Platforma do gabinetu

Polecamy produkty, leki, lekarzy, poradnie. Wszystko o zdrowiu.
Anettka6

Platforma do gabinetu

Post autor: Anettka6 »

Poszukuję sprawdzonej i dobrej platformy do gabinetu (zapisywanie wizyt, rozliczanie płatności, itp.). Zależy mi na tym, żeby program miał łatwy dostępu do dokumentacji. Najlepiej gdyby można było całą dokumentację trzymać w chmurze, tak aby jej nigdy nie zgubić lub nie usunąć. Chciałabym też mieć możliwość łatwego udostępniania dokumentacji dla Pacjenta. Słyszałam, że Klinika24 się świetnie sprawdza. Czy ktoś może się wypowiedzieć? Bardzo Was proszę o pomoc.
Ludwik

Re: Platforma do gabinetu

Post autor: Ludwik »

Zarządzanie terminami wizyt pacjentów to zdecydowanie najgorsza czynność w mojej pracy. Pacjenci ciągle dzwonią z prośbą o przełożenie wizyty lub odwołanie. Postanowiłem coś z tym zrobić, gdyż sam zacząłem się w tym gubić i nie raz powodowało dużo stresujących sytuacji. Znalazłem informację na temat Klinika24 i postanowiłem wypróbować tej platformy… Na pewno zostanie ze mną na dłużej! Takiej platformy właśnie szukałem........ Polecam serdecznie....... :)
Agnieszka82

Re: Platforma do gabinetu

Post autor: Agnieszka82 »

Poszukiwałam platformy lub programu do przychodni, który pozwoli mi na rejestrację pacjentów. Chciałam, aby miała wiele potrzebnych modułów potrzebnych dla prowadzenia przychodni oraz aby posiadała funkcję przechowywania historii medycznej pacjenta. Plusem jest również możliwość udostępniania jej dla Pacjentów. Po opiniach na forum i poleceniach zdecydowałam się na Klinika24 i zakupiłam ją. Korzystam już kilka miesięcy i naprawdę jestem z niej bardzo zadowolona. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ