Inwestycje

Ile kosztuje przydomowa oczyszczalnia ścieków?

• Zakładki: 68


Szacuje się, że w gospodarstwie, w którym zamieniono tradycyjne szambo na przydomową oczyszczalnię ścieków, inwestycja w to nowoczesne rozwiązanie zwróci się już nawet po upływie dwóch lat. Planujesz montaż oczyszczalni ścieków przy swoim domku letniskowym albo całorocznym, który nie jest podłączony do sieci kanalizacyjnej? Sprawdź, na jakie koszty musisz się przygotować.

Zakup przydomowej oczyszczalni ścieków – z montażem czy bez montażu?

Zanim zaczniesz korzystać z przydomowej oczyszczalni ścieków, upewnij się, z jakimi kosztami wiąże się jej zakup i montaż. Oczywiście możesz zdecydować się na samodzielne zamontowanie urządzenia. Sprawdź jednak, czy montaż na własną rękę nie oznacza stracenia lub skrócenia gwarancji. Warto podkreślić, że zaufane firmy nie stosują takich praktyk. Starają się jednak zachęcić do zlecenia montażu profesjonalnej ekipie poprzez atrakcyjne rabaty na zakup i montaż w ramach kompleksowej usługi.

Od czego zależy cena przydomowej oczyszczalni ścieków?

Jeśli zastanawiasz się, jak wygląda pełen cennik przydomowych oczyszczalni ścieków, kliknij tutaj: oczyszczalnie przydomowe cena. Jak widzisz, ostateczny koszt zakupu urządzenia zależy od jego wielkości i związanych z tymi rozmiarami kosztami montażu.

Wpływ na cenę ma także rodzaj wybranej oczyszczalni – do wyboru masz przydomowe oczyszczalnie ścieków ekologiczne, biologiczne i biologiczno-chemiczne. Co ważne, decyzja o zakupie oczyszczalni ścieków wraz z montażem sprawia, że zaufana firma oferuje dużą zniżkę na urządzenie, które zamontuje.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Bioeden.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
64 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *