Różne

Giełda kryptowalut Egera

• Zakładki: 58


Kryptowaluty od ponad dekady stają się coraz popularniejszą inwestycją wśród osób, szukających inwestycji o ponadprzeciętnej stopie zwrotu. Odpowiedzią na rosnące zainteresowanie kryptowalutami są giełdy kryptowalut, które umożliwiają zakup i sprzedaż kryptowalut. Przykładem polskiej giełdy, która od kilku lat z powodzeniem działa na rynku jest Egera.

Bezpieczeństwo inwestycji 

Platforma do wymiany walut Egera, jest prowadzona przez profesjonalistów mających wieloletnie doświadczenie w zabezpieczaniu rynków oraz platform finansowych związanych z kryptowalutami. Aż 95% środków jest utrzymywanych w trybie offline co minimalizuje narażenie na ataki hakerskie. Ponadto, środki obrotowe giełdy podlegają ubezpieczeniu do kwoty 100M USD przez BitGo Trust Company.

Elementem poprzedzającym rejestrację użytkownika jest jego dokładna weryfikacja, zgodnie z wymaganiami ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Proces ten nie jest zbyt złożony i przebiega w sprawny sposób. Ponadto, celem zapewnienia bezpieczeństwa wpłaconych środków finansowych Giełda Egera ściśle stosuje się do procedur lokalnego nadzoru finansowego oraz prawa Unii Europejskiej. Giełda Egera jest w świetle prawa traktowana jako Mała instytucja płatnicza, co potwierdza odpowiednia zgoda na prowadzenie rachunków płatniczych wydana przez Komisję Nadzoru Finansowego. 

Intuicyjna obsługa giełdy 

Czynnikiem, który często powstrzymuje społeczeństwo przed dokonaniem inwestycji jest zbyt skomplikowany proces transferu środków oraz mało intuicyjne zarządzanie nimi po wpłacie na platformę. Wychodząc tym wyzwaniom naprzeciw giełda Egera dokłada wszelkich starań do tego, aby korzystanie z platformy było maksymalnie intuicyjne i wygodne z perspektywy użytkownika. Rejestracja jest bardzo szybka i wygodna. Również transfery środków są wyjątkowo wygodne, gdyż wszystkie przelewy wysłane z bankowości w trybie express-elixir są księgowane natychmiastowo bez pobierania dodatkowych opłat. 

Warto odnotować, że dostępna jest obszerna baza wiedzy w formie bloga. Między innymi można znaleźć szczegółowe, obszerne artykuły opisujące jak krok po kroku dokonać rejestracji oraz wpłacić i wypłacić środki. Poza tym, trzeba odnotować fakt, że jest to polska giełda, która oferuje polski support. Dzięki czemu w razie jakichkolwiek problemów technicznych bardzo łatwo można uzyskać szybką, merytoryczną i życzliwą pomoc. 

Bitomaty Egera

Prawdziwie rewolucyjnym rozwiązaniem jest możliwość skorzystania z wypłat w bitomatach obsługujących usługę ATM Egera. Na terenie kraju jest około 3500 takich urządzeń. Z czego w największych miastach wojewódzkich zlokalizowano nawet po kilkadziesiąt lub kilkaset bitomatów (np. w Warszawie ponad 300!). W efekcie wymiana kryptowalut na gotówkę jest niezwykle wygodna. Innowacyjna usługa ATM Egera, sprawia, że w Polsce Egera wyraźnie wyróżnia się na tle konkurencji.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
51 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *