Różne

Jak Włączyć Tłumaczenie Strony w iPhone Safari?


Wprowadzenie: W dzisiejszych czasach wielu ludzi korzysta z urządzeń mobilnych, takich jak iPhone, aby przeglądać strony internetowe. Czasami jednak strony są napisane w innym języku niż ten, którego używamy na co dzień. Na szczęście istnieje łatwy sposób na włączenie tłumaczenia stron internetowych w przeglądarce Safari na iPhone’a. Poniżej znajduje się krótki przewodnik po tym, jak to zrobić.

Jak włączyć tłumaczenie strony w Safari na iPhone’a za pomocą aplikacji Google Translate

Aby włączyć tłumaczenie strony w Safari na iPhone’a za pomocą aplikacji Google Translate, należy postępować zgodnie z poniższymi krokami:

1. Otwórz aplikację Google Translate na swoim urządzeniu.

2. Przejdź do ustawień i wybierz opcję „Tłumaczenie stron”.

3. Wybierz opcję „Włącz”, aby aktywować tłumaczenie stron internetowych.

4. Przejdź do Safari i otwórz stronę, którą chcesz przetłumaczyć.

5. Kliknij ikonę „Share” (Udostępnij) i wybierz opcję „Translate to English” (Tłumacz na język angielski).

6. Po chwili strona zostanie przetłumaczona na język angielski lub inny język, który wybrałeś w ustawieniach aplikacji Google Translate.

Jak wykorzystać funkcję tłumaczenia stron internetowych w Safari na iPhone’a

Aby wykorzystać funkcję tłumaczenia stron internetowych w Safari na iPhone’a, należy wykonać następujące kroki. Po pierwsze, otwórz Safari i przejdź do strony internetowej, którą chcesz przetłumaczyć. Następnie dotknij ikonę aparatu w prawym górnym rogu ekranu. Z listy opcji wybierz „Tłumacz stronę”. Wybierz język, na który chcesz przetłumaczyć stronę internetową i dotknij „Tłumacz”. Po zakończeniu tłumaczenia strona zostanie automatycznie zaktualizowana i będzie dostępna w nowym języku.

Jak skonfigurować ustawienia tłumaczenia stron internetowych w Safari na iPhone’a

Aby skonfigurować ustawienia tłumaczenia stron internetowych w Safari na iPhone’a, należy wykonać następujące kroki:

1. Otwórz aplikację Ustawienia na swoim iPhone’ie.

2. Przejdź do sekcji Safari i wybierz opcję Tłumaczenie stron.

3. Wybierz język, który chcesz używać do tłumaczenia stron internetowych. Możesz wybrać jeden z dostępnych języków lub dodać nowe języki, jeśli są dostępne.

4. Po wybraniu języka możesz włączyć lub wyłączyć opcję automatycznego tłumaczenia stron internetowych za pomocą przełącznika po prawej stronie ekranu.

5. Po skonfigurowaniu ustawień możesz przejrzeć listę ostatnio przetłumaczonych stron internetowych, aby sprawdzić, czy ustawienia działają poprawnie.

Podsumowując, włączenie tłumaczenia strony w przeglądarce Safari na iPhone’a jest bardzo proste. Wystarczy otworzyć ustawienia Safari, wybrać język docelowy i zaznaczyć opcję „Automatyczne tłumaczenie stron”. Po tym kroku Safari automatycznie będzie tłumaczyć każdą stronę internetową na wybrany język.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
1 wyświetlenie
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *