porady

Identyfikatory plastikowe w Krakowie: dlaczego warto je zamówić?

• Zakładki: 137


Organizacja konferencji, szkolenia, targów i wystaw wymaga dopilnowania wielu spraw. Choć może Ci się wydawać, że smycze reklamowe i identyfikatory nie odgrywają większej roli, pamiętaj, że właśnie szczegóły wpływają na to, czy osiągniesz sukces. Sprawdź, jak zaprojektować identyfikatory plastikowe w Krakowie!

Jak zaprojektować idealny identyfikator eventowy?

Profesjonalne akcesoria mogą zawierać mapę wydarzenia, plan imprezy, kluczowe dane kontaktowe lub hasło do Wi-Fi na odwrocie. Niejednokrotnie służą jako bilet wstępu lub stają się zaczątkiem ciekawej rozmowy. Ponadto spersonalizowane smycze i identyfikatory plastikowe w Krakowie budują pozytywny wizerunek marki. 

Projektując wspomniane gadżety, zwróć uwagę na czcionkę. Uważaj też, aby nie popełnić błędu przy wpisywaniu imienia i nazwiska uczestnika. Pamiętaj, że im większa i prostsza czcionka, tym łatwiej można ją odczytać z dużej odległości. Nikt nie musi wtedy mrużyć oczu, ani podchodzić zbyt blisko, aby zobaczyć, z kim rozmawia. Sprawdź też, czy wybrana czcionka sprawdzi się w przypadku dłuższych imion i/lub nazwisk. Upewnij się, że identyfikator jest elegancki, profesjonalny i przejrzysty. 

Dlaczego warto zamówić identyfikatory plastikowe w Krakowie?

Prezentowane akcesoria są bardzo wytrzymałe, dlatego nie musisz się martwić, że ktoś przypadkowo je zniszczy. Dodatkowo wyglądają estetycznie i co ważne, nie nadwyrężają firmowego budżetu.

Proponowane identyfikatory są odporne na uszkodzenia. Doskonale łączą walory użytkowe z estetycznymi, dzięki czemu zrobią dobre wrażenie na klientach i partnerach biznesowych. Kompaktowe identyfikatory zabierają mało miejsca w torebce, dlatego można mieć je zawsze przy sobie. 

Gdzie najczęściej korzysta się z plastikowych identyfikatorów?

Wspomniane akcesoria sprawdzą się w różnych branżach, ponieważ można je dostosować do identyfikacji wizualnej marki. Dzięki temu szybko wyróżnisz się spośród konkurencji. Plastikowe identyfikatory można spotkać nie tylko na konferencjach, warsztatach, czy spotkaniach networkingowych, lecz także w zakładach produkcyjnych, biurach i sklepach. Coraz częściej stosuje się je w punktach usługowych,  obiektach użyteczności publicznej i szkołach. 

Wspomniane identyfikatory zwiększają bezpieczeństwo pracowników, ponieważ osoby, które ich nie mają, nie mogą swobodnie przebywać na terenie placówki. To również spore ułatwienie dla klientów, gdyż od razu wiedzą, czy rozmawiają z osobą zatrudnioną w danym miejscu. Zamawiając identyfikatory plastikowe w Krakowie, zadbasz o profesjonalny wizerunek firmy. 

Możesz w nich bezpiecznie przechowywać karty debetowe i magnetyczne. Nie musisz się martwić, że trafią w niepowołane ręce, gdy zostawisz torebkę na zapleczu. 

Artykuł powstał we współpracy z producentem kart plastikowych – CARDON

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
89 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.