuk
Mam kredyt we frankach od kilku lat. Na szczęście w końcu udało mi się coś z tym zrobić. Tylko nie była to samodzielna walka, akurat samemu nie ma co walczyć. Pomogła mi kancelaria Pilawska Zorski. Warto skorzystać z ich pomocy i w końcu mieć franki za sobą. Kontakt do nich: https://pzadwokaci.pl/

Re: Masz kredyt we frankach?

: 02 kwie 2021, 19:07
autor: Lućka
W tej chwili sprawa jest dużo prostsza niż jeszcze kilka lat temu.Obecnie sądy w oparciu o art 286 kodeksu karnego orzekają ,że bank w celu osiągnięcia korzyści majątkowych doprowadził inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd .To jest podstawą by sąd unieważnił kredyt frankowy i zażądał zwrotu nadpłaconych rat na rzecz frankowicza. Skorzystaj i złóż pozew przeciwko bankowi.

Re: Masz kredyt we frankach?

: 02 maja 2021, 14:14
autor: Karina
Może sądy orzekają, ale na początek potrzebna jest analiza umowy. A potem jeszcze sprawa sądowa. Raczej mało kto może to zorganizować we własnym zakresie. Dlatego najlepszą opcją jest skorzystanie z pomocy kancelarii, która zajmuje się sprawami frankowymi. Tutaj https://lextio.pl/ masz namiar na taką kancelarię. W Lextio mają doświadczenie w prowadzeniu spraw frankowych. Cena za usługę nie jest wysoka, a do tego analiza sprawy jest bezpłatna. Także odezwij się do nich, a będą mogli pomóc.

Re: Masz kredyt we frankach?

: 27 maja 2021, 14:37
autor: milenaś2
Obecnie warto zabiegać o unieważnienie kredytu frankowego. Można o tym przeczytać tutaj: https://poradzimy24.pl/uniewaznienie-um ... we-kredytu. Polecam, wielu osobom kontakt z kancelarią pomógł.

Re: Masz kredyt we frankach?

: 15 lip 2021, 19:52
autor: janiś
A tutaj https://iszczecinek.pl/pl/651_materialy ... adzic.html już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat rosnących rat kredytu we frankach. Zobaczcie czy w tej sytuacji można coś zrobić. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na ten temat.

Re: Masz kredyt we frankach?

: 03 wrz 2021, 10:31
autor: kasiakowa06
Kordik pisze: 14 lis 2019, 10:36 Ogólnie jestem ciekawy jak w takim przypadku zadziała kredyt refinansowy, czytałem ostatnio o tym bardzo ciekawy artykuł na habzafinanse.com.pl/kredyt-refinansowy-co-oferuje-i-kto-moze-z-niego-skorzystac . Opisują go specjaliści z Habza Finanse, myślę że warto skorzystać z ich pomocy w tego typu sprawach.
Byle się nie wpakować w kredyty frankowe, bo później już tylko pomoże nam https://odfrankuj.org/
Obrazek

Re: Masz kredyt we frankach?

: 07 wrz 2021, 23:59
autor: Pepi983
Nie mam kredytu we frankach, ale bardzo interesuje co z frankowiczami. Właśnie dlatego często zaglądam na stronę życiebezkredytu.pl. Na stronie jest mnóstwo artykułów na temat frankowiczów. Naprawdę wiele się już z nich dowiedziałam, a zdobyta wiedza może mi się przydać także w innych sytuacjach

Re: Masz kredyt we frankach?

: 11 maja 2022, 11:41
autor: DariuszY
Jak interesujesz się sprawami frankowymi, to polecam portal https://chf24.pl/ . Na tym portalu regularnie publikowane są wiadomości i co kilka dni śledzę sobie temat. Ciekawi mnie fakt, czy w aktualnej sytuacji nie powstaną podobne strony o złotówkowiczach. Wiele osób już z mojego otoczenia zaczyna mieć poważne problemy po nowych podwyżkach rachunków i rat. Na rynku jest gorąco, sam nie posiadam kredytu, jednak interesuję się ogólnie rynkiem finansowym.