Różne

Jak Skrócić Film na iPhone? Poradnik Krok po Kroku


Jeśli chcesz skrócić film na swoim iPhone’ie, to jest to łatwe do zrobienia. Istnieje wiele aplikacji i narzędzi, które można wykorzystać do skrócenia filmu na iPhone’a. Możesz wybrać aplikację lub narzędzie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i poziomowi umiejętności. W tym artykule omówimy kilka sposobów skracania filmu na iPhone’a, aby pomóc Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Jak skrócić film na iPhone’a za pomocą aplikacji iMovie

Aby skrócić film na iPhone’a za pomocą aplikacji iMovie, należy wykonać następujące kroki. Po pierwsze, należy otworzyć aplikację iMovie na swoim urządzeniu iPhone. Następnie należy wybrać film, który chcesz skrócić. Po wybraniu filmu, pojawi się ekran edycji. Na dole ekranu znajduje się przycisk „Skróć”. Naciśnięcie tego przycisku spowoduje pojawienie się dwóch suwaków – jeden u góry, a drugi u dołu – które można przesunąć w celu określenia czasu trwania filmu. Gdy suwaki zostaną ustawione, należy nacisnąć przycisk „Zapisz”, aby zapisać skrócony film.

Jak skrócić film na iPhone’a za pomocą aplikacji QuickTime Player

Aby skrócić film na iPhone’a za pomocą aplikacji QuickTime Player, należy wykonać następujące kroki. Po pierwsze, należy otworzyć aplikację QuickTime Player na swoim urządzeniu iPhone. Następnie, należy wybrać plik filmu, który chcesz skrócić i go otworzyć. Po otwarciu pliku filmu, należy przesunąć suwaki czasu do momentu, w którym chcesz rozpocząć skracanie filmu. Następnie, trzeba przesunąć suwak czasu do momentu, w którym chcesz zakończyć skracanie filmu. Gdy już to zrobisz, możesz wybrać opcję „Kopiuj” i „Wklej” z menu „Edytuj”. W ten sposób można skrócić długość filmu i zapisać go jako nowy plik.

Jak skrócić film na iPhone’a za pomocą aplikacji VLC Media Player

Aby skrócić film na iPhone’a za pomocą aplikacji VLC Media Player, należy wykonać następujące kroki:

1. Pobierz i zainstaluj aplikację VLC Media Player na swoim urządzeniu iPhone.

2. Uruchom aplikację i wybierz plik wideo, który chcesz skrócić.

3. Wybierz opcję „Edytuj” z menu głównego.

4. Wybierz opcję „Cięcie” i ustaw punkty początkowy i końcowy, aby określić czas trwania filmu.

5. Kliknij przycisk „Zapisz”, aby zapisać skrócony plik wideo na swoim urządzeniu iPhone.

Krótki film na iPhone może być łatwy do wykonania, jeśli wiesz, jak to zrobić. Możesz skrócić film przy użyciu aplikacji do edycji wideo lub programu do edycji wideo na komputerze. Możesz również skorzystać z narzędzi online, aby szybko i łatwo skrócić swoje filmy. Wszystkie te metody pozwolą Ci skutecznie skrócić film na iPhone i umożliwią Ci tworzenie kreatywnych i interesujących projektów.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
1 wyświetlenie
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *