Za dużo alkoholu..

Polecamy produkty, leki, lekarzy, poradnie. Wszystko o zdrowiu.
Kiśko

Za dużo alkoholu..

Post autor: Kiśko »

Cześć! W swoim życiu staram się pić alkohol w ilościach umiarkowanych. Niedawno byłem na weselu kuzyna, a jak to bywa na weselach, nikt nie odmawia wypicia wódki. Myślałem, że będzie tylko lekki kac, ale wizyty w toalecie nie ustępowały, poważnie się zatrułem. Rodzina pomogła mi znaleźć ośrodek Forest, który w swojej ofercie posiada detoksykację organizmu. Po powrocie już wiem, że tego właśnie potrzebowałem.
Przemysław43

Re: Za dużo alkoholu..

Post autor: Przemysław43 »

Czasem jeden kieliszek za dużo i niestety efekty picia odczuwamy kolejnego dnia. Jeśli chodzi o detoks, to faktycznie jest to dobry pomysł w przypadku takich sytuacji. Zwykle większość ludzi myśli, że odtrucie alkoholowe przeznaczone jest wyłącznie dla osób uzależnionych. Mój brat korzystał kiedyś z detoksu alkoholowego w Jaworznie i od razu po podaniu kroplówki poprawił się jego stan.
Irenełusz

Re: Za dużo alkoholu..

Post autor: Irenełusz »

Jeżeli ktoś z was znowu przesadził z alkoholem i na następny dzień żałuje swoich decyzji, to polecam zainteresować się suplementami łagodzącymi objawy choroby alkoholowej. Na tej stronie https://ktomalek.pl/suplementy/na-kaca/cs-42/1 znajdziecie wiele takich preparatów i sprawdzicie, gdzie można je kupić.
moniklamp

Re: Za dużo alkoholu..

Post autor: moniklamp »

Warto uczyć się na własnych błędach i następnym razem przed tego typu imprezami zażyć suplement Myrkl, który przyśpieszy regenerację wątroby po alkoholu.
ODPOWIEDZ