dietetyk

Polecamy produkty, leki, lekarzy, poradnie. Wszystko o zdrowiu.
Awatar użytkownika
jaromira-71
Posty: 1
Rejestracja: 01 maja 2022, 10:49

dietetyk

Post autor: jaromira-71 »

Poszukuje dobrego dietetyka, który będzie w stanie do mnie dotrzeć. Kiedy słyszę słowo dieta, mój mózg szaleje. Nie jestem w stanie wtedy racjonalnie myśleć, rzucam się na jedzenie, pochłaniam wtedy niezliczoną ilość kalorii. Potrzebuję więc kogoś, kto naprawi mi trochę głowę w tej kwestii. Czy jesteście w stanie polecić kogoś takiego? Dziękuję Wam.
serik

Re: dietetyk

Post autor: serik »

Jeśli chcesz poprawić ogólny stan zdrowia i samopoczucie, dietetyk w Gorzowie Wielkopolskim może Ci pomóc. Może on udzielić spersonalizowanych porad dotyczących diety i odżywiania, aby spełnić Twoje indywidualne potrzeby. Może również odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące odżywiania i udzielić wskazówek, jak dokonywać zdrowych wyborów. Sprawdź dietetyk gorzów wielkopolski cennik, aby uzyskać więcej informacji.
supermodell

Re: dietetyk

Post autor: supermodell »

Cześć, zastanawiam się tak naprawdę, jak mogę podejść do tematu i co mogę zrobić, niemniej jednak zależy mi na działaniu. Stąd czekam na opcje, jak poradzić sobie z kcal, a dodatkowo pomóc sobie dietetycznie. I mam takie https://jogalifestyle.com/kalkulator-bialka/ wskazówki. Jak Wam się podobają? O czym tak naprawdę myślicie ?
ODPOWIEDZ