Różne

Jak Wyłączyć Dźwięk Aparatu w iPhone? Poradnik


Jeśli chcesz wyłączyć dźwięk aparatu w iPhone, możesz to zrobić w kilku prostych krokach. Wyłączenie dźwięku aparatu pozwoli Ci robić zdjęcia i nagrywać filmy bez przeszkadzania innym. Możesz również ustawić tryb cichy, aby uniknąć niepożądanych dźwięków podczas korzystania z innych funkcji telefonu. Przejdziemy teraz do szczegółowego omówienia tego procesu.

Jak wyłączyć dźwięk aparatu w iPhone’ie za pomocą ustawień systemowych

Aby wyłączyć dźwięk aparatu w iPhone’ie, należy przejść do Ustawień systemowych. Następnie należy wybrać opcję „Dźwięk i dotyk” i przewinąć listę do sekcji „Aparat”. W tej sekcji należy wybrać opcję „Wyłącz dźwięk aparatu”, aby całkowicie wyłączyć dźwięk aparatu. Po zakończeniu procesu dźwięk aparatu zostanie całkowicie wyłączony.

Jak wyłączyć dźwięk aparatu w iPhone’ie za pomocą aplikacji takich jak Camera+ lub ProCamera

Aby wyłączyć dźwięk aparatu w iPhone’ie za pomocą aplikacji takich jak Camera+ lub ProCamera, należy wykonać następujące kroki. Po pierwsze, otwórz aplikację i przejdź do ustawień. Następnie znajdź opcję dotyczącą dźwięku i wyłącz jego funkcjonalność. Po wykonaniu tych czynności dźwięk aparatu zostanie wyłączony i będzie można korzystać z aplikacji bez hałasu.

Jak wyłączyć dźwięk aparatu w iPhone’ie za pomocą kodu HTML i JavaScriptu

Aby wyłączyć dźwięk aparatu w iPhone’ie za pomocą kodu HTML i JavaScriptu, należy użyć następującego kodu:

window.addEventListener(’DOMContentLoaded’, function() {

var video = document.querySelector(’video’);

video.muted = true;

});

Kod powyższy pozwala na wyłączenie dźwięku aparatu w iPhone’ie za pomocą HTML i JavaScriptu.

Podsumowując, wyłączenie dźwięku aparatu w iPhone jest bardzo proste. Wystarczy otworzyć Ustawienia, wybrać Aparat i wyłączyć opcję Dźwięk aparatu. Można również skorzystać z przycisku głośności, aby szybko i łatwo wyłączyć dźwięk aparatu.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
0 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *