Różne

Jak Zresetować iPhone 5s Bez Hasła? Poradnik


Jeśli nie pamiętasz hasła do swojego iPhone’a 5s, możesz go zresetować, aby móc ponownie używać urządzenia. Resetowanie iPhone’a 5s bez hasła jest proste i można to zrobić w kilku prostych krokach. Przed resetowaniem urządzenia należy upewnić się, że wszystkie dane i pliki są bezpiecznie zapisane na innym urządzeniu lub w chmurze. Po tym kroku można przystąpić do resetowania iPhone’a 5s bez hasła.

Jak odzyskać dostęp do iPhone’a 5s bez hasła – krok po kroku instrukcja

Krok 1: Przede wszystkim należy wyłączyć iPhone’a 5s. Aby to zrobić, naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania, aż pojawi się okno dialogowe. Następnie naciśnij przycisk Wyłącz.

Krok 2: Po wyłączeniu urządzenia należy wciśnij i przytrzymaj jednocześnie przyciski Home i Power. Przytrzymuj je, aż pojawi się logo Apple na ekranie.

Krok 3: Gdy logo Apple pojawi się na ekranie, należy puścić oba przyciski. Następnie należy wciśnij i przytrzymaj jednocześnie przyciski Home i Power ponownie, aż pojawi się okno dialogowe z opcjami odzyskiwania systemu iOS.

Krok 4: W oknie dialogowym powinna być opcja Odtwórz ostatni backup iTunes lub iCloud. Wybierz tę opcję, aby odzyskać dostęp do iPhone’a 5s bez hasła.

Jak zresetować ustawienia iPhone’a 5s bez hasła – poradnik dla początkujących

Jeśli chcesz zresetować ustawienia iPhone’a 5s bez hasła, możesz to zrobić w kilku prostych krokach. Przede wszystkim musisz wyłączyć telefon. Następnie należy przytrzymać przycisk Home i Power jednocześnie, aż pojawi się logo Apple. Gdy logo się pojawi, należy puścić przycisk Power, ale nadal trzymać przycisk Home. Po chwili powinien pojawić się tryb odzyskiwania systemu iOS. Teraz możesz użyć klawiatury do wprowadzenia polecenia „reset all settings” (resetuj wszystkie ustawienia). Po wykonaniu tego polecenia iPhone 5s powinien zostać zresetowany do ustawień fabrycznych bez hasła.

Jak skorzystać z trybu awaryjnego w iPhone’ie 5s, aby zresetować hasło

Aby skorzystać z trybu awaryjnego w iPhone’ie 5s, aby zresetować hasło, należy wykonać następujące kroki:

1. Podłącz iPhone’a do komputera za pomocą kabla USB.

2. Uruchom iTunes na komputerze.

3. Wyłącz iPhone’a i wciśnij i przytrzymaj przyciski Home i Power jednocześnie, aż pojawi się logo Apple.

4. Po pojawieniu się logo Apple na ekranie iPhone’a, puszcz oba przyciski i pozostaw go w trybie awaryjnym.

5. iTunes powinien automatycznie rozpoznać urządzenie i wyświetlić okno dialogowe „iTunes odkrył urządzenie w trybie awaryjnym”.

6. Kliknij opcję „Odzyskaj swój iPhone” i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, aby zresetować hasło do urządzenia.

Podsumowując, resetowanie iPhone’a 5s bez hasła jest możliwe, ale wymaga wykonania kilku kroków. Najpierw należy odłączyć telefon od komputera i wyłączyć go. Następnie należy przytrzymać przyciski Home i Power jednocześnie przez około 10 sekund, aż pojawi się logo Apple. Następnie należy wybrać opcję Resetowania Ustawień Systemowych i postępować zgodnie z instrukcjami na ekranie. Po zakończeniu procesu resetowania iPhone 5s będzie gotowy do użytku bez hasła.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
0 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *