Rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Polecamy produkty, leki, lekarzy, poradnie. Wszystko o zdrowiu.
Awatar użytkownika
aldona_93
Posty: 5
Rejestracja: 13 maja 2020, 1:02

Rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: aldona_93 »

Czy ktoś z was miał okazję korzystać z masażu leczniczego w Akademii Ruchu na ul. Conrada w Warszawie?
Awatar użytkownika
Alan93
Posty: 8
Rejestracja: 08 sty 2020, 2:34

Re: Rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: Alan93 »

Jak najbardziej i bardzo polecam! Akademia Ruchu to miejsce, w którym znajdziesz wielu specjalistów od rehabilitacji i fizjoterapii. Ja chodzę tam na masaże regularnie, bo mam problemy z plecami. Warto!
Awatar użytkownika
Brygida
Posty: 4
Rejestracja: 16 sty 2020, 2:06

Re: Rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: Brygida »

Do rehabilitacjadzieciom.eu chodziłam z dzieckiem, kiedy walczyliśmy z wadą postawy. Rehabilitacja była bardzo skuteczna, a fizjoterapeuci umieją pracować z dziećmi. Sama wybrałam się raz na masaż relaksacyjny, kiedy syn był na rehabilitacji i gorąco polecam ;)
Awatar użytkownika
Adela_99
Posty: 6
Rejestracja: 07 gru 2019, 7:56

Re: Rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: Adela_99 »

Potwierdzam. Uważam, że rehabilitacjadzieciom.eu to doskonałe miejsce na masaż. Skoro przeprowadzają rehabilitacje, mam pewność, że znają się i na masażu leczniczym. Ja byłam na razie na dwóch sesjach, ale już jestem bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
Chwalislaw-71
Posty: 2
Rejestracja: 08 kwie 2020, 16:00

Re: Rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: Chwalislaw-71 »

Akademię Ruchu poleciła nam znajoma, która też leczyła skoliozę u córki. Pracują tam wyjątkowi specjaliści, którzy mają świetne podejście do dzieci i potrafią zachęcić do ćwiczeń nawet największego uparciucha.
Awatar użytkownika
Faustyna1979
Posty: 2
Rejestracja: 28 maja 2020, 5:17

Re: Rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: Faustyna1979 »

Osobiście korzystałam z pomocy fizjoterapeutów z Akademii Ruchu, gdy musiałam przejść rehabilitację po upadku na nartach (naderwane więzadła). Dziś z moją nogą jest znacznie lepiej!
Awatar użytkownika
gwidona82
Posty: 2
Rejestracja: 12 sty 2020, 14:57

Re: Rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: gwidona82 »

Do Akademii Ruchu chodziliśmy z synem na rehabilitację, po zdjęciu gipsu z nogi. Pan fizjoterapeuta miał do niego niesamowitą cierpliwość!
Awatar użytkownika
bronisława_75
Posty: 5
Rejestracja: 18 mar 2020, 12:47

Re: Rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: bronisława_75 »

Bardzo często korzystam z ich propozycji zajęć fitness. Dzięki temu wróciłam do sprawności fizycznej i cały czas jestem w dobrej formie. Mają super trenerów, z którymi bardzo szybko mija czas na treningu.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 265
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:11

Re: Rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: Eliza111 »

Według mnie warto jest zainteresować się ofertą kliniki www.fizjoterapialodz.com/ Kiedyś to do fizjoterapeuty można było iść dopiero na zlecenie lekarzy. Teraz fizjoterapia staje się coraz powszechniej uznawanym sposobem na zwalczanie dolegliwości bólowych i usprawnianie układu ruchu. Ja sama chodzę od czasu do czasu do kliniki na jakiś masaż.
Awatar użytkownika
Dąbrówka85
Posty: 4
Rejestracja: 07 kwie 2020, 11:13

Re: Rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: Dąbrówka85 »

Zauważyłam, że mój syn ma wadę postawy. Zapisałam go na basen, ale niestety nie dawało to dobrych rezultatów. Zdecydowałam się na rehabilitację w Akademii Ruchu i już w krótkim czasie zauważyłam znaczną poprawę.
Awatar użytkownika
Bolelut78
Posty: 3
Rejestracja: 10 cze 2020, 14:12

Re: Rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: Bolelut78 »

Ja sama szukałam rehabilitanta, który pomógłby mi wrócić do formy sprzed wypadku. Rehabilitacja w Akademii Ruchu jest na bardzo wysokim poziomie. Spotkałam się tam z prawdziwym zaangażowaniem i troską o dobro pacjenta.
Awatar użytkownika
fasadka
Posty: 166
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:47

Re: Rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: fasadka »

Z mojej strony natomiast zaproponuję https://carolina.pl/rehabilitacja/ . Centrum rehabilitacyjne mieści się zarówno w Warszawie jak i w Gdańsku. Posiada naprawdę dobre opinie i jest znane nawet poza Polską, gdyż pracują to naprawę bardzo doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści
Awatar użytkownika
Miroda79
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2020, 18:23

Re: Rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: Miroda79 »

Ja bardzo polecam to miejsce. Chodziłam tam z córką, kiedy miała problemy z motoryką i zajęcia w https://rehabilitacjadzieciom.eu/ bardzo jej pomogły.
Awatar użytkownika
Feliksa1987
Posty: 1
Rejestracja: 02 cze 2020, 2:00

Re: Rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: Feliksa1987 »

Nie wiem czy wiecie, ale organizowana jest tam również rehabilitacja dorosłych. Sama korzystałam z ich usług po złamaniu kostki. Rzetelni, solidni, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Tutaj https://rehabilitacjadzieciom.eu/ jest więcej informacji o tym jakie usługi świadczą.
Awatar użytkownika
dargoslaw64
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2020, 19:21

Re: Rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: dargoslaw64 »

Fajną opcją w Akademii Ruchu są też zajęcia fitness. Mają doświadczoną, odpowiednio przeszkoloną kadrę, która jest w stanie dobrać ryt i tempo zajęć do możliwości i potrzeb uczestników. Wszystko zawsze świetnie zorganizowane, pod okiem profesjonalistów.
Awatar użytkownika
Herakles_71
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2020, 3:33

Re: Rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: Herakles_71 »

Zdecydowanie warto się tam udać. Pracują tam świetni fizjoterapeuci, którzy naprawdę lubią to co robią. W Akademii Ruchu mają ogromne doświadczenie i dużo zaangażowania.
Awatar użytkownika
mariam-99
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2020, 9:40

Re: Rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: mariam-99 »

Bardzo polecam rehabilitację w Akademii Ruchu w Warszawie, jestem im bardzo wdzięczna za fachową i serdeczną pomoc w walce z dolegliwościami.
Awatar użytkownika
daniela
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2020, 7:18

Re: Rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: daniela »

W Akademii ruchu mój syn zainteresował się sportem, dzięki temu przestał mieć problemy ze zdrowiem. Polecam!
Awatar użytkownika
adrianna8
Posty: 73
Rejestracja: 13 sie 2019, 21:12

Re: Rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: adrianna8 »

Jeżeli mamy taką możliwość, na pewno warto skorzystać z rehabilitacji w ramach NFZ, przy czym możemy się tutaj zdecydować np. na taką opcję jak http://www.rehabilitacje.org/ w krakowie Nie mniej jednak najważniejsze jest to, aby w ośrodku jaki wybierzemy, pracował wykwalifikowany personel.
muł

Re: Rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: muł »

Jak jesteście fizjoterapeutami, to zdecydowanie polecam wam skorzystanie z aplikacji program dla fizjoterapeutów - wystarczy kliknąć, a przeniesie was pod ich link. Moim zdaniem, naprawdę świetna jest ich apka i warto z niej korzystać, jeśli rejestrujecie pacjentów.
ODPOWIEDZ