Zioła na kobiece dolegliwości

Polecamy produkty, leki, lekarzy, poradnie. Wszystko o zdrowiu.
Awatar użytkownika
Julia-76
Posty: 1
Rejestracja: 30 gru 2020, 10:39

Zioła na kobiece dolegliwości

Post autor: Julia-76 »

Dziewczyny, czy stosowałyście kiedyś zioła na różnego rodzaju typowo kobiece dolegliwości? Jak wam się sprawdziły? Przyznam szczerze, że dopiero niedawno odkryłam suplementy diety dla kobiet, ale jako fanka wszelkich naturalnych rozwiązań, od razu się nimi zainteresowałam. Dajcie znać, jak oceniacie ich skuteczność:)
Awatar użytkownika
wiki22
Posty: 157
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:02

Re: Zioła na kobiece dolegliwości

Post autor: wiki22 »

Zależy o jakich kobiecych dolegliwościach mówisz. Jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju zakażenia miejsc intymnych to zz tego co wiem to nawłoć będzie idealnym rozwiązaniem. Rzuć okiem tu https://www.lekinatury.pl/pl/encykloped ... awloc.html - jest szczegółowe info o nawłoci i jej działaniu. Warto wypróbować.
Bella
Posty: 440
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:26

Re: Zioła na kobiece dolegliwości

Post autor: Bella »

A czy pijecie czasami jakieś zioła w formie naparu? Jeśli tak, to jakie? Czy zauważyliście jakieś ich dobroczynne właściwości? Ja na przykład często piję napar z pokrzywy. Kupuję sobie takie zioła na wagę. Zauważyłam, że przy regularnym piciu takiego naparu polepsza się kondycja moich włosów i paznokci, a przy dłuższym stosowaniu lepiej wygląda również moja cera ;)
Awatar użytkownika
gratka
Posty: 244
Rejestracja: 28 mar 2019, 22:51

Re: Zioła na kobiece dolegliwości

Post autor: gratka »

Z kobiecych dolegliwości to mi bardzo dokuczał pms, bardzo mnie to męczyło. Czasem jeśli tylko mogłam to zwalniałam się z pracy, bo nie mogłam wytrzymać z bólu. Środki przeciwbólowe nie zawsze pomagały. Z ziół wyczytałam, że pomocne są m.in. kozłek lekarski, melisa czy korzeń mniszka. Jednak efekty ich stosowania były mało wystarczające. Dlatego za radą ginekologa postanowiłam stosować antykoncepcję. Muszę przyznać, że to była dobra decyzja, belara bardzo mi pomogła. Stosuję te tabletki cały czas.
Mieczysław

Re: Zioła na kobiece dolegliwości

Post autor: Mieczysław »

Pewnie, że tak. Skoro macie taką możliwość, to jak najbardziej warto to wykorzystać u siebie w domu. Na pewno warto byłoby zajrzeć do https://ktomalek.pl/blog/rokitnik-zwycz ... nie/w-1976 i dowiedzieć się, co faktycznie mogłoby zadziałać najlepiej w kontekście Waszego samopoczucia. To ważny aspekt, więc koniecznie rozważcie, jak może to wyglądać u Was.
ODPOWIEDZ